SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تزریق شل کم حجم درون فایل pdf(مانند هک ساب دامنه ناسا)

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• تزریق شل کم حجم درون فایل pdf(مانند هک ساب دامنه ناسا)

با سلام خدمت همه دوستان در ایران هک
    بنده یک درخواست از مدیر تیم داشتم اونم این میباشد که
    نحوه تزریق شل در پی دی اف را آموزش دهند .
    چون این برای من منطقی نیست که کامپایلر پی دی اف بر روی سرور بتواند محتویات پی اچ پی را اجرا کند !!!!
    چون من امتهان کردم اما نشد هم پی دی اف هم عکس

نوشته اصلی توسط good نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان در ایران هک
    بنده یک درخواست از مدیر تیم داشتم اونم این میباشد که
    نحوه تزریق شل در پی دی اف را آموزش دهند .
    چون این برای من منطقی نیست که کامپایلر پی دی اف بر روی سرور بتواند محتویات پی اچ پی را اجرا کند !!!!
    چون من امتهان کردم اما نشد هم پی دی اف هم عکس
    سلام

با فایل htaccess پسوند PHP را به عکس مثلا PNG یا PDF تغییر میدهید

مثال فایل HTACCESS

کد:
    RewriteEngine on
    RewriteBase /

RewriteCond %{THE_REQUEST} (.*)\.php
    RewriteRule ^(.*)\.php $1.png [R=301,L]

RewriteCond %{THE_REQUEST} (.*)\.html
    RewriteRule ^(.*)\.png $1.php [L]
    در این مثال با درخواست فایل png فایل PHP اجرا میشه!

حالا اول فایل php میتونی کد بنویسی که یه عکس نشون بده یا pdf و بقیه کد کاری که میخواهید انجام بشه مثلا IP بدست بیارید یا ...

درضمن PDF و ... اکسپلویت زیاد دارند بستگی به نسخه اشون میشه از اکسپلویت هم استفاده کرد

نظر

دوست عزیز اجرا شدن فایل هایی با پسوند .php.pdf یا .pdf.php به نوع تنظیمات سرور و بروز رسانی ها و یا کانفیگ غیر اصولی ربط داره اما در هر صورت یکی از روش های بای پس آپلودر ها همین پسوند ها هستند و باید بررسی شوند با گذشت زمان امنیت در این حوضه نیز پیشرفت کرده اما من پیشنهاد میکنم اگر میکس میخواهید انجام دهید وبشل با حجم کم استفاده کنید و پس از تغییر پسوند لاین اول سورس فایل pdf را برای رد کردن فیلتر نوع فایل داخل لاین اول سورس شل قرار دهید .
      -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
      تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

سلام

با فایل htaccess پسوند PHP را به عکس مثلا PNG یا PDF تغییر میدهید

مثال فایل HTACCESS

کد:
        RewriteEngine on
        RewriteBase /

RewriteCond %{THE_REQUEST} (.*)\.php
        RewriteRule ^(.*)\.php $1.png [R=301,L]

RewriteCond %{THE_REQUEST} (.*)\.html
        RewriteRule ^(.*)\.png $1.php [L]
        در این مثال با درخواست فایل png فایل PHP اجرا میشه!

حالا اول فایل php میتونی کد بنویسی که یه عکس نشون بده یا pdf و بقیه کد کاری که میخواهید انجام بشه مثلا IP بدست بیارید یا ...

درضمن PDF و ... اکسپلویت زیاد دارند بستگی به نسخه اشون میشه از اکسپلویت هم استفاده کرد
        مرسی داداش .
        اما شما فکر تغییر نام فایل هم کرده اید ؟!
        اگر نام فایل را اسکریپت تغییر بده دیگه .htaccess کارایی خودشو از دست میده !

