SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش پایه ای هک از 0 ....

بستن
این تاپیک مهم می باشد .
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• اموزش پایه ای هک از 0 ....

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز تیم و تمامی اعضا.

از امروز میخواهیم هک رو به صورت پایه ای و کلیدی یاد بگیریم و از سطح نت فرا تر رفته و در سطح واقعی به عنوان یک هکر نفوذ کننده به سیستم شرکت ها و سایر مراکز خصوصی نه برای ایجاد صدمه بلکه برای پیدا کردن نقوص محیط امنیتی شرکت مورد نظر.

بنده تمامی اموزش های لازم برای تبدیل شدن شما عزیزان به چنین شخصی رو اماده کردم که هر وقت تونستم به دلیل حجم بالا (هر چند وقت 1 بار 1 قسمت) رو قرار خواهم داد.

از کمی مطلب ناراحت نباشید. فیلم اموزشی حدود 30 دقیقه میباشد و کاملا به زبان شیرین فارسی هست. و خواهش میکنم حتما هنگام دیدن فیلم یه قلم کاغذ داشته باشید و نکات و مطالب واقعا ارزش مندی رو که بیان میشه رو یادداشت کنید و قبل از مشاهده قسمت قبل حتی شده
    مطالب رو حفظ کنین.

این ماجرا 3 الی 4 جلسه پیشرفت حرف من رو به خوبی میفهمین و درک عمیقی از نفوذ و خلاقیت در این علم رو به عینه در خودتون مشاهده خواهید کرد.

امید وارم بتونم تا اوایل سال 93 اموزش هارو کامل براتون قرار بدم. این جلسه اموزشی  با کلمات یا اصطلاحات هک اشنا خواهید شد.

شاید تمامی اصطلاحات رو بلد باشین. ولی شک ندارم نکاتی در این فیلم ها خواهید اموخت که جایی بیان نشده و نمیشه.

کپی مطلب به هیچ گونه مجاز نیست و تیم در صورت مشاهده کپی برخورد جدی خواهد کرد.

من الله توفیق.....
    [align=center][/align][align=center]Download :30mg[/align]                                                                                                          
    [align=center]وما توفيقي الا بالله

RE: اموزش پایه ای هک از 0 ....

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز.

امیدوارم قسمت اول رو به خوبی استفاده کرده باشید. 

در قسمت دوم با روند ها اشنا خواهید شد.

[align=center]Download:36 mg[/align]                                                                                                  

من الله توفیق.....

ویرایش شد.

نظر

RE: اموزش پایه ای هک از 0 ....

به نام خدا

در قسمت سوم با VMware اشنا خواهید شد و خواهید دانست که چرا یک هکر باید برای حمله از VMware استفاده کند.

و من الله توفیق....

التماس دعای فرج.......

نظر

RE: Linux Using Comlete

به نام خدا

با قسما چهارم مجموعه با شماییم.

در این قسمت به صورت کامل برای رسیدن شما به سطح خوبی در مورد اطلاعات و استفاده از لینوکس بحث میشود.

توجه:پیش نیاز این قسمت مشاهده قسمت سوم و فراگیری توضیحات مباحث VMware میباشد.

و من الله التوفیق....

نظر

صبر کنید ..
        X