SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

WordPress upload sh3ll version3.4.2

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• WordPress upload sh3ll version3.4.2

یک روش خوب هست که رو 3.4.2 تست کردم واسه اپلود شل!
    بصورت عکس توضیح داده شده 9 تا عکس ضمیمه کردم

نحوه فراخوانی شل :

[PHP]www.example.com/wp-content/uploads/year/month/filen a m e.php[/PHP]

^

YEAR =سال پوسته[2012)

^

ماه =در چه ماهی شما پوسته برداشته شده [11]
    ^

FilenName .php =نام شل

داخل عکس ها توضیح کامل داده شده

[PHP]

http://s1.picofile.com/file/7564505050/wp_sh3ll.rar.html

[/PHP]
    به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز
    فرو ریخت پرها نکردیم پرواز

RE: WordPress upload sh3ll version3.4.2

خوب اگه ما دسترسی داشته باشیم به کنترل پنل ادمین که دیگه چیزی لازم ندارم دادا

نظر

نوشته اصلی توسط rap0661
      دسترسی شما به پنل ادمین که همیشگی نیست. بالأخره دیر یا زود ادمین میفهمه و پسورد رو عوض میکنه. برای همین بهتره که شما بلافاصله پس از دسترسی گرفتن، شل بریزید تا دسترسیتون حفظ بشه. ( در صورتی که شل پاک نشه )
      رایج ترین روش آپلود شل در وردپرس ادیت کردن پلاگین ها و تم ها هست که در بعضی مواقع به دلیل نصب بودن کامپوننت Change File Premissions شما این اجازه رو ندارید. برای همین از روش بالا میتونید استفاده کنید.
      بدرود...

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

نوشته اصلی توسط MojiRider
        نوشته اصلی توسط rap0661
        دسترسی شما به پنل ادمین که همیشگی نیست. بالأخره دیر یا زود ادمین میفهمه و پسورد رو عوض میکنه. برای همین بهتره که شما بلافاصله پس از دسترسی گرفتن، شل بریزید تا دسترسیتون حفظ بشه. ( در صورتی که شل پاک نشه )
        رایج ترین روش آپلود شل در وردپرس ادیت کردن پلاگین ها و تم ها هست که در بعضی مواقع به دلیل نصب بودن کامپوننت Change File Premissions شما این اجازه رو ندارید. برای همین از روش بالا میتونید استفاده کنید.
        بدرود...
        درسته اما نگاه کن مشکل اینه که ما وقتی یوزر نداریم با ی وارد بشیم و این کارها را بکنیم!!؟؟

منظور من این است وگرنه وقتی یوزر را برای یه نیم ساعت هم داشته باشی میدونی چکار کنی الان مشکل اینجاست من نمیتونم یوزر و پسورد را گیر بیارم چه برسه برم تو این قسمت

حالا لگه شما بلدید تا من اسم سایت را بگم تو حالا میدونی برو یوزر و پسورد ادمین را در بیار تا من شل بریزم؟

نظر

سلام.
          دوست عزیز اولا این واسه وقتیه که شما یوزر و پسوردش رو داشته باشید.
          دوماا اگر رو سایتی بتونید شل آپلود کیند میتونید این طوری بفهمید کجا آپلود شده.(مثل خیلی از باگ های وردپرس که بیشتر آپلودی هستن)
          پس در واقع این روش برای پیدا کردن شل هست نه برای نفوذ و جایی هم نوشته نشده که بدون یوزر و پسورد بتونید شل بریزید یا اینکه با داشتن یوزر و پسورد...
          لطفا دقت کنید.

نظر

Mr.FixXxer عزیز برادر من شما موضوع را خوب نخوندید ها ما هم داریم میگم روشی بگید که بشه اون یوزر و پسورد را بدست بیاریم وگرنه ما هم میدونیم که باید یوزر داشته باشی وگرنه نمیتونید وارد بشید دوستان اسپم ندید اگه بلدید بسم الله در غیر این صورت اسپم بارون نکنید بازم ممنون

نظر

با سلام.

دوست گرامی خود شما در جواب اول این دادین : خوب اگه ما دسترسی داشته باشیم به کنترل پنل ادمین که دیگه چیزی لازم ندارم دادا

خود شما نمیدونید چی میخواین اگه آموزش بدست آوردن یوزر و پسورد ورد پرس رو میخواید برین یه تایپیک دیگه بزنید و باید بدونید که اینجا جای این حرف نیست.
              :37:
              اگه من اسپم میکنم ببخشید اما بعضیا میخوان انجمن رو خراب کنن و تایپیک های دیگرو زیر سوال ببرن.:102:

شخصا عذر خواهی میکنم.:46:

نظر

قفل!
                [align=CENTER]:135:بازی دست ما افتاد:135:

[/align]

نظر

صبر کنید ..
                X