SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرک کردن فایل rar

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• کرک کردن فایل rar

سلام دوستان کسی راهی سراغ داره بشه فایل Rar کرک کرد
    با نرم افزار کرک امتحان کردم فایده نداشت فایل هم خودم پسورد گذاشتم الان یادم رفته خیلی هم برام مهمه

نوشته اصلی توسط WorldHacker نمایش پست ها
    با نرم افزار کرک امتحان کردم فایده نداشت فایل هم خودم پسورد گذاشتم الان یادم رفته خیلی هم برام مهمه
    سلام دوست عزیز یادت نیست با چه نسخه ای از RAR فشرده کردی ؟ وقتی فایل را باز میکنی لیست فایلها میاد و کنارشون ستاره است یا تا رمز را وارد نکنی اسم فایلها هم نمایش داده نمیشه ؟

اگر RAR5 ( نسخه جدید ) فشرده کرده باشی که هیچ راهی نداره جز اینکه Brute Force کنی رمز رو ..

نظر

احتمال این هم هست که فایل مورد نظر توسط فرد دیگری آرشیو شده بوده باشه که در این صورت بهتره آنلاین دنبال پسوردش بگردی.
      {قضاوت از خصوصی ترین و زلالترینِ حق هاست که با کوچکترین تردید به بهتانی کثیف بدل می شود.}

نظر

نوشته اصلی توسط WorldHacker نمایش پست ها
        همانطور که دوستان عزیز گفتند از ورژن 5 باشد هنوز آسیب پذیری مطرحی برای این نسخه شناسایی نشده است و بهترین گزینه بروت فورس هست ابزار های متعددی برای اینکار هست اما اگر میخواهید سریع تر نتیجه بگیرید و با سرعت و یک دیتابیس کامل این عمل انجام شود وبسایت زیر را پیشنهاد میکنم .

Password recovery online word, excel, windows, zip, rar, pdf. Click here to upload your file
        -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
        تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

صبر کنید ..
        X