SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اعلانیه جدید

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• اعلانیه جدید

دیروز وبسایت زیر حملات دیداس قرار گرفت ، متاسفانه بنده دیر رسیدم و سایت time out شد .

جدا از اینکه دیتاسنتر ما کلی جریمه بخاطر spam کرد ، یکی از تیم های امنیتی قدیمی ایرانی هم پست این پرده شروع به توهین به فعالیت های سایبری ما نمودند .

تیم سایبری ایران هک دارای چند گروه میباشد ، گروه برنامه نویسی ، تحقیقات ، امنیتی ، نفوذ

که پروژه های نفوذ تمونه ای از کار های گروه نفوذ میباشد این تیم اینقدر ساده اندیش میباشد که ما رو برده دولت و فعالیت های ما رو پنتستینگ رایگان برای کشور های بیگانه میداند ، جالبه توی سایبری ایران به داخلی ها کار نداشته باشی کارت دارند .

اولا متذکز بشم تمام هزینه های سایت به عهده بنده حقیر میباشد و حتی 1 ریال سیاه از کسی بابت این موضوع کمک نگرفتم لطفا به فعالیت های ی یه تیم مسلمون اینطوری توهین نکنید .

ما میدونیم این تیم قدیمی هست ولی کل کل کردن با تیم های به قول خودشون بوق در مقام یه تیم قدیمی نیست ما که با قولشون بوقیم آشی... هم بوق بود که ....

لا الله الا الله یه نفر دیگه تو قسمت نظرات اومده گفته دسترسی های ما رو میزنند .

ببخشید ! یکی گروه نفوذ دسترسی هاشو مفتی مفتی میزنه ؟ پست این موضوع فعالیت بچه ها هست و خیالتونو راحت کنم تیم نفوذ با برنامه ریزی داره جلو میره دسترسی های که کارشو با هاشون تموم کرده رو با پرچم ایران و نام ثار الله تغییر میده .

فکر کنم حالا درک کنید که این دیداس دیروز کار کدوم تیم بوده خودتون قضاوت کنید ، حالا کار ما به جایی رسیده یه مشت بچه سوسول اومدن دارن این شرو ور ها رو میگن اگر شما کننده کار بودید زودتر از ما انجام میدادید ،خودتون قاضی

هر کسی ندونه فکر میکنه یا این بشر ضد دولت هستن یا حامی غرب

این رفتار های بچه گانه مناسب افرادی که فعالیت سایبری میکنند نیست به همین دلیل هست که جلو نمی افتید . من اسمی از این تیم نمیبرم ولی این تیم اینقدر شعور نداره که اسم تیم ما رو جلوی سه چهار تا احمق دیگه با لذت مسخره نکنه .

میسپارمتون دست همون خدایی که هم ما رو میبینه هم شما رو

و من الله توفیق
    [align=center][/align]

RE: اعلانیه جدید

دوستان تیم ایران هک مهم نیست کسی در مورد شما چطور قضاوت کنه مهم خداس که داره کار های شمارو میبینه و معلوم شما چطور کار میکنید اون گروه های به اصطلاح هکر چطور کار میکنن
    اجرکم الله

نظر

سلام.
      من با نظرتون کاملا مخالفم.

شما باید بهشون نشون بدید که الکی پشت دیگارن صفحه نچینن...

هر تیمی لمری میاد و واسه این گروه خط و نشون می کشه...؟؟

این که نشد که...

هر عملی عکس العملی داره...

نظر

سلام.
        r0bb3r68 جان,یعنی ایران هک هم بره واسه اونا حرف بزنه؟این چه حرفیه؟
        حسین جان,باید بگم که یک چندنفر از دوستان ما,که اگه اسم ببرم می شناسیدش,شروع کردن به دیداس کردن تیم های ایرانی.ایران هک اولین و آخرینش نبوده.توی این یکی دو هفته,تیم های خیلی رو خوابوندن و شروع کردن به دیداش.تیم من رو هم نصیب کاراشون قرار دادن ولی کاری نتونستن بکنن.
        حرف روی اینه که این چندنفر نمی دونم چی رو می خوان ثابت کنن؟تا الان 4 تا تیم رو سرورشونو داغون کردن.اسم نمی برم.
        من که می گم بذار کارشونو بکنن.هیچ کاری نمی تونیم بکنیم.چون اینا مثل اینکه ذاتا نامرد بودن.شایدم نامرد شدن.خدا عالمه.
        حسین جان مشخصات سرورتو واسم بفرست تا سورپرایزشون کنم.

نظر

سلام.
          نه جناب IrIsT.
          منظورم این بود که شما هم تیمشون رو مورد حمله قار بدید..
          سرشونو پایین بیارید.نذارید به همین راحتی واستون حرف در بیارن.

نظر

سلام دوستان عزیز منم با حرف دوستمونr0bb3r68 موافقم!!!
            اینا با این کاراشون میخوان بگن که ما هم هستیم و رو دست ما کسی نمیتونه بلند شه
            بایه یه گوشه از کاراتون رو نشونشون بدین تا دفعه دیگه فکر نکنن مسی جلو دارشون نیست

نظر

لطفا بحث رو تموم کنید ، جنگ سایبری علیه تیم های به اصطلاح خودی جز ضرر چیزی برای کشور نداره

نظر

جناب UnknowN خیلی عذر می خواما...ولی این حرف فقط شعاره...

چند وقت پیش یه تیم دیگه بود که همین جوری ادعا می کردش...ولی آخر سر هک شدش و دیگه ادمینش سایتو بالا نیورد...

خیلی چیزای دیگه هم هستش که بهتره پشت پرده باقی بمونه...

ولی عقب نشینی آخرش باخت هستش...

نظر

بحثو تموم کنید اینا فکر کردن ما فله ای دیفیس میکنیم اقا عقل ندارن و حالیشون نیست که همه سازماندهی شده هست . اگه قرار بود فله ای بزنیم الان رتبه زون اچ و ... بالا بود . این تغصیر اینها هم نیست به علت بیماری لعنتی وقتی من در شکل گرفتن تیم حضور نداشتم چند تا کودن اسم تیم منو به گند کشیدن که اسمشونم همه شما میدونید که حالا همه تیم ها منو به هوش اونا میشناسند .

بحثو تموم کنید / تاپیکو قفل کنید / یا حق
                  [align=center][/align]

نظر

صبر کنید ..
                  X