SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک وبلاگ های بلاگفا

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• هک وبلاگ های بلاگفا

یا حق
    امروز میخام یک کرکر حرفه ای برای بلاگفا رو معرفی کنم ، کار کردن با این برنامه نیاز به آموزش ندارد ، فقط شما به یک لیست پسورد برای کرک و یک نام کاربری نیازمندید ، موفق باشید
    دانلود برنامه
    وقتی باران می بارد همه ی پرندگان دنبال جان پناه هستند ...
    اما عقاب برای اینکه از باران در امان بمانـــد بالاتر از ابر ها پرواز می کنــــد ...

RE: هک وبلاگ های بلاگفا

داداش این بدرد نمیخوره

چون تو بلاگفا اگه پسوورد بعد از چندبار اشتباه وارد کنی در دفعه ی بعد اگه پسوورد درست هم وارد کنی وارد وبلاگ نمیشه
    [align=center]همه انسان ها یک چیز را میبینند ولی این نوع دید است که انسان های متفاوت را میسازد[/align]

[align=center]بدلیل امتحانات کم رنگیم ! [/align]

نظر

به نظر شما راه حلش چیه ؟
      اما عقاب برای اینکه از باران در امان بمانـــد بالاتر از ابر ها پرواز می کنــــد ...

نظر

با سلام
        تا اونجایی که میدونم هک سایت و بلاک ایرانی ممنوعه . اگه از نظر مدیریت محترم اشکالی نداره . من یه روشی غیر از این شما زحمت کشیدین داشتم . ولی چون تو قوانین هک و آموزش هک سایتهای ایرانی ممنوعه بیخیال شدم :139:
        [align=CENTER][/align]

نظر

پسورد الکی بهش میدین یا پسوردی که حدس میزنید؟
          چو ایران نباشد تن من مباد

نظر

دوستان نمیشه به این برنامه Cracker گفت این فقط یک پسورد فایندر هست که از روی دیتا بیسی که بهش میدیم پسوردها رو تست میکنه

نظر

دوست گلم اساس کار اکثر کرکر ها چک کردن یک لیست پسورد بر روی یک نام کاربری می باشد و اما جواب سوال شما sababazar : نه دوست گلم پسورد اصلی نمیخاد بهش بدین شما یک لیست پسورد رو در این کرکر لود کرده و شروع به کرک می کنید ،
              این ابزار صرفا جهت بالا بردن آگاهی شما ساخته شده و هر گونه استفاده ی غیر مجاز به عهده ی خود کاربر می باشد

نظر

این برنامه را تست کردم جواب میده و سرعت تست پسور هم خوبه
                من یک لیست پسورد 200 تایی درست کردم و آخرین پسورد را پسورد درست وبلاگم گزاشتم بدون مشکل وارد وبلاگ شد
                [align=CENTER]دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند[/align]

[align=CENTER][/align]

نظر

نوشته اصلی توسط titen
                  من یک لیست پسورد 200 تایی درست کردم و آخرین پسورد را پسورد درست وبلاگم گزاشتم بدون مشکل وارد وبلاگ شد

دوست عزیزمون میگه نیازی نیست پسورد صحیح رو وارد کنید
                  چو ایران نباشد تن من مباد

نظر

نوشته اصلی توسط sababazar
                    نوشته اصلی توسط titen

دوست عزیزمون میگه نیازی نیست پسورد صحیح رو وارد کنید

برادر من چرا متوجه نیستی اخه اگه پسورد صحیح تو اون لیست نباشه از رو علم غیب میخواهد پسورد صحیح را تشخیص بده ها؟نه واقعا

یکم فکر کن

برادر و یا حاجی ایشون گفتن میگرده و پسورد صحیح را از اون لیست پیدا میکنه و اما اگه اون پسورد تو لیست باشه

نظر

سلام . دوست عزيز تو اينترنت اگه سرچ كني مي توني كركر بهتر پيدا كني كه IP  و Proxy مي شه توش وارد كرد . كه بعد از چند بار اشتياه در وارد كردن رمز سايت فقل نشه .
                      يعني : تو بلاگفا فك كنم بعد از 8 بار اشتباه در وارد كردن رمز عبور , ديگه وارد نشه ولي با وارد كردن IP  و Proxy داخل كركر ديگه فقل نمي شه و سرعتش هم مياد بالا .

نظر

دوست عزیز به تاریخ پست ها دقت کنید مال 2012 هست این تاپیک. لطفاً تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید.
                        باتشکر.

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

بحث در مورد تارگت های ایرانی ممنوع ....

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::> موضوع بسته شد <::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
                          نام کاربری و فعالیت مجدد به 3cure تعلق و تغییر یافت...

نظر

صبر کنید ..
                          X