SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خداحافظی با XpR

بستن
این تاپیک مهم می باشد .
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• خداحافظی با XpR

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر عزیزان و یاوران همیشگی ایران هک

به طور قطع از اسم تایپک مشخصه که قراره چی نوشته بشه ...

نزدیک به 8 سال افتخار اینو داشتم که در کنار عزیزانم باشم به قول معروف ، هر آنچه میتوانستیم آموختیم تا پرچم کشورمان ایران را سر افراز نمائیم و خرسندیم که عده بسیاری از فعالان سایبری در کنار ما رشد کردند و توانستیم داشته های خود را به نحو احسن به کار ببریم حال به علتهای فراوان که میتوان از آنها به زندگی شخصی و ادامه تحصیل اشاره کرد دیگر زمان خداحافظی ما فرا رسیده ، هر شروعی پایانی دارد و هر درودی ، بدرودی ... شاید عده زیادی با رفتن من خوشحال شوند اما خوب هست بدانند من 1 نفر نبودم بعد از این هم ما یک تیم هستیم و خواهیم بود .

گروه با هماهنگی بنده به یکی از مدیران با سابقه و لایق سپرده میشود که در جلسه پنج شنبه 29 آبان ماه 1393 مشخص و اعلام میگردد . تیم بطور عادی به فعالیت خودش ادامه میدهد و با مدیریت جدید ان شا الله به لطف خداوند خیلی بهتر از قبل  هم خواهد شد .

خیلی دوست داشتم ایده های بسیاری را در کنار شما تحقق ببخشم اما فرصت ، مجال اینکار را نمیدهد و احساس میکنم از زندگی کمی عقب افتاده ام ، دنیای کامپیوتر دنیایی تمام نشدنی هست و هر گاه احساس میکنید به درجه بالایی از دانش رسیده اید ، میفهمید که تازه اول راه هستید ، خواهش من از عزیزان این است که تیم را به بهترین نحوه هدایت نمایند و قوانینی که وضع کردم را رعایت کنند . در مورد تهدیدات سایبری و دفاع از حرمت های اسلامی شدیدا پیگیر باشید و هر گاه نیاز به حضور من در پروژه های دفاع از اسلام و نظام جمهوری اسلامی بود حضور پیدا خواهم کرد .

با تشکر از تمامی عزیزانی که از شروع تیم تا به امروز که زمان خداحافظی من است در کنار ایران هک بودند ، شاید عزیزان زیادی از ما هم بدلیل برخورد ها دلگیر باشن که همینجا ازشون عذر خواهی میکنم و خلاصه حلالمون کنید .

اگر کاری با من داشتید میتونید با ایمیل های زیر در ارتباط باشید :

[email protected]
    [email protected]

با تشکر فراوان و تقدیم احترامات ویژه به همه عزیزان سایبری کشورم ایران / بیضایی

خدانگهدار / 25 آبان 1393

[align=center][/align]

RE: خداحافظی با XpR

سلام

حسابی ناراحت شدم ، بخاطر اینکه بعداز کلی عدم فعالیت (به عبارت دیگه بی معرفی) داشتم برمیگشتم که در کنار رفقا باشیم.
    ایشالا مشکلات حل بشن و بازم بتونیم در کنارتون باشیم حسین اقای عزیز. 

بابت زحمات که این چند مدت نیز کشیدید تشکر و به قول معروف : موُ قربونت بُرم ♥
    آرزوی موفقیت و توفیقات روزافزون خدمت برادر عزیزم.
    ارادتمند
    [align=center][/align]
    [align=center]

ما زنـ-ـ-ـده به آنیـــم که آرام نگیریم
    موجیم که آسودگی ما عدم ماست

[/align]

نظر

سلام به دوست گلم 

خیلی ناراحت شدم  

انشاالله بازهم ما درکنار هم باشیم و هیچ وقت هیچ کدوم از اعضای ایران هک خداحافظی نکنن و همیشه این تیم بمونه

حسین جان برات ارزوی موفقیت میکنم و همیشه هرجا که که هسی موفق باشی

یا علی
      [align=center][/align]
      [align=center][/align]

نظر

سلام  حسین  جان  [img]images/smilies/Smileys/6.gif[/img]
        دادااش شوک  عجیبی  به  ما وارد  کردی [img]images/smilies/Smileys/12.gif[/img]
        بودنت  نعمتی برا  تیم  میدونم  با  مشکلات  مبارزه  میکنی    لطفا  یوزرتو  تو  تیم  باشه  یا در صورت  توان  یک  سر به  تیم  بزن 
        استاد  خوبی حداقل برا  من  بودی[img]images/smilies/Smileys/5.gif[/img]هیچ وقت  خوبیات  فراموش نمیشه  استاد  
        ایشالله  هرجای ایران  باشی  با  موفقیت  مشکلات  سپری کنی 
        یا  حق 

سلامتی اونی که حرمت نون و نمک حالیشه ... سلامتی رفیقی حکمه رفاقتشو با جوهر معرفت امضا میکنن نه با جوهر خیانت ...سلامتی رفیقی که شریکه روزهای تنگه .. نه رفیقی که فقط تو روزهای قشنگه

نظر

خوشحال شدم حسین جان
          انشاالله که با این کارت بتونی حسابی به زندگی و کارت برسی و به بهترین نحو اونو اداره که با شناختی که من از تو دارم مطمئن هستم که میتونی!
          برات آرزو میکنم که بتونی به اون چه که میخوای برسی
          خدا پشت و پنهات
          [align=center]My Email: [email protected]
          [/align][align=left]mov problems,hell
          sub me,pain
          add me,love
          inc pleasure
          inc adrenaline
          push limits
          call hopeForAbetterTomorrow[/align]

نظر

سلام.
            حسین آقا رفتنت بزرگترین اشتباهت هستش.
            درسته از خیلی ها رکب خوردی ولی دمت گرم که باز وایسادی...

مطمئن باش با رفتنت تیمت می پاشه....
            پس اشتباه نکن...

نظر

یک دونه ای پسر   [img]images/smilies/Smileys/77.gif[/img]
              اره بمون بهت نیازه [img]images/smilies/Smileys/3.gif[/img]
              ایول  که یوزرتو از تیم بر نداشتی [img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img]

سلامتی اونی که حرمت نون و نمک حالیشه ... سلامتی رفیقی حکمه رفاقتشو با جوهر معرفت امضا میکنن نه با جوهر خیانت ...سلامتی رفیقی که شریکه روزهای تنگه .. نه رفیقی که فقط تو روزهای قشنگه

نظر

صبر کنید ..
              X