SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت ترینر (Trainer) برای بازی Asphalt 9 در کامپیوتر

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• ساخت ترینر (Trainer) برای بازی Asphalt 9 در کامپیوتر

بازی asphalt 9 برای اتومبیلرانی در پلتفرم موبایل توسعه داده شده و در نسخه های 8 و 9 برای کامپیوتر نیز توسعه داده شد
    مدهای هک برای اندروید و ios به وفور یافت می شود ولی برای pc کمیاب هستند و در آخرین نسخه بازی ترینر رایگان از کار افتاده است و تنها ترینر پولی فعال هست
    به هکرهای خارجی اعتماد ندارم و هکری بتواند ترینر این بازی را بسازد پاداش خوبی می دهم

با تشکر

نوشته اصلی توسط victim نمایش پست ها
    بازی asphalt 9 برای اتومبیلرانی در پلتفرم موبایل توسعه داده شده و در نسخه های 8 و 9 برای کامپیوتر نیز توسعه داده شد
    مدهای هک برای اندروید و ios به وفور یافت می شود ولی برای pc کمیاب هستند و در آخرین نسخه بازی ترینر رایگان از کار افتاده است و تنها ترینر پولی فعال هست
    به هکرهای خارجی اعتماد ندارم و هکری بتواند ترینر این بازی را بسازد پاداش خوبی می دهم

با تشکر
    سلام دوست عزیز

متاسفانه برای آخرین نسخه ( 2 به بالا ) فعلا راه حلی درستی وجود نداره

کلا ترینر اورجینال، سالم و پرقدرت میخواهید از این سایت میتونید دانلود کنید

نظر

با تشکر از پاسخگوئی تان
      سورس کد ترینرش را دارم و فقط نیاز به ویرایش دارد و هکری که آن را بروزرسانی کرده پول می گیرد و نمی خواهم به او پرداخت کنم و در اینجا دنبال هکری هستم که برایم این ویرایش را انجام دهد

نظر

توانستم با کمی ویرایش سرعت بازی را افزایش دهم اما مشکلم اینست که تایمر مستقل از افزایش سرعت نیست بطور مثال یک مسابقه را در 64 ثانیه (واقعی) تمام کردم ولی سیستم 70 ثانیه را ثبت کرد یعنی با افزایش سرعت زمان نیز با همان مقدار سریعتر می گذرد

نظر

نوشته اصلی توسط victim نمایش پست ها
          توانستم با کمی ویرایش سرعت بازی را افزایش دهم اما مشکلم اینست که تایمر مستقل از افزایش سرعت نیست بطور مثال یک مسابقه را در 64 ثانیه (واقعی) تمام کردم ولی سیستم 70 ثانیه را ثبت کرد یعنی با افزایش سرعت زمان نیز با همان مقدار سریعتر می گذرد
          از CheatEngine استفاده میکنی ؟

نظر

صبر کنید ..
          X