SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال راجب وارد شدن به دنیای هک

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• سوال راجب وارد شدن به دنیای هک

درود میفرستم خدمت همه.
    علاقه زیادی دارم که وارد دنیای هک بشم ولی متاسفانه چیزی بلد نیستم.
    ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    درباره اینکه از کجا برنامه نویسی باید یاد بگیرم و بعد از یاد گرفتن با چه سیستم عاملی کار کنم (درباره این تحقیق کردم و اینطور که خوندم Black Arch Linux و Kali Linux از همه بهتر هستن!)
    و نکته ای که هست، توان مالی بنده نمیرسه که به آموزشگاه برم..
    اینه که میخوام از پشت همین سیستم یاد بگیرم.
    ممنون از تیم IranHack

درود
    اساتید مجربی هستن که بهتر میتونند راهنمایی کنند
    اما شما می تونی کتاب های آموزشی برنامه نویسی و کد نویسی با php و پایتون همینطور آموزش کار با لینوکس مخصوصا کالی رو دانلود کنی و شروع به تمرین کردن باهاش کنی
    اینجا دوستان زحمت کشیدن ویدیوهای آموزشی آسیب پذیری سایت ها و ... رو به اشتراک گذاشتن می تونید از اونا هم بهره ببری
    یک شبه نمیشه هکر شد شاید سال ها باید یاد بگیری درکل اگه بتونی شبکه و همینطور برنامه و کدنویسی رو یاد بگیری می تونی به عنوان هکر فعالیت هم بکنی

نظر

نوشته اصلی توسط HosseiN نمایش پست ها
      درود میفرستم خدمت همه.
      علاقه زیادی دارم که وارد دنیای هک بشم ولی متاسفانه چیزی بلد نیستم.
      ممنون میشم اگر کمکم کنید.
      درباره اینکه از کجا برنامه نویسی باید یاد بگیرم و بعد از یاد گرفتن با چه سیستم عاملی کار کنم (درباره این تحقیق کردم و اینطور که خوندم Black Arch Linux و Kali Linux از همه بهتر هستن!)
      و نکته ای که هست، توان مالی بنده نمیرسه که به آموزشگاه برم..
      اینه که میخوام از پشت همین سیستم یاد بگیرم.
      ممنون از تیم IranHack
      با سلام دوست عزیز .. بستگی داره که چه شاخه ای را اول بخواهید شروع کنید .. علاقه اتون به چی هست ؟ .. مثلا تست نفوذ به سایت ها و برنامه های تحت وب یا چیزه دیگه ..

برای هک پلتفورم خاصی نیاز نیست .. ابزارهای خیلی قدرتمند ویندوزی هم هستند که میشه استفاده کرد .. لینوکس بیشتر برای آموزش استفاده میشه چون هم رایگانه هم تست های بین المللی مثل CEH .. یا مدرک هکر قانونمند همه براساس لینوکس و Kali ساخته شده از این نظر خیلی مورد توجه هست ..

نظر

نوشته اصلی توسط Black Shadow نمایش پست ها
        اما شما می تونی کتاب های آموزشی برنامه نویسی و کد نویسی با php و پایتون همینطور آموزش کار با لینوکس مخصوصا کالی رو دانلود کنی و شروع به تمرین کردن باهاش کنی
        درود. ممنون از جواب شما.
        متاسفانه منبع مورد اطمینان برای دانلود کتاب های آموزشی ندارم..

نظر

نوشته اصلی توسط MRS3D نمایش پست ها

با سلام دوست عزیز .. بستگی داره که چه شاخه ای را اول بخواهید شروع کنید .. علاقه اتون به چی هست ؟ .. مثلا تست نفوذ به سایت ها و برنامه های تحت وب یا چیزه دیگه ..

