SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک اموزش جامع php از مبتدی تا پیشرفته

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• تاپیک اموزش جامع php از مبتدی تا پیشرفته

سلام دوستان

در این تاپیک اموزش های مربوط به زبان تحت وب php از مبتدی تا پیشرفته یعنی مرحله به مرحله و گام به گام قرار داده میشود.

دوستان لطف کنن نظرات،انتقادات،پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید.

این اولین قسمت رو به صورتی ازمایشی قرار میدم اگر فرد یا افرادی مایل بودن ادامه میدم.
    چون از word به pdf کانورت کردم به نظر خودم خیلی کیفیت جالبی نداره اما خوب مهم نظر شماست.

از استادان و دوستان هر جا عیبی ایرادی کمی و کسری مشاهده کردید خودتون به بزرگی خودتون ببخشید و اطلاع بدید تا تصحیح کنم.

دانلود اولین قسمت به صورت pdf با حجم 100 کیلوبایت

منتظر نظرات شما هستم.

RE: تاپیک اموزش جامع php از مبتدی تا پیشرفته

نوشته اصلی توسط R3ZA.Sh3KaF
    سلام دوستان

در این تاپیک اموزش های مربوط به زبان تحت وب php از مبتدی تا پیشرفته یعنی مرحله به مرحله و گام به گام قرار داده میشود.

دوستان لطف کنن نظرات،انتقادات،پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید.

این اولین قسمت رو به صورتی ازمایشی قرار میدم اگر فرد یا افرادی مایل بودن ادامه میدم.
    چون از word به pdf کانورت کردم به نظر خودم خیلی کیفیت جالبی نداره اما خوب مهم نظر شماست.

از استادان و دوستان هر جا عیبی ایرادی کمی و کسری مشاهده کردید خودتون به بزرگی خودتون ببخشید و اطلاع بدید تا تصحیح کنم.

دانلود اولین قسمت به صورت pdf با حجم 100 کیلوبایت

منتظر نظرات شما هستم.
    با سلام دوست عزیز اگر شما بتوانید از قسمت های مبتدی شروع کتید و واقعا تا قسمت های پیشرفته و حرفه ای پیش برید خیلی خوب

میشه...
    [align=center]همه انسان ها یک چیز را میبینند ولی این نوع دید است که انسان های متفاوت را میسازد[/align]

[align=center]بدلیل امتحانات کم رنگیم ! [/align]

نظر

صبر کنید ..
    X