نظر

نوشته اصلی توسط SafeMaster نمایش پست ها
          دوست عزیز اجرا شدن فایل هایی با پسوند .php.pdf یا .pdf.php به نوع تنظیمات سرور و بروز رسانی ها و یا کانفیگ غیر اصولی ربط داره اما در هر صورت یکی از روش های بای پس آپلودر ها همین پسوند ها هستند و باید بررسی شوند با گذشت زمان امنیت در این حوضه نیز پیشرفت کرده اما من پیشنهاد میکنم اگر میکس میخواهید انجام دهید وبشل با حجم کم استفاده کنید و پس از تغییر پسوند لاین اول سورس فایل pdf را برای رد کردن فیلتر نوع فایل داخل لاین اول سورس شل قرار دهید .
          خیلی متشکر از پاسخ شما
          من خیال میکردم که از روش متفاوتی جلو رفته اید اما میبینم که همان روش که قبلا در انجمن گفته شده میباشد.
          ولی طبق چیزی که گفتید. آن ساب دامنه ناسا که هک کردید به گمونم از لحاظ پیکربندی سرور مشکل داشته ؟ درسته ؟
          چون من تارگتی پیدا کردم که آپلودر هیچ فیلتری ندارد و هر فایلی میشود آپلود کرد اما قبل از آپلود فایل مورد نظر چند عدد تصادفی قبل از اسم فایل میگذارد که باعث خنتی شدن خاصیت اچ تی اکسس میشود.
          و همچنین محتویات فایل را هم برسی میکند که با روش شما نشد بایپس .!
          اگر تارگت را برای شما ارسال کنم آن را برسی خواهید کرد ؟!

نظر

بله تارگت ناسا مشکل پیکربندی سرور داشت پسوند اولو بررسی میکرد اخرو چک نمیکرد با گذشت زمان فیلتر اپلودر ها قدرتمند تر شده ولی باید این روش ها تست بشه روی تارگت های اپلودر
            برخی از اپلودر ها با کم کردن حجم فایل بای پس میشوند برخی با قرار دادن کد داخل ان مثلا کد تصاویر gif را در ابتدای وبشل اضافه میکنیم و ....
            این روش ها کمی قدیمی شده
            در جهت راهنمائی و اگر تارگت شما ایرانی نیست میتونید پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم .
            تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

بله تارگت ناسا مشکل پیکربندی سرور داشت پسوند اولو بررسی میکرد اخرو چک نمیکرد با گذشت زمان فیلتر اپلودر ها قدرتمند تر شده ولی باید این روش ها تست بشه روی تارگت های اپلودر
              برخی از اپلودر ها با کم کردن حجم فایل بای پس میشوند برخی با قرار دادن کد داخل ان مثلا کد تصاویر gif را در ابتدای وبشل اضافه میکنیم و ....
              این روش ها کمی قدیمی شده
              در جهت راهنمائی و اگر تارگت شما ایرانی نیست میتونید پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم .
              نه ایرانی نیست .پیام خصوصی خود را چک کنید .

نظر

سلام بررسی کردم سیستم نسبتا بروزی میباشد ، در قسمت کاتالوگ با تغییر دادن نوع پسوند و type فایل آپلود شل را امتحان کنید برای گرفتم هدر و تغییر در تایپ فرمت و محتوا پس از رد کردن فیلتر اول از burpsuite استفاده کنید .
                تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

سلام بررسی کردم سیستم نسبتا بروزی میباشد ، در قسمت کاتالوگ با تغییر دادن نوع پسوند و type فایل آپلود شل را امتحان کنید برای گرفتم هدر و تغییر در تایپ فرمت و محتوا پس از رد کردن فیلتر اول از burpsuite استفاده کنید .
                  سلام خدمت شما مدیر محترم .
                  من در قسمت setting پنل ادمین که میشود لوگو وبسایت را تغییر داد و هیچ فیلتری هم برای آپلود فایل ندارد امتهان کرده ام و تمام روش هایی که در انجمن گفته شده رو رفتم اما همش forbidden میدهد و فقط همین وبسایت اینجوریه! در ضمن قسمت catalog رو هم قبلا امتهان کردم بازم ارور forbidden میده.
                  باید چیکار کنم . لطفا راهنمایی کنید .

