SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست پروژه

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• درخواست پروژه

با سلام

درخواست داشتم که واقعا در مورد کاری بهش نیاز دارم اگر کسی میتونه انجام بده ممنون میشم

پروژه ای میخوام که روی وب باشه و validation ایمیل که این اکانت ایمیل وجود داره یا نه تقریبا مثل سایت زیر ولی خیلی ساده تر یه قالب ساده
    (البته اشتباه نشه خطای سینتکسی منظورم نیست من میخوام که اعتبار ایمیل اکانت بررسی بشه یعنی این ایمیل وجود داره یا نه مثل لینک که قرار دادم )

Free Email Verifier and Validation | ZeroBounce

واقعا اگه کسی میتونه کمک کنه نیاز دارم

اگر کد در گیت هاب هست یا میدونید ممنون میشم
    فایل های پیوست شده

نوشته اصلی توسط Arash_Ps نمایش پست ها
    با سلام

درخواست داشتم که واقعا در مورد کاری بهش نیاز دارم اگر کسی میتونه انجام بده ممنون میشم

پروژه ای میخوام که روی وب باشه و validation ایمیل که این اکانت ایمیل وجود داره یا نه تقریبا مثل سایت زیر ولی خیلی ساده تر یه قالب ساده
    (البته اشتباه نشه خطای سینتکسی منظورم نیست من میخوام که اعتبار ایمیل اکانت بررسی بشه یعنی این ایمیل وجود داره یا نه مثل لینک که قرار دادم )

Free Email Verifier and Validation | ZeroBounce

واقعا اگه کسی میتونه کمک کنه نیاز دارم

اگر کد در گیت هاب هست یا میدونید ممنون میشم
    سلام دوست گرامی

همین سایتی که مثال زدید API اش هست و میتونید باهاش برنامه بسازید

این هم پروژه گیت هابش

ZeroBounce PHP API Wrapper v2. Contribute to zerobounce/zerobounce-php-api-v2 development by creating an account on GitHub.

ولی برای پروژه واقعی بهتره از Email Validation استفاده بشه ( یعنی کدی به ایمیل کاربر ارسال بشه و کاربر با وارد کردن آن کد در سایت شما اکانتش را فعال کنه )

نظر

صبر کنید ..
    X