SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد شبکه

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• سوال در مورد شبکه

با سلام 
    یک سوال شبکه :
    یک مودم ADSL 2+ Router داریم .
    به سه سیستم متصل هست . Pc1,Pc2,Pc3
    آیپی اینترنتی بر فرض مثال این هست :10.20.30.40
    حالا بر فرض من میخام با تلنت یا حالا نت کت به PC2 از طریق اینترنت با ایپی 10.20.30.40 متصل شم ؟ چطوری ؟
    بعضیا میگن اینطوریه :
    telnet 10.20.30.40/~PC2
    الان این هم جواب نمیده 
    کسی میدونه چطور میشه به یک کلاینت از طریق یک ایپی دسترسی پیدا کرد ؟ 
    متشکرم [img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img] [img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img] [img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img]
    وقتی باران می بارد همه ی پرندگان دنبال جان پناه هستند ...
    اما عقاب برای اینکه از باران در امان بمانـــد بالاتر از ابر ها پرواز می کنــــد ...

RE: سوال در مورد شبکه

سلام خدمت دوست عزیز این کار در صورتی امکان پذیر است که شما از IP Valid استفاده کنید یا بهترين و ساده ترين كار راه اندازي v/p/n سرور و يا استفاده از راه اندازي nat و نصب سرور مجازي در مودم adsl می باشد

شما در مورد روش ها بالا با یک سرچ راحت به جوابتون می رسید

موفق باشید
    [align=center]IranHack Security Team
    My Home
    YAhoo : Faridmahdavi00
    Net-Line.ir

Coming Soon Android[/align]

نظر

[img]images/smilies/Smileys/43.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/43.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/43.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/43.gif[/img]
      بابا من که نمیخام شبکه راه بندازم که ...
      فرض کن یه قربانی داری از ای دی اس ال استفاده می کنه ..
      مانتاها سه تا سیستم به مودمش وصل هستن و هر سه با یک ایپی به اینترنت وصل هستن .
      بر فرض پورت 2526 روی پی سی 2 باز هست و میخای مثلا با تلنت بهش وصل شی ...
      اصلا فرض کن میخای با متااسپلویت از سیستمش شل بگیری ...
      یعنی نمیشه ؟؟؟؟؟
      الان یه همچین چیزی داشته باشین ، سه سیستم از یه ایپی اینترنتی استفاده می کنن ، با متااسپلویت بخای به پی سی دو وصل شی چیکار می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟
      اما عقاب برای اینکه از باران در امان بمانـــد بالاتر از ابر ها پرواز می کنــــد ...

نظر

از دوستان کسی نیست به سوال بنده جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

بسته به نوع سیستم عامل داره اگر XP باشه اره راحت میشه تلنت زد(دیوار آتش باید غیر فعال باشه) . باید اینم در نظر داشت که نتورک سیکوریتی که فرد مورد نظر استفاده میکنه همه این عوامل و پروتوکل های شبکه را نظارت میکند و به همین راحتی نمیشه دورشون زد .

اما اگر 7 هست باید دیوار آتش ابتدا غیر فعال بشه ، در ضمن اتصال به شبکه رو تست کنید ، اگر اتصال شبکه و تنظیمات ارتباطی محدود و یا متصل نباشد مورد انجام نمیپذیرد .
          [align=center][/align]

نظر

با تشکر از حسین جان
            من میخوام نحوه ی اتصال رو یاد بگیرم ...
            خوب اگه یک کامپیوتر به یک مودم وصل باشه راحت میشه بهش با ایپی اینترنتش متصل باشه ...
            حالا اگه چند تا سیستم به یک مودم وصل باشن ، مثل کافی نت ها ، که بر فرض 10 تا سیستم یک ایپی داره ، حالا ما میخاییم مثلا به پی سی 5 وصل شیم ... اونموقع چجوریه 
            مثلا اگه یک سیستم و یک مودم باشه خب اگه این ایپیش باشه 1.2.3.4 مثلا اینطوری میشه بهش وصل شد
            Telnet 1.2.3.4
            NC 1.2.3.4 port
            حالا اگه چند تا سیستم بود و ما خواستیم مثلا به سیستم 5 وصل شیم چطوری میشه 
            دوست من سوال من تلنت نیست ... طرییقه ی اتصال هست ... تلنت یک مثال هستش ....
            ​متشکرم

نظر

شما میخوای ریموت کنی ؟ یک شبکه lan تعداد 5 سیستم متصل هست ، حالا شما میخای به عنوان مثال از سیستم 1 به سیستم 5 ریموت دسکتاپ داشته باشی ؟

اگر خواستی از این حالت استفاده کنی ابتدا باید دیوار آتش غیر فعال بشه ، سپس در قسمت System Properties گزینه Advanced setting link را انتخاب و در زبانه Remote گزینه سوم allow connections only from computers running remote desktop with network level authentication تیکش رو بزن این عمل برای امکان ریموت کردن هدف باید فعال بشه در قسمت Select user هم میتونی کاربر ها رو انتخاب کنی .

بعد برنامه ریموت دسکتاپ رو اجرا کن و ایپی سیستم مورد نظرتو بهش بده و دکمه connect رو بزن حالا میتونی از سیستم 1 سیستم 5 رو هم ریموت کنی . این اصول رو در ویندوز XP میشد از طریق ریجیستری با برنامه خیلی راحت انجام داد و از سیستم ها ریموت گرفت .