نظر

یک فایل pdf کامل را اپلود کنید و با burpsuite تغییرات در محتوا و پسوند را در هدر دهید .
                    تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

یک فایل pdf کامل را اپلود کنید و با burpsuite تغییرات در محتوا و پسوند را در هدر دهید .
                      سلام مجدد خدمت تنها مدیر در بین انجمن های ایران که جواب کاربر های سطح پایین را میدهد

اما من این کار را هم کردم بازم ارور forbidden میدهد.
                      والا از روش های مختلف انکود کردن با بیس64 تا .htaccess رفتم نشده .
                      دیگه نمیدونم باید چیکار کنم . کم کم دارم به خاطر این تارگت از توانایی های خودم ناامید میشم.!

نظر

سلام مجدد سایر دوستان درگیر بیماری کرونا هستن برای سلامتیشون دعا کنید و ممنون از شما

تست کنید ببینید فایل pdf اپلود میکنه یک فایل از سایت خودش بردار اپلود کن شاید غیر فعال کرده باشند . یک شل برات پیوست کردم که jpg هست با سورس php و اگر با حالت های مختلف پسوند تست کنی تارگت احتمال بای پسش بسیار زیاده مثلا
                        .php.jpg
                        .jpg.php
                        .jpgphp
                        .jpg.0
                        از این وبشل برای قسمت آپلود عکس استفاده کن
                        فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط SafeMaster : https://www.iranhack.com/forum/member/3631-safemaster در ساعت 12-24-2020, 01:30 PM
                        تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

سلام مجدد سایر دوستان درگیر بیماری کرونا هستن برای سلامتیشون دعا کنید و ممنون از شما

تست کنید ببینید فایل pdf اپلود میکنه یک فایل از سایت خودش بردار اپلود کن شاید غیر فعال کرده باشند . یک شل برات پیوست کردم که jpg هست با سورس php و اگر با حالت های مختلف پسوند تست کنی تارگت احتمال بای پسش بسیار زیاده مثلا
                          .php.jpg
                          .jpg.php
                          .jpgphp
                          .jpg.0
                          از این وبشل برای قسمت آپلود عکس استفاده کن
                          خداوند متعال روند بهبود تمام انسان های دنیا که به ویروس کرونا گرفتار شده اند را تسریع ببخشد.آمین
                          مدیر جان بخدا تمام این ها رو امتهان کردم نشده . کلافه شدم از دست این تارگت والا دو هفته دارم روش کار میکنم هنوز بایپس نشده . با این که هیچ فیلتری نداره همش ارور forbidden میده!!!!!!!

نظر

دوست عزیز ابتدا تست کنید ببینید تارگت شما تصاویر و یا فایل های عادی رو میتونه اصلا آپلود کنه ؟ شاید اپلودر از سمت کد غیر فعال شده .
                            تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

دوست عزیز ابتدا تست کنید ببینید تارگت شما تصاویر و یا فایل های عادی رو میتونه اصلا آپلود کنه ؟ شاید اپلودر از سمت کد غیر فعال شده .
                              بله من تست کردم این فایل ها رو میشه آپلود کرد :
                              [PHP]
                              .htm
                              .txt
                              .jpg
                              .png
                              .css
                              .js
                              .py
                              .pl
                              .pdf
                              .phtm
                              [/PHP]
                              این تارگت به محتوای php حساسه و همچنین تمام پسوند های به غیز از اینا رو میزاره آپلود شه :
                              [PHP]
                              .php
                              .php1
                              .php2
                              .php3
                              .php4
                              .php5
                              .phtml
                              .html
                              [/PHP]

نظر

صبر کنید ..