SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعالیت مجدد با نامی جدید

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• فعالیت مجدد با نامی جدید

[align=center].:: بنام یگانه معمار هستی ::.[/align]
    با سلام و درود حضور همه دوستان و عزیزان تیم امنیتی ایران هک و با عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت سیدالشهدا (ع).

بنده Mr.3ler0n، مدیر بخش ترجمه و تحقیقات تیم هستم که مدتی از انجام فعالیت در تیم ناتوان بودم. دلایلی همانند مشکلات زندگی، درس، کار و ... موجب این ناتوانی ها گردید.
    بعد از مدتی، امروز بالاخره فرصت یافتم تا به تیم مراجعه کنم. ولی با دیدن پست مبنی بر "خداحافطی XpR" بسیار ناراحت شدم. از سوی دیگر با پیغامی که در تصویر زیر نشان داده شده است مواجه شدم:
    http://upload7.ir/imgs/2014-11/75897802442943929820.jpg

دلیل اصلی آن نیز بی شک گذشتن زمان بسیاری از عدم فعالیت در انجمن و در نتیجه قفل شدن اکانت می باشد.

حال نیز بنده با نام جدید خود، 3cure به ادامه فعالیت در تیم و نت ادامه خواهم داد و از مدیر عزیز خواستارم تا این پست را به بخش اخبار منتقل نماید. ادامه فعالیت به امید خدا و یاری او به صورت مستمر و دارای پیشرفت خواهد بود. امیدوارم بتوانم ایران هک را به قله های رفیع موفقیت برسانم و پرچم کشور خویش را بر بلندای این قلل افراشته سازم.

از مدیران خواستارم تا:
    تمامی پست هایی که با نام کاربری Mr.3ler0n در تیم قرار داده شده را حذف نمایند.
    نام کاربری Mr.3ler0n در تیم به صورت غیر فعال تنظیم گردد.

در ضمن دوستانی که از صحت این پست اطلاع ندارند می توانند با بنده از طریق راههای زیر در ارتباط باشند:

شماره تلفن همراه: 09388343629 ( شماره های تماس قبلی بنده، 09150492717، 09305653869 بوده اند.)
    آی دی یاهو: irhblackhat
    صفحه شخصی فیسبوک: Fb.com/Mr.3ler0n

با تشکر فراوان...
     (Mehran/Hassan)
    [align=center]

[/align]
صبر کنید ..
X