SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

hp address

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• hp address

سلام به دوستان عزیز

سوالی داشتم مبنی بر اینکه چطور میشه IP کالی لینوکس خودمو به vps سرور متصل کنم و ست کردن LHOST -LPORT روی کالی همون vps سرور باشه به عبارت دیگه کالی متصل بشه به دنیای بیرون از vlan خودم

ممنون اگر راهنمایی کنید دوستان

سلام دوست عزیز منظور شما رو متوجه نشدم میخاهید ip کالی لینوکس از دنیای بیرون لود شود ؟ یا اینکه کالی لینوکس خودتونو به یک سرور vps متصل کنید ؟
    -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
    تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

نوشته اصلی توسط Arash_Ps نمایش پست ها
      سلام به دوستان عزیز

سوالی داشتم مبنی بر اینکه چطور میشه IP کالی لینوکس خودمو به vps سرور متصل کنم و ست کردن LHOST -LPORT روی کالی همون vps سرور باشه به عبارت دیگه کالی متصل بشه به دنیای بیرون از vlan خودم

ممنون اگر راهنمایی کنید دوستان
      میخوای از VPS به سیستم خودت وصل باشی یا از سیستم خودت به VPS ؟

اگر میخواهید از VPS به سیستم خودتون وصل بشید یا باید IP ثابت ( static ) داشته باشی یا اینکه جای metasploit presistance service یک listener نصب کنی، برعکس که مشکلی نداره چون VPS حتما IP ثابت داره فقط باید پورت روی فایروال باز باشه ( من فکر میکنم مشکل شما اینجاست که چون پورت بسته هست نمیونی وصل بشی )

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

اگر میخواهید از VPS به سیستم خودتون وصل بشید یا باید IP ثابت ( static ) داشته باشی یا اینکه جای metasploit presistance service یک listener نصب کنی، برعکس که مشکلی نداره چون VPS حتما IP ثابت داره فقط باید پورت روی فایروال باز باشه ( من فکر میکنم مشکل شما اینجاست که چون پورت بسته هست نمیونی وصل بشی )
        یه طورایی همینطور... یه سیتم کالی دارم که ابزاری دارم روش... و یک سرور ویندوزی هم جداگانه دارم... حالا میخوام این ابزار کالی روی وب سرور یا بهتر بگم از ای پی وب سرورم به تارگت متصل بشه و تو کالی دریافت کنم اطلاعات تارگتمو... حالا هرجا میزنم lhost ای پی وب سرورم رو با پورت مورد نظر دریافت نمی کنه نمیدونم چرا

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

دقیقتر بگم .... یه سرور ویندوزی دارم.... و یک ابزار توی کالی .. حالا میخوام این ابزار تو دنیای واقعی روی تارگت تست کنم و از ای پی وب سرور به اون تارگت متصل بشم ... و در سیستم کالی اطلاعات دریافت کنم ...بنظرتون همچین چیزی میشه ؟ یا باید ابزاری نصب کنم .. پورت کالی و وب سرورم باید یکی باشه؟ این دوتا روی ماشین مچازی هستن البته جفتشون

نظر

نوشته اصلی توسط SafeMaster نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز منظور شما رو متوجه نشدم میخاهید ip کالی لینوکس از دنیای بیرون لود شود ؟ یا اینکه کالی لینوکس خودتونو به یک سرور vps متصل کنید ؟
            دقیقتر بگم .... یه سرور ویندوزی دارم.... و یک ابزار توی کالی .. حالا میخوام این ابزار تو دنیای واقعی روی تارگت تست کنم و از ای پی وب سرور به اون تارگت متصل بشم ... و در سیستم کالی اطلاعات دریافت کنم ...بنظرتون همچین چیزی میشه ؟ یا باید ابزاری نصب کنم .. پورت کالی و وب سرورم باید یکی باشه؟ این دوتا روی ماشین مچازی هستن البته جفتشو

نظر

نوشته اصلی توسط Arash_Ps نمایش پست ها

دقیقتر بگم .... یه سرور ویندوزی دارم.... و یک ابزار توی کالی .. حالا میخوام این ابزار تو دنیای واقعی روی تارگت تست کنم و از ای پی وب سرور به اون تارگت متصل بشم ... و در سیستم کالی اطلاعات دریافت کنم ...بنظرتون همچین چیزی میشه ؟ یا باید ابزاری نصب کنم .. پورت کالی و وب سرورم باید یکی باشه؟ این دوتا روی ماشین مچازی هستن البته جفتشو
              ip استاتیک لازمه از طریق سرور ویندوزیت میتونی از طریق وبسرور تولزتو لود کنی ولی نیاز به مفسر داری تا بتونی ابزارتو روی سرور ویندوز لود کنی
              -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
              تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

ابزارم توی کالی هست چطور میتونم وب سرور بیارم یا از ای پیش استفاده کنم تو وب سرور؟ مهندس امکانش هست خصوصی تونو چک کنید ممنون

نظر

صبر کنید ..
                X