SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت نرم افزار

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• ساخت نرم افزار

سلام من از کدام قسمت برنامه ویژوال استودیو می توانم با زبان c++ می توانم یک نرم افزار کامپیوتر بسازم وطراحی کامل انجام بدم ممنون میشم کمک کنید من از ویژوال استودیو 2019 استفاده می کنم

سلام

زمانی که VIsual Studio را باز میکنید به صورت پیش فرض New Project روی صفحه ظاهر میشود و نوع کلی پروژه ای که میخواهید بسازید را از شما سوال میکند .. Visual ++C را انتخاب میکنید و حالا نوع برنامه را انتخاب میکنید مثلا Console App که برای ساخت برنامه به صورت Text-Mode استفاده میشود

اگر کلا ++C را مشاهده نمیکنید و سایر موارد را دارید مثل #C به این معنی هست که ++C را نصب نکرده اید .. برای اینکار نصب Visual Studio را اجرا کرده و Desktop Development with ++C را انتخاب کنید و نصب کنید بعد از نصب زمانی که Visual Studio را اجرا میکنید دسته بنده Visual ++C را خواهید یافت !

اگر آشنایی شما به این زبان محدود است اول #C را یاد بگیرید

نظر

ممنون بابت جوابتون

نظر

سلام برای ایجاد یک لگو از چه کدی باید استفاده کنم مثل برنامه هایی که وقتی روی انها کلیک میکنید عکسی قبل از باز کردن برنامه نمایش می دهند لطفا اگر می تونید کمک کنید با زبان c++

نظر

دوست عزیز فکر کنم منظورتون Splash Screen باشه .. میتونی از قسمت Add New Item اضافه کنی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: splashh.PNG
مشاهده: 389
حجم: 138.3 کیلو بایت

یا اگه سورس اش را میخواهی اینجا قدم به قدم آموزش داده .. چون تصویری هست زبان هم بلد نباشی متوجه میشی

How to Create a Splash Screen in C# Visual Studio: Hi, in this tutorial i will show you "how to make a splash screen in c# visual studio windows forms application". You need:- 1.Visual Studio 2010 / 2013 2.Computer Note:- No need of High-end programming ! just a little bit !

نظر

ممنون بابت توضیحت دوست عزیز

نظر

سلام دوستان من یک نرم افزار دارم که در به زبان سی شارپ نوشته شده ایا کسی میتونه اونو برام به سورس کدتبدیل کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط hooman721 نمایش پست ها
                سلام دوستان من یک نرم افزار دارم که در به زبان سی شارپ نوشته شده ایا کسی میتونه اونو برام به سورس کدتبدیل کنه؟
                عزیز جای قبلی که نوشته بودید براتون توضیح کامل دادم !

نظر

ممنون از بذل توجهتون الان دیدم جوابتون رو.

نظر

با ساخت پروژه جدید نوع زیان .... تنظیم کنی
                    [align=center][align=right]When danger lurks in unknown waters, we are there to help you swim[/align][/align]

نظر

صبر کنید ..
                    X