SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شرح مختصر بحث آزاد

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• شرح مختصر بحث آزاد

برای آن عده از دوستانی که درک شفافی از بحث آزاد ندارند لازم به توضیح اینکه:
    یحث آزاد ایران هک پیرامون مسائل امنیتی شبکه و مسائل فنی و سایبری می باشد و نه یک پلتفورم تبلیغاتی برای مشاغل خصوصی که اخیرا دوباره ملاحظه گردیده است. خواهشمند از سوء استفاده های تبلیغاتی پرهیز نمایید.
    {قضاوت از خصوصی ترین و زلالترینِ حق هاست که با کوچکترین تردید به بهتانی کثیف بدل می شود.}

RE: شرح مختصر بحث آزاد

بهزاد جان بنظر من ازین به بعد هر وبسایتی که بصورت انسانی اسپم تبلیغاتی میشه روفقط اخراج نکنیم بلکه سایتهایی که معرفی کردن رو هم کمی ادب کنیم تا این فرهنگ غلط سو استفاده رو کلا از ذهنشون خارج کنن .
    -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
    تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

RE: شرح مختصر بحث آزاد

اختیار مام دست خودته مرد
      {قضاوت از خصوصی ترین و زلالترینِ حق هاست که با کوچکترین تردید به بهتانی کثیف بدل می شود.}

نظر

درود
        تشکر بخاطر طراحی جدید انجمن
        اگه یه بخش اکانت هم به انجمن اضافه میشد عالی میشد
        بخش کرک اکانت = بازدید کاربر
        ویرایش توسط C0X : https://www.iranhack.com/forum/member/4081-c0x در ساعت 06-18-2018, 07:55 PM

نظر

ممنونم، حتما انجام خواهد شد

نظر

نوشته اصلی توسط B3hz4d4 نمایش پست ها
            ممنونم، حتما انجام خواهد شد
            صندوق پیام هاتون پر شده
            ویرایش توسط C0X : https://www.iranhack.com/forum/member/4081-c0x در ساعت 06-19-2018, 03:48 PM

نظر

متوجه هستم دوست عزیز، بزودی ترتیب اثر داده خواهد شد. ممنونم از فعالیت ارزشمندتون.

نظر

سلام دوستان
                اولن باره تایپیک میکنم برای همین نمیدونستم کجا مطلبم رو بنویسم
                من نرم افزار یا روشی رو مخوام که بشه بازدیدهم از سایت آپارات و یوتیوب رو رایگان بالا ببرم

نظر

نوشته اصلی توسط alirezi نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  اولن باره تایپیک میکنم برای همین نمیدونستم کجا مطلبم رو بنویسم
                  من نرم افزار یا روشی رو مخوام که بشه بازدیدهم از سایت آپارات و یوتیوب رو رایگان بالا ببرم
                  دوست عزیزم این کار مستلزم تبلیغات و تولید محتوای مفید برای بالا رفتن تعداد بازدید کننده و سئو هست .
                  اگر کانال یا پیجی داری میتونی از طریق صفحات مجازی اینستاگرام ، توییتر ، فیس بوک ، وبسایت یا تلگرام اقدام به تبلیغ اونا کنی .
                  سایر روش ها فیک و نامعتبره و من توصیه نمیکنم .
                  -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
                  تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

صبر کنید ..
                  X