SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش جامع و کاربردی پایتون

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• اموزش جامع و کاربردی پایتون

[align=center]به نام خدا[align=right]پایتون فقط یک زبان برنامه نویسی نیست، بلکه یک پدیده بسیار شگفت، از دانش بشریست، که می تواند تمثیلی از یک بی انتها باشد که هر روز در حال رشد و توسعه می باشد.[/align][align=right]از ویژگی های بارز پایتون:[/align][align=right]۱- قابلیت استفاده در هر platform (لینوکس، ویندوز، مک، آندروید، آی او اس و ...)[/align][align=right]۲- قواعد نحوی و دستوری (syntax) بسیار ساده (تقریبا ساده ترین و آسانترین زبان جهان)[/align][align=right]۳- کم حجم و سبک(کوتاه ترین تعداد خطوط در بین زبان‌های موجود)[/align][align=right]۴- همه منظوره و قدرتمند (وب، دسکتاپ، گوشی، بازی، انیمیشن، پردازش موازی، ریاضیات و ...)[/align][align=right]۵- کتابخانه های بسیار گسترده و پایدار[/align][align=right]۶- شئ گرایی عالی و سطح بالا[/align][align=right]۷- متن باز و رایگان[/align][align=right]۸- سرعت بسیار بالا[/align][align=right]در سازمان های بزرگی همچون گوگل، ناسا، یاهو، یوتیوب، اوبونتو، ردهت و … استفاده از این زبان تبدیل به یک نیاز اصلی سازمان شده است.

اموزش ها به چند گروه تقسیم میشند که فعلا من پایه و اساس پایتون رو اموزش میدم [img]images/smilies/Smileys/67.gif[/img]
    اموزش ها بسیار ساده و روان هستند ولی در بعضی اموزش ها نیاز به فیلم از روند کار لازم میباشد.

فقط به یک نکته اشاره کنم کسانی که توی این فروم هستند هدفشون شبکه و امنیت هست و توی شبکه بیشتر به اپن سورس و متن باز نیازدارن تا به سورس های بسته
    بنابراین برای اینکه معلومات خودتون رو کامل کنید تو زبان های برنامه نویسی طبق روال زیر پیش برید .

اول اینکه کلا بیخیال ویندوز بشید به سمت یونیکس بیس ها و لینوکس بیس ها برید. همون اول هم کالی یا بک ترک نصب نکنید چون کلا هیچی از لینوکس رو یاد نمیگیرید به نظر من
    خب اول با یه توزیع لینوکس محبوب مثلا دبیان شروع کنید و شخصی سازیش بکنید کلا یک یه ماهی زمان میبره که زیرو بم کار دستتون بیاد ولی خیلی تو لینوکس راحت ترید

خب انتخواب زبان برنامه نویسی :
    اول هرچی دات نت بلدین بریزین دور . دات نت رو فراموش کنید
    برید سمت پایتون و پایتون رو تا حدی که بتونید بفهمید چیه و چطوره ( البته تو مبحث شبکه و سوکت پروگرمینگ ) برید جلو[img]images/smilies/Smileys/71.gif[/img]
    بعد هم سی پلاس پلاس رو شروع کنید تا حدی که بتونید کد های لوکال روت رو بخونید ( نترسید اون نوشته های عجیب غریب معنی دارد )[img]images/smilies/Smileys/105.gif[/img] و جزو برنامه نویسی نیست.
    بعد باید رفت سر اسمبلی که هیچ کدومتون حتی من حوصله حتی نگاه کردن کدشو هم نداریم [img]images/smilies/Smileys/102.gif[/img]
    شاید همین اول بگید رابی و پرل و یا زبان های هم رده دیگر به چه کاری میاد :
    باید بهتون بگم رابی یادگیریش مشکل هست پرل هم که کارهای بزرگی نمیکند و قدرت پایتون رو ندارد
    من خودم طرفدار پایتون نیستم و ++ C رو میپسندم چون از وقتی کتابخونه کیوت اومده دیگه کار رو راحت کرده انگار داری سی شارپ مینویسی [img]images/smilies/Smileys/13.gif[/img]

انشا الله در پست بعد آموزش رو شروع میکنم با تشکر[/align][/align]
    [align=center][/align]
    [align=center][/align]
صبر کنید ..
X