SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

متااسپلویت پیشرفته (MasteringMetasploit)

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• متااسپلویت پیشرفته (MasteringMetasploit)

[align=right]
    با سلام وعرض ادب خدمت همه دوستان
    برای اینکه همه دوستان با قابلیت های اساسی تری متااسپلویت بیشتر آشنا بشن گفتیم این قسمتو ایجاد کنیم تا همه عزیزان با این ابزار
    فوق حرفه ای و طریقه نوشتن ماژول های اختصاصی خودشون و طریقه اسکپلویت کردن و پیدا کردن باگ حالا از هر نوعی رو یادبگیرن البته بر اساسی کتاب متااسپلویت مسترینگ یعنی متااسپلویت به صورت پیشرفته (معذرت می خوام که نمی تونم اینگلیسی بنویسم چون جابجا میشه) شرایط و خوشبختانه همه بهش آگاه هستن پس دیگه لازم به ذکر نیست که اینجا سوالاتتونو نپرسین یا به صورت خصوصی به بنده بگن یا تو قسمت مربوط به خودش تا همه عزیزان اگه مشکل مشابه داشتن جواب دیگر دوستان هم داده باشیم خوب سرفصل ها به این صورت هستش
    مقدمه زبان برنامه نویسی روبی و نوشتن اولین برنامه در روبی
    کار با متغییر ها و متدهای درون شل و کار با شل
    تابع split ؛ squeeze و اعداد و تبدیلات در روبی ؛ رنج و محدوده وآرایه ها در روبی
    عملگر های تصمیم ساز و حلقه ها ؛ عبارت منظم
    معماری فریم ورک متااسپلویت
    درک ماژول ها در متااسپلویت
    نوشتن یک ماژول اختصاصی اسنکر اف تی پی
    نوشتن ماژول اختصاصی اسنکر HTTP Server
    نوشتن ماژول برای بکارگیر  
    Pivoting
    استفاده از دی ال الها ویندوز در ماژول نویسی 
    کار با ابزار فوق حرفه ای railgun
    الفبای اسبملی
    ...و
    نکته ای که باید یادآوری کنم اینکه فایلهای که برای دانلود احتیاج باشه تو همون سرفصل ارائه دوستان داده میشه فقط دوستان تمرین تمرین تمرین اگه می خواین خوب یاد بگیرین در ضمن دوستان برای یادگیری بهتر یکی از سرفصل ها مخصوصا کار با ابزار ریلگان پیشنهاد می کنم به صورت حرفه ای کار با ریجستری ویندوزو یادبگیرن تا بعد با مشکل مواجه نشن 
    و در پایان اگه استقبال عالی باشه متد پرایوت رو هم خدمتتون می گم
    موفق باشید یا حق
    [/align]

;کار با روبی

[align=right]

اولین جلسه رو کار با روبی گذاشتم تا یکمی هم یاد آوری بشه واسه دوستان و اینم بگم که نمی خوام اختصاصی به این زبان بپردازم بلکه می خوام یکمی آشنا بشین و بعد تو جلسه های آینده می بینین که چقدر حیاتی هستش کار با این زبان .
    تو این ویدو مقدار دادن و کار با رشته ها و متود یا همون تابع رو شروع کردم امیدوارم مفید باشه درضمن اگه سریع مطالب این قسمتو گذاشتم سر این بود که تو فروم قبل به طور کامل در موردش صحبت شد پس نمی خوام زیادگوی کنم تا بریم سر درس های اصلی اونجا بیشتر باهاش آشنا بشیم سوالی بود درخدمت موفق باشید
    یا حق
    قسمت اول
    قسمت دوم
    قسمت سوم
    [/align]

نظر

صبر کنید ..
    X