SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک برای هک تلگرام

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• کمک برای هک تلگرام

سلام دوستان میخواستم بدونم چطور میشه یه اکانت تلگرام رو هک کرد ؟؟؟؟؟؟

RE: کمک برای هک تلگرام

با کالی لینوکس و مهندسی اجتماعی

نظر

RE: کمک برای هک تلگرام

سلام ...
      پاسخ شما رو همراه با یک سری توضیحات اضافی که لازم میدونم در این پست خواهم داد : )
      تلگرام از الگوریتم رمزنگاری RSA و پروتکل MtProto استفاده میکنه که شکستن رمزنگاری اون کار کسی نبوده تا همین الان.
      در این راستا هکرهای مختلفی از سراسر دنیا باگ های امنیتی از این پیام رسان کشف کرده اند منتها همشون در اون حدی نبوده که بتوان پیام های رمزنگاری رو مشاهده کرد چرا که تلگرام خودش نیز برای شکستن این رمزنگاری جایزه بسیار خوبی گذاشته است.
      عرض کنم خدمتتون اینکه هک تلگرام در حال حاضر اگه هک بشه بر پایه Social Engineering Base هست ینی هر حمله ای و هر شیوه ای در هک اکانت تلگرام بکار برده بشه ریشه در مهندسی اجتماعی داره و شخصی که هک میشه یجورایی خودش مقصر هست حالا ممکنه این روشهایی که هکر بکار میبره متفاوت باشه.
      تصوری که برخیا راجب کالی لینوکس دارن اینه که این سیستم عامل خدای هک هست و با چند خط کد میشه هرچیزی را هک کرد در حالیکه اینطور نیست و کالی تنها یه سیستم عامل لینوکس هست که ابزارهای تست نفوذ در خودش داره که به هکر کمک میکنه در رسیدن به هدف خودش و نه اینکه هلو بپر تو گلو باشه.
      سایت های زیادی دارن برنامه هک تلگرام میفروشن که در همینجا اعلام میکنم همشون fake هستن حتی چندتاشونو شخصا بررسی کرده بودم بکدور داشتن و حتی برخیا که برای 5 تومن میفروختن امنیت خودشون به حدی پایین بود که بدون پرداخت بایپس میشد و برنامه رو میشد که بدون پرداخت هزینه گرفت : )
      در کل به حرف و حدیث های در این راستا زیاد بها ندین و حقیقت از نظر من همینی بود که عرض کردم.

نظر

صبر کنید ..
      X