SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لینوکس لایو Sigintos جهت تست نفوذ و هک Wireless و سیستم‌های مخابراتی

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• لینوکس لایو Sigintos جهت تست نفوذ و هک Wireless و سیستم‌های مخابراتی

لینوکس لایو Sigintos جهت تست نفوذ به سیستم های مخابراتی و وایرلس طراحی شده است و شامل نرم افزارهای متعددی مانند :
    HackRF, BladeRF, USRP, RTL-SDR و ده ها برنامه دیگر می‌باشد

نمایی از Sigintos و نرم افزار ارسال پارازیت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: sigintos-jammer-1024x640.png
مشاهده: 393
حجم: 342.7 کیلو بایت

دریافت آخرین نسخه :

فایل های پیوست شده

نوشته اصلی توسط MRS3D نمایش پست ها
    لینوکس لایو Sigintos جهت تست نفوذ به سیستم های مخابراتی و وایرلس طراحی شده است و شامل نرم افزارهای متعددی مانند :
    HackRF, BladeRF, USRP, RTL-SDR و ده ها برنامه دیگر می‌باشد

نمایی از Sigintos و نرم افزار ارسال پارازیت

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: sigintos-jammer-1024x640.png
مشاهده: 393
حجم: 342.7 کیلو بایت

دریافت آخرین نسخه :

میشه بیشتر توضیح بدین

نظر

دوست عزیز این یک نسخه لینوکس برای به اصطلاح جنگ مخابراتی .. مثل Kali که ابزار هک داره. ولی این لینوکس ابزار هک وایرلس یا ارسال پارازیت و .... کلا چیزهایی که مربوط به هک ابزار رادیویی هست را داره ..

لایو هم اجرا میشه بریز روی flash داریو یا با virtual machine یا با سیستم خودت بوت کن استفاده کن

نظر

نوشته اصلی توسط MRS3D نمایش پست ها
        دوست عزیز این یک نسخه لینوکس برای به اصطلاح جنگ مخابراتی .. مثل Kali که ابزار هک داره. ولی این لینوکس ابزار هک وایرلس یا ارسال پارازیت و .... کلا چیزهایی که مربوط به هک ابزار رادیویی هست را داره ..

لایو هم اجرا میشه بریز روی flash داریو یا با virtual machine یا با سیستم خودت بوت کن استفاده کن
        سیستم عامل کالی من استفاده می کنم خواستم دانلود کنم دیدم ۲ گیگ حجمشه گفتم قبل دانلود کمی اطلاعات بگیرم مطمین بشم بعد دانلود کنم
        ممنون بابت توضیح

نظر

نوشته اصلی توسط Black Shadow نمایش پست ها

سیستم عامل کالی من استفاده می کنم خواستم دانلود کنم دیدم ۲ گیگ حجمشه گفتم قبل دانلود کمی اطلاعات بگیرم مطمین بشم بعد دانلود کنم
          ممنون بابت توضیح
          دوست عزیز بعضی از نرم افزارهای این مجموعه به سخت افزار خاص خودش احتیاج داره ( برای فرستادن سیگنال ) ولی درکل کار کردن با همه اینها و کسب تجربه خیلی خوب هست

نظر

صبر کنید ..
          X