SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد نفوذ از طریق آی پی

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• سوال در مورد نفوذ از طریق آی پی

سلام گوشیم از طریق آی پیم هک شده و تونستند وارد گوشی تلفنم بشن سوالم اینه که آیا میتونن دسترسی کامل به گوشیم(دوربین و...)بگیرن با توجه به اینکه من هیچ فایلی دریافت نکردم و لینکی رو باز نکردم و اینکه طرف اصلا مبتدی نیست و کاربلده و مهم‌ترین سوالم اینه که چطور جلوی اینکارو بگیرم ۱.قبل اینکه نفوذ و هک کنن از طریق آی پی چیکار کنم؟؟
    .الان که نفوذ کردن از طریق آی پی باید چیکار کنم؟؟
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

گوشی از طریق IP هک نمیشه مگر اینکه سیستم عامل خیلی قدیمی باشه و اکسپلویت بشه که کار هرکسی نیست و شما هم IP ثابت نداشتید که مشخصا از راه دور گوشی شما را هک کنند، حتما برنامه آلوده از کافه بازار یا فایل APK نصب کردید .. اکثر نرم افزارهای آندرویدی داخل سایتها و تلگرام ویروسی هستند. تنها مکان مورد تایید برای نصب برنامه Google Play هست که تازه از آنجا هم باید احتیاط کنید و ضدویرویس روی گوشی نصب داشته باشید که اگر فایل آلوده خواست نصب بشه جلوگیری کنه، شاید هم گوشی را برای تعمیر یا برنامه ریختن جایی بردید و اونها ویروس نصب کردند و شاید کسی به گوشی شما دسترسی فیزیکی داشته و تروجان نصب کرده وقتی حواستون نبوده

در مورد دسترسی هم بله اگر واقعا هک شده باشه توانایی ضبط صدا، عکس گرفتن، دانلود فایلهای شما و...

نظر

ابزارهای پابلیک بسیاری هست که میتونه کنترل کامل تلفن همراهو داشته باشه بیشتر از طریق apk آلوده میکنند شما رو بچه های رنج 10 15 سال الان با این کارا خیلی حال میکنن
      -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
      تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

صبر کنید ..
      X