SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال های خصوصی در انجمن مربوطه

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• سوال های خصوصی در انجمن مربوطه

با درود به همه ی دوستانی که ترجیح میدن سوال های فنی خودشون رو بصورت پیام خصوصی بفرستند، ما در اساسنامه ی گروه هم متذکر شده ایم، راه اصولی پرسیدن سوال ها بنا به دلایل ذیل در انجمن های خاص و مربوط به موضوع سوال می باشد:
    ۱- بیشتر از یک نفر خواهند توانست به سوال مطروحه پاسخ داده و نتیحتا با بسط دامنه ی پاسخ، شما محدود به یک نظر یا یک طرز فکر نخواهید شد،
    ۲- پاسخ به سوال های تکراری در انجمن های مربوطه هست و اگر هم نبوده باشد با درج سوال ها و دریافت پاسخ در انجمن از تکرار آن در آینده جلوگیری می شود.
    نکته ی دوم اینکه برخی از دوستان این انچمن رو با پلتفورم تبلیغاتی اشتباه گرفته اند. تذکرهای دوستانه داده شده و تکرار این روند از این به بعد به بن کامل منجر خواهد شد.
    {قضاوت از خصوصی ترین و زلالترینِ حق هاست که با کوچکترین تردید به بهتانی کثیف بدل می شود.}

[QUOTE=B3hz4d4;n2733]با درود به همه ی دوستانی که ترجیح میدن سوال های فنی خودشون رو بصورت پیام خصوصی بفرستند، ما در اساسنامه ی گروه هم متذکر شده ایم، راه اصولی پرسیدن سوال ها بنا به دلایل ذیل در انجمن های خاص و مربوط به موضوع سوال می باشد:
    ۱- بیشتر از یک نفر خواهند توانست به سوال مطروحه پاسخ داده و نتیحتا با بسط دامنه ی پاسخ، شما محدود به یک نظر یا یک طرز فکر نخواهید شد،
    ۲- پاسخ به سوال های تکراری در انجمن های مربوطه هست و اگر هم نبوده باشد با درج سوال ها و دریافت پاسخ در انجمن از تکرار آن در آینده جلوگیری می شود.
    نکته ی دوم اینکه برخی از دوستان این انچمن رو با پلتفورم تبلیغاتی اشتباه گرفته اند. تذکرهای دوستانه داده شده و تکرار این روند از این به بعد به بن کامل منجر خواهد شد.[
    سلام .در خواست راهنمایی دارم.در نفوذ به سایت:تارگت پورت 443 و3879 بازه چطوری میتونم به پورت 443 نفوذ کنم و پورت 445 بازکنم یا یه اکسپلویت براش بفرستم و یه راهی ایجاد کنم بتونم دیفیسش کنم.ورزن سایتم iss5.0 هست. لطفا راهنمایی کنید.اگه تاپیکی هست اونجا راهنمایی کنید یا برام ایمیل کنید. ممنون

نظر

صبر کنید ..
    X