SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کریپت کردن بد افزار

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• کریپت کردن بد افزار

سلام من قبلا یک سری ابزار بودن که با متااسپلویت تروجان میساختم و با اونا کریپت میکردم تا توسط آنتی ویروس ها شناسایی نشن ولی الان اون ابزار ها کار نمیدن و میخواستم بدونم من بخوام بد افزارم رو آنتی ویروس و گوگل پلی تشخیص نشده چکار باید کنم لطفا کمک کنید ممنون

نرم افزارهای ضد ویروس و دیفندر ویندوز در مقایسه با سالهای قبل بسیار قوی شدند و کار مخفی سازی را سخت کرده ، البته راههای زیادی هست، یکی اینکه بدافزار پابلیک نباشه و مثلا خودتون نوشته باشید که از قبل شناسایی نشده باشه و یا فایل را دوبار پک کنید و با Virustotal چک کنید تا % شناسایی را بررسی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط SH0CK نمایش پست ها
      نرم افزارهای ضد ویروس و دیفندر ویندوز در مقایسه با سالهای قبل بسیار قوی شدند و کار مخفی سازی را سخت کرده ، البته راههای زیادی هست، یکی اینکه بدافزار پابلیک نباشه و مثلا خودتون نوشته باشید که از قبل شناسایی نشده باشه و یا فایل را دوبار پک کنید و با Virustotal چک کنید تا % شناسایی را بررسی کنید
      اها درست ممنون از راهنماییتون

نظر

بهترین راهکار این است که بدافزار را خودتون بنویسید که امروزه با وجود پایتون بدافزار نویسی برای اندروید و خیلی سیستم های دیگر خیلی ساده شده حتی با پایتون و پرل می توانید براحتی یک بدافزار بنویسید و سپس آن ها را برای سیستم عامل ویندوز تبدیل به exe نمایید

اگر برنامه نویسی بلد نیستید یک راهکار دیگر هم وجود دارد که اینجوری نیاز نیست از encryptor استفاده نمایید معمولا آنتی ویروس ها فقط بخشی از بدافزار را به عنوان امضای شناسایی بدافزار در نظر می گیرند براحتی بدافزار را به تکه فایلهای کوچک تقسیم نمایید و ببینید آنتی ویروس روی کدام تکه گیر میده بعد همان تکه را با ویرایشگر هگزال باز نمایید و کمی دستکاری نمایید سپس مجددا آن تکه های کوچک فایل را با جوینر تبدیل به یک فایل نمایید اینجوری دیگر برای آنتی ویروس ها قابل شناسایی نخواهد بود

نظر

thank you very much

نظر

صبر کنید ..
          X