برای هک پلتفورم خاصی نیاز نیست .. ابزارهای خیلی قدرتمند ویندوزی هم هستند که میشه استفاده کرد .. لینوکس بیشتر برای آموزش استفاده میشه چون هم رایگانه هم تست های بین المللی مثل CEH .. یا مدرک هکر قانونمند همه براساس لینوکس و Kali ساخته شده از این نظر خیلی مورد توجه هست ..
          درود. ممنون از پاسخ شما..
          علاقه بنده به همه چیز هست.. تعارف که نداریم.. فقط چیزهای مثبتش رو دوست ندارم.
          اینجوری که من متوجه شدم، با هک میشه کارهای خوب هم کرد..
          اما نمیگم فقط بخاطر جنبه مثبتش میخوام آموزش ببینم.
          اون برنامه هایی که میگید رو چیزی دربارشون نمیدونم..
          نمیخوام از برنامه خاصی استفاده کنم.. چون برنامه کار رو انجام میده و نیازی به آموزش نیست.. البته بازم میگم، من اطلاعی درباره این برنامه ها ندارم..
          ولی خب یک منبع مورد اطمینان برای دانلود کتاب های آموزشی میخوام.. آموزش کار با لینوکس احتمالا زیاد هست در وب اما خب بازم نمیشه اطمینان کرد چون شفاف سازی نمیکنن و قسمت های اصلی سانسور هست..
          مشکل اصلی من اینه که برای هک، حالا فرقی نداره چه نوع هکی باشه.. مثلا از تست نفوذ پذیری خوبه شروع کرد.. اما خب نمیشه درجا رفت دور فیلمهای آموزشی..
          اول باید از کتاب شروع کرد.. البته شاید اینجور نباشه و فیلمها موثرتر باشن!
          ولی خب ممنون میشم اگه منبع معرفی کنید..

نظر

بعد اینکه دوستان، من نمیدونم از کدوم مرحله شروع کنم..
            ممنون میشم اگه اینم راهنمایی کنید و بگید..

نظر

دوستان به اندازه ی کافی به سوال شما پاسخ دادن، من هم تو تلکرام همین مطالب رو بطور فشرده گفتم. سوال مشخص و دقیقتری داشتید همینجا مطرح کنید خواهشن.
              {قضاوت از خصوصی ترین و زلالترینِ حق هاست که با کوچکترین تردید به بهتانی کثیف بدل می شود.}

نظر

با سلام خدمت اساتید گرامی
                به نظر بنده (با توجه به تجربه شخصی) این دوست گرامی باید مسیر زیر رو طی کنه :

ابتدا نیازمند آشنایی کلی با شبکه هستین که با مطالعه منابع دوره نتورک پلاس (network plus) میتونین یاد بگیرین.
                مرحله بعدی آشنایی و ورود به دنیایی امنیت هست که مطالعه منابع دوره های CEH و security plus میتونه کارگشا باشه.
                اگر هدف شما تبدیل شدن به متخصص تست نفوذ وب سایت ( یا همون هکر سایت ) هست هم مطالعه منابع owasp و ویدئو های یوتیوب بهتون کمک میکنه یاد بگیرین.
                در مورد برنامه نویسی هم که بقیه دوستان به اندازه کافی توضیح دادن.

نظر

نوشته اصلی توسط ground_master نمایش پست ها
                  با سلام خدمت اساتید گرامی
                  به نظر بنده (با توجه به تجربه شخصی) این دوست گرامی باید مسیر زیر رو طی کنه :

ابتدا نیازمند آشنایی کلی با شبکه هستین که با مطالعه منابع دوره نتورک پلاس (network plus) میتونین یاد بگیرین.
                  مرحله بعدی آشنایی و ورود به دنیایی امنیت هست که مطالعه منابع دوره های CEH و security plus میتونه کارگشا باشه.
                  اگر هدف شما تبدیل شدن به متخصص تست نفوذ وب سایت ( یا همون هکر سایت ) هست هم مطالعه منابع owasp و ویدئو های یوتیوب بهتون کمک میکنه یاد بگیرین.
                  در مورد برنامه نویسی هم که بقیه دوستان به اندازه کافی توضیح دادن.
                  البته امیدواریم شما دوست عزیز به ارسال مطالب آموزشی همچنان ادامه بدید تا دوستان بتونن از تجارب عملی شما نیز بهره مند بشن
                  {قضاوت از خصوصی ترین و زلالترینِ حق هاست که با کوچکترین تردید به بهتانی کثیف بدل می شود.}

نظر

صبر کنید ..
                  X