SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک شرکت های ارائه دهنده وایرلس

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• هک شرکت های ارائه دهنده وایرلس

سلام شاید شما اینترنت وایرلس گرفته باشید وقتی میخواهید وارد نت بشید توی فایرفاکس از شما یوزر و پس بخواهد.خب برای هک همچین وایرلسی باید مراحل زیر را عمل کنید.
    من به تازگی یک سرور میکروتیک که برای یک شرکتی بود هک کردم و چون خیلی کنجکاوو بودم تونستم روی asp اجرا کنم
    حالا چجوری نمیگم :132:
    خب حالا یه شاتی میزارم

خب برای شروع نیاز به برنامه کین دارین برنامه رو اجرا کنید بعد برید قسمت اسنیف فعال کنید و کلیک راست مک تعیین کنید و استارت بزنید
    خب ممکن است 20 دقیقه تا 4 ساعت طول بکشد خب میبیند که یوزر ها و پسوردهایشان را اینجا نوشته خب با یوزر و پس اینا وارد میشین
    و لذت میبرید اگر یوزر ادمین رو میخواین اول چک کنین ببین وجود داره یا نه ممکنه پاک کرده باشن بعد چندید ساعت منتظر باشین تا یوزرش بیاد
    خب حالا اگه ادمین داشته باشید وارد وینباکس میشین و کاراتون رو میکنید حالا میتونید از پاتی ووصل شید با پاتی وصل شین و کارتون رو بکنید بعد اگر خواستید همه بفهمن که شما اینو هک کردین اینجوری با کات اف تی پی وصل شین
    ip server :21
    admin
    pass admin ro bezanid
    بعد فایل هارو بیارید بیرون و ادیت کنید بالای صفحه بنویسید هک شد حالا خیلی جالبه که این ای اس پی ها هم نمیفهمن چجوری اینو نوشتین نمیدونن چجوری باید پاکش کنن:21:
    تابه حال فایروال یا مودم ماکرو سافت رو دیدین سیتم عماشون چیه؟
    میکروتیک هست ولی روش asp میارن بالا برید توی سایت ماکروساافت اونجا اوزشش هست حالا ما میایم توی صفحه یه فیک پیج میسازیم تا تمام کاربر ها یوزر و پس هاشون توی یه فایل ذخیره شه
    [align=center][/align]
    [align=center][/align]

RE: هک شرکت های ارائه دهنده وایرلس

ببخشید ممنون از آموزشتون
    اگه میشه اون برنامه ای رو که گفتید رو بزارید ممنون
    !!!!
    برای خرید پک هوش سیاه باید چیکار کرد من تو سایت پیداش نمیکنم هر کاری میکنم لطفا کمک!!!

نظر

:105:سلام
      من قبلا با یک اسکنر و وارد کردن رنج ایپی ISP یک سری IP اسکن میکردم با ورود از طریق فایرفاکس با کمک IPشخص قربانی وارد مودم و تنظیمات مودم او میشدم و پسوردشو بدست میآوردم و میتونستم با اکانت شخص به اینترنت وصل و از اکانت طرف استفاده کنم و این در صورتی امکان پذیر بود که شخص پسورد مودمشو از نظر امنیتی ضعیف انتخاب کرده بود و زود پسشو میشد هک کرد بعد به ISPطرف تماس و بهشون میگفتم تا با کاربر تماس و امنیتشو بالا تر ببره.ولی این طریق که استاد فرمودن خیلی پیشرفته تره و اگه راهنمایی بیشتر بکنه فک کنم بتونیم از نظر امنیتی به ISP اطلاع بدیم تا امنیتشونو بلاتر ببرن.
      [align=CENTER][/align]

نظر

این یک عملیات sniff ساده هستش
        روش جدیدی نیست.....

نظر

داداش یکم بیشتر توضیح میدی؟
          اینترنت وایرلس میتونه هم بروی pppoeبا اتصال به رادیو استیشن و هم میتونه به صورت اتصال مستقیم و هات اسپات
          شما هات اسپات میکروتیک رو هک کردی؟
          یوزر های هات اسپات با یوزر ادمین فرق میکنه نمیشه تو وین باکس لاگ این کرد
          صفحه html هات اسسپات رو تغییر دادی؟
          من ک نفهمیدم

نظر

واسه دوسال پیش هست بابا
            [img]images/smilies/Smileys/16.gif[/img]  اون عکس که هیچی نیست

اموزش اسنیف هست یوزر های دیگه رو رمزشونو پیدا میکنی ددیگه مشکل چیه؟
            [align=center][/align]
            [align=center][/align]

نظر

آخه نوشتی وصل میشی به وینباکس
              اوکی
              مرسی

نظر

!مرسی بر و بچ
                کارتون درسته 

نظر

در ادامه مطلب دوستمون عرض کنم که برای اینکار بایستی با میکروتیک آشنا باشید و اطلا بدونید WinBoxچیه... راه های ساده دیگه برای این کار وجود داره مثل استفاده  از NetCute  البته همه این کارها زمانی امکان پذیره که برای فایروال رول تعریف نشده باشه برای وصل شدن کاربر و فیلتر کردن

شیر برای اثبات شیر بودنش , نیازی به جنگیدن با هر شغالی را ندارد . تنها نیم نگاهش کافیست ...

نظر

صبر کنید ..
                  X