SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم رکورد اسکرین در برنامه

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• عدم رکورد اسکرین در برنامه

سلام دوستان، من یه برنامه ای رو نصب کردم که وقتی برنامه رو اجرا میکنم، فیلم های از توی برنامه اجرا میشه ولی اصلا نمیذاره از اسکرین رکورد کنم. وقتی رکورد میکنم و میرم فایل رکورد شده رو ببینم، همه جا سیاهه. چجوری میشه این مشکل رو حل کرد و تونست از این اپلیکیشن اسکرین گرفت؟

نرم افزار های مختلف رکورد رو تست کن روی ویندوز هستی یا لینوکس ؟
    -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
    تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

نوشته اصلی توسط TeZaR نمایش پست ها
      سلام دوستان، من یه برنامه ای رو نصب کردم که وقتی برنامه رو اجرا میکنم، فیلم های از توی برنامه اجرا میشه ولی اصلا نمیذاره از اسکرین رکورد کنم. وقتی رکورد میکنم و میرم فایل رکورد شده رو ببینم، همه جا سیاهه. چجوری میشه این مشکل رو حل کرد و تونست از این اپلیکیشن اسکرین گرفت؟
      از Bandicam استفاده کن:

Bandicam is the world's most advanced screen, game and webcam recording software. Try our free recording software to capture all you want on your PC!

نظر

نوشته اصلی توسط SafeMaster نمایش پست ها
        نرم افزار های مختلف رکورد رو تست کن روی ویندوز هستی یا لینوکس ؟
        سلام، من روی ویندوز هستم. ظاهرا مشکل از برنامه های رکورد اسکرین نیست، مشکل از اون اپلیکیشن هست که بخاطر کپی رایت نمیذاره اسکرین گرفت و تو همین برنامه خاص اینجوری میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

از Bandicam استفاده کن:

https://www.bandicam.com

سلام، من روی ویندوز هستم. ظاهرا مشکل از برنامه های رکورد اسکرین نیست، مشکل از اون اپلیکیشن هست که بخاطر کپی رایت نمیذاره اسکرین گرفت و تو همین برنامه خاص اینجوری میشه.

نظر

شما Bandicam را تست کردی ؟
            علت اینکه سیاه نشون میده به خاطر اینه که اون نرم افزار فایل تصویری را با DirectDraw قدیمی پخش میکنه .. برنامه هایی مثل Bandicam که برای ضبط کردن بازی ساخته شدن مشکلی در ضبط کردن مشابه برنامه شما ندارند

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها

شما Bandicam را تست کردی ؟
              علت اینکه سیاه نشون میده به خاطر اینه که اون نرم افزار فایل تصویری را با DirectDraw قدیمی پخش میکنه .. برنامه هایی مثل Bandicam که برای ضبط کردن بازی ساخته شدن مشکلی در ضبط کردن مشابه برنامه شما ندارند
              بله، باندی کم و خیلی از نرم افزار ها رو هم امتحان کردم ولی نشده!

اسم نرم افزار هم "ClassApp" هست که دانشگاه استفاده میکنه. سیستمش طوریه که به برنامه AdobeConnect سوئیچ نمیشه و فقط داخل این برنامه نمایش میده محتوا رو و از داخل این برنامه هم بخاطر مسائل کپی رایت نمیشه اسکرین گرفت.

نظر

بله، باندی کم و خیلی از نرم افزار ها رو هم امتحان کردم ولی نشده!

اسم نرم افزار هم "ClassApp" هست که دانشگاه استفاده میکنه. سیستمش طوریه که به برنامه AdobeConnect سوئیچ نمیشه و فقط داخل این برنامه نمایش میده محتوا رو و از داخل این برنامه هم بخاطر مسائل کپی رایت نمیشه اسکرین گرفت.
                دوست عزیز برای شما 3 راه وجود داره ، اول اینکه در ویندوز الگوریتمی برای محافظت کردن از رکورد اسکرین وجود نداره ولی مشکلی وجود داره که اگر با directdraw قدیمی فایل تصویری استریم یا پخش بشه صفحه سیاه ضبط میشه حتی اسکرین شات صفحه هم سیاهه این برنامه هم از این متد استفاده میکنه

ولی راه حلها :

1) استفاده از HDMI Recorder ، دستگاهی هست مثل کارت کپچر که خروجی HDMI را ضبط میکنه

2) استفاده از Virtual Machine روی VMWARE یا VirtualBox ویندوز نصب کنید و برنامه را روی سیستم ماشین مجازی بالا بیارید حالا از ویندوز اصلی خودتون صفحه Virtual Machine را ضبط کنید به احتمال خیلی قوی مشکلتون حل میشه! چون دارید غیر مستقیم از ماشین مجازی فیلم برداری میکنید

3) اینکه مثلا با تلفن همراه از مانیتور فیلم بگیرید

من راه دوم را ترجیح میدم و فکر میکنم که کار میکنه

نظر

اگه از راه حل دوم استفاده کنم، باید ویندوز جدید روی ماشین نصب کنم؟ و اینکه باید اپلیکیشن رو دوباره بر روی ویندوز ماشین مجازی نصب کنم؟ یه مشکلی هم که داره، اینه که این برنامه فقط اجازه نصب رو توی دوتا سیستم میده، با این حساب میتونم روی ماشین مجازی اجراش کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                  X