SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک!!! ویروس .topi

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

نوشته اصلی توسط mela1 نمایش پست ها
    یه خبر خوش آخرین نسخه از برنامه Stop-DJVU تونست فایل های منو برگردونه، حدودا یه ماه پیش بود که این برنامه رو تست کردم ولی کار نکرد ولی نسخه آخر که lcf قرار داده بود مشکلم رو حل کرد ممنون
    سلام
    میشه لینکش رو بذارید؟ من 4 -5 بار تو زمانهای مختلف دانلودش کردم ولی فرقی نکرده

شما هم لینکی که ازش دانلود کردید رو بذارید بیزحمت

نظر

نوشته اصلی توسط hamidsh2222 نمایش پست ها

سلام
      میشه لینکش رو بذارید؟ من 4 -5 بار تو زمانهای مختلف دانلودش کردم ولی فرقی نکرده

شما هم لینکی که ازش دانلود کردید رو بذارید بیزحمت
      آخرین نسخه برنامه ( همیشه آدرس اش همینه فقط فایل را به روز رسانی میکنند )

https://www.emsisoft.com/ransomware-...load/stop-djvu

متاسفانه با تحقیقاتی که ما انجام دادیم متوجه شدیم که چند هموطن خودمان سورس باج افزار را تغییر دادند و علیه هموطن های خودشون استفاده میکنند. واقعا باعث خجالت هست که همیشه باید از خودی آسیب ببینیم و در این شرایط بد اقتصادی که برای همه هست این باج خورهای نا هموطن نیز به جان مردم افتاده اند ..

در کل اکثر افرادی که درآمد Crypto در ایران دارند از راه خلاف و دزدی هست که بیشتر هم جیب همشهری و هم وطن خودشون را میزنند.

دولت باید تمام این صرافی های اینترنتی را مجبور کنه که از فروشنده سورس درآمد را با ارائه مدرک بخواهند تا جلوی این دزدیها و نامردیها گرفته بشه

نظر

سلام، بله این ویروس یا تروجان یا هرچی که هست فکر کنم ایرانیه چون یکی از ایمیل هاش ایرانیه، به هر حال ... بر پدر و مادرش. خدا رو شکر مشکل من بعد از روز (روززززززززززهااااااااااااا) اونقدر ساده حل شد که باورم نمیشد اینم آموزشش شاید بکار شما هم
        فقط نمیدونم چه فایلی باعث آلوده شدن کامپیوترم شد و ممکنه دوباره این مشکل پیش بیاد؟؟!! نویسنده پست اون سایت نوشته که با آنتی تروجان ها حذف میشه. بنظورتون مشکلی پیش نمیاد؟!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

سلام
          پس از گذشت ماه ها متاسفانه هنوز راه حلی برای ریکاوری فایل هام پیدا نکردم چون کلید قفل آنلاین خورده فایل هام و باز نمیشه
          سیستمم مشکلی نداره ودرستش کردم اما بکاپ از فایل های با پسوند topi گرفتم و منتظرم شاید قفل شکن قویتری بسازن
          از دوستان خواهش میکنم هرموقع راه حل جدیدی پیدا کردند به من هم اطلاع دهند با تشکر ):

نظر

نوشته اصلی توسط after7 نمایش پست ها
            سلام
            پس از گذشت ماه ها متاسفانه هنوز راه حلی برای ریکاوری فایل هام پیدا نکردم چون کلید قفل آنلاین خورده فایل هام و باز نمیشه
            سیستمم مشکلی نداره ودرستش کردم اما بکاپ از فایل های با پسوند topi گرفتم و منتظرم شاید قفل شکن قویتری بسازن
            از دوستان خواهش میکنم هرموقع راه حل جدیدی پیدا کردند به من هم اطلاع دهند با تشکر ):
            Master Key هنوز درنیامده همون شرکتی که قفل شکن را ساخته دستی باز میکنه، در صفحه قفل توضیح دادم که چطور باهاشون تماس بگیرید

نظر

یکی از فایل ها رو بزارین داخل zip و قرار بدین تا بررسی بشه
              -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
              تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

صبر کنید ..
              X