SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد زدن یک سایت

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• راهنمایی در مورد زدن یک سایت

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید
    دوستان بنده یه مقدار در حد 2 هزار دلار جابه جا کردم به حسابی دیگر که سایت جدید کلاهبردار بود و پولمون رفت
    الان میخوام یه جوری انتقاممو بگیرم
    سایتش با Laravel ساخته شده
    بعد سیستم دیباگ روشنه
    الان یک صفحه خطا داره که تونستم یوزر و پسورد دیتابیس رو پیدا کنم اما راه ورودی به دیتابیس رو نمیدونم چه جوری پیدا کنم
    لطفا کمک کنید که بتونم یه جوری دیفیس کنم یا لااقل یه جوری بهش بفهمونم و بترسه که لااقل شاید شاید پولم رو برگشت بده
    ممنونم از همه

لطفا از این به بعد سوال خودتون را در بخش مناسب بنویسید، پرسش باید در بخش سوال جواب مطرح بشه

نظر

اگر یوزر وپسورد دیتابیس را پیدا کردید و host از نوع localhost نباشه میتونین با ابزار هایی همانند sqlyog به راحتی به دیتابیس متصل شوید و یوزر پسورد مدیریت را بدست آورید .
      در صورتی که که از نوع localhost باشه تنها راه دسترسی شما به دیتابیس داشتن اتصال لوکال از دیتابیس هست مثل نرم افزار phpmyadmin که بر روی سرور ها برای مدیریت دیتابیس نصب میشه معمولا کنترل پنل های cpanel این دسترسی را محدود میکنند اما دایرکت ادمین یا کلکسو میتونین با مراجعه به آدرس site.com/phpmyadmin با یوزر و پسورد دیتابیس متصل شوید .

در غیر اینصورت باید حتما دسترسی از سرور یا سایتهای روی سرور داشته باشین تا بتونین با آپلود شل به دیتابیس هدف متصل بشین .

یک راه حل دیگر هم پیدا کردن نرم افزار تحت وبی بر روی سرور هست که نصب نشده و با دادن اطلاعات دیتابیس دو بار دیتابیس بر روی یک دیتابیس بریزین تا در نهایت به یوزر و پسورد دسترسی پیدا کنین .
      -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
      تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

نوشته اصلی توسط SafeMaster نمایش پست ها
        اگر یوزر وپسورد دیتابیس را پیدا کردید و host از نوع localhost نباشه میتونین با ابزار هایی همانند sqlyog به راحتی به دیتابیس متصل شوید و یوزر پسورد مدیریت را بدست آورید .
        در صورتی که که از نوع localhost باشه تنها راه دسترسی شما به دیتابیس داشتن اتصال لوکال از دیتابیس هست مثل نرم افزار phpmyadmin که بر روی سرور ها برای مدیریت دیتابیس نصب میشه معمولا کنترل پنل های cpanel این دسترسی را محدود میکنند اما دایرکت ادمین یا کلکسو میتونین با مراجعه به آدرس site.com/phpmyadmin با یوزر و پسورد دیتابیس متصل شوید .

در غیر اینصورت باید حتما دسترسی از سرور یا سایتهای روی سرور داشته باشین تا بتونین با آپلود شل به دیتابیس هدف متصل بشین .

یک راه حل دیگر هم پیدا کردن نرم افزار تحت وبی بر روی سرور هست که نصب نشده و با دادن اطلاعات دیتابیس دو بار دیتابیس بر روی یک دیتابیس بریزین تا در نهایت به یوزر و پسورد دسترسی پیدا کنین .
        یک راه حل دیگر هم پیدا کردن نرم افزار تحت وبی بر روی سرور هست که نصب نشده و با دادن اطلاعات دیتابیس دو بار دیتابیس بر روی یک دیتابیس بریزین تا در نهایت به یوزر و پسورد دسترسی پیدا کنین

بابت پاسخ دادنتون بسیار ممنون و متشکرم
        اما موردی رو که قرمز کردم رو نفهمیدم واقعا
        به موردی در سی پنل رسیدم که مهم نیست که چه هاستی باشی کافیه روی اون سرور باشی و یوزر و پس رو وارد کنی در هر cms ای میتونی کانکت بشی بهش مثلا وردپرس نصب و از دیتابیس بک اپ بگیریم یا اصلا با اسکریپت هر اسکریپتی اما مهم اینجاست فروشنده سرور کیه ؟ و اگر از ان شرکت هاست بگیرم ایا اون سرور رو میده به ما یا یک سرور دیگر به ما می افته
        ممنون میشیم اینم پاسخ بدید
        با تشکر فراوان

نظر

بطور مثال اگر سرور اشتراکی باشه باید به دنبال یک نرم افزار تحت وب نصب نشده روی سرور باشید به این صورت که فایل نصب ریخته شده بر روی هاست اما اطلاعات نصب به آن داده نشده است .

و شما اطلاعات دیتابیسی که دارید را به سایت میدهید پس از نصب از سایت دسترسی دارید و به دیتابیس هدف نیز متصل میشوید . نمونه از این دورک برای درک بهتر :

site:*/wp-admin/install.php
          -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
          تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

صبر کنید ..
          X