البته بنده فکر کنم شما هم میخای برنامه ریموت کردن PC بنویسی که هم در Lan و هم Wan بتونی اعمالش کنی .

برای این کار باید یک فایل سرور درست کنی که وقتی اجرا بشه تمامی تنظیمات بالا بر روی سیستم هدف اعمال بشه و بعد ریموت کنی .
              [align=center][/align]

نظر

نه داداش ...
                فرض کن یک کافی نت هست ، 5 تا سیستم داره ...
                میدونید که کافی از یک مودم ADSL استفاده می کنه (طبق معمول )
                حالا این پنج سیستم که به اینترنت وصل میشن همشون یک آیپی دارن دیگه یعنی اگه ایپی این باشه 10.20.30.40 ایپی اینترنتی پنج سیستم اینهههه 10.20.30.40  - این ایپی هست که ISP بعد از اتصال به اینترنت بهشون میده دیگه
                کاری با Lan ندارم ...
                حالا ما چجور با داشتن این ایپی 10.20.30.40 میتونی برای مثال پی سی 3 رو ریموت کنی ؟؟؟؟؟؟
                پنج تا سیستم یک ایپی دارن درسته ؟ حالا من میخام مثلا پی سی 3 رو ریموت کنم 
                آیا لازمه بعد از نوشتن ایپی چیزی نوشته شه مثلا ؟    nc 10.20.30.40/pc3 ????????

نظر

برای اینکار هم خودت جواب خودت رو دادی دیگه

کد:
                  10.20.30.40/computername
                  [align=center][/align]

نظر

متاسفانه پیغام خطا صادر می شه ...
                    اگر امکانش بود یک فیلم آموزشی تهیه کنید ... چون مشکل خیلی ها هست ...
                    با تشکر [img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img]

نظر

ببین بعضی مواقع به دلیل وجود دیوار های آتش و یا اینترنت سیکوریتی بصورت نرم افزاری محدودیت ایجاد میشه بررسی کن ببین فایروال به غیر از فایر وال ویندوز هدفت چی داره .

به عنوان مثال Eset Smart Security یک include network Firewall داره یا کسپر اسکای ...
                      [align=center][/align]

نظر

فایر وال هم غیرفعال می کنم باز وصل نمیشه ...
                        کلا با / یا رشته مشکل داره فک کنم ...
                        connecting to xx.xx.xx.xx/xx...Could not open connection to the host,on port xx:connect field

نظر

دوست عزیز اون کافی نتی که میگی اول شبکه کرده بعد شبکه رو به اینترنت وصل کرده متوجه منظورم شدی ؟

شما می تونی از آی پی سیستم مورد نظر که داخل شبکه هست یهش وصل بشید اگر بخوای از طریق آی پی وصل بشید باید کاری که در پست قبلیم گفتم انجام بدید

یا علی

[align=center]IranHack Security Team
                          My Home
                          YAhoo : Faridmahdavi00
                          Net-Line.ir

Coming Soon Android[/align]

نظر

ببین دوست عزیز تو این جور مواقع مودم کل ترافیک اضافه ای رو که به سمت کلاینت ها میره رو بلوک مکنه و شما نمیتونی به صورت مستقیم به اون سیستم وصل بشی
                            برای این کار شما باید اول مودم یا هر کدوم از اون کامپیوتر های داخل شبکه رو هک کنی اگه مودم رو هک کردی باید سیستم DMZ مودم رو فعال کنی که اون ترافیک اضافه رو بلوک نکنه و بتونی به سیستم مورد نظرت دسترسی پیدا کنی
                            اگر یک سیستم رو تونستی هک کنی با متااسپلویت باید یک وی پی ان روی اون سیستم با متا درست کنی و با استفاده از اون یکی از آی پی های داخل شبکه رو به خودت اختصاص بدی حالا شبکه در اختیار شماست و به هرکدوم از سیستم هایی که توی شبکه هستن میتونی نفوذ کنی یا متصل بشی
                            فیلم آموزیش تو یوتیوب هست من قبلا یه مقاله در این رابطه خوندم اگه پیداش کردم برات میزارمش
                            به این نوع حملات؛ حملات pivoting میگن
                            فک کنم میلاد الهادی یک مقاله در این رابطه نوشته ببین اونو میتونی پیدا کنی
                            [align=center]My Email: [email protected]
                            [/align][align=left]mov problems,hell
                            sub me,pain
                            add me,love
                            inc pleasure
                            inc adrenaline
                            push limits
                            call hopeForAbetterTomorrow[/align]

نظر

خب مگه خودت نمیگی با متااسپلویت یکی از اونارو هک کن ؟
                              خب مثلا اگه ایپی اینترنتی پنج تا سیستم 10.20.30.40 باشه ...
                              تو متا بنویسیم set rhost 10.20.30.40 ?>????????????
                              برای مثال فرض کن سیستم سه رو بشه با اکسپلویت windows/smb/ms08 زد ...
                              خب حالا تو قسمت set rhost چی بنویسم ؟؟؟؟؟؟ ایپی که هر پنج سیستم از اونا استفاده می کنن ؟
                              این روش هم ج نمیده InterNetIP/ComputerName
                              واقعا چند روزه موندم تو این موضوع ...
                              اونا می تونن وصل شن به ما ما نمیتونیم وصل شیم به اونا ... جالبه

نظر

صبر کنید ..
                              X