SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

.::خداحافظی از دنیایه صفرویک::.

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• .::خداحافظی از دنیایه صفرویک::.

سلام خدمت دوستان عزیز سال نو تون مبارک

همان طور که از اسم تاپیک مشخص است قراره از شر ما خلاص شید [img]images/smilies/Smileys/78.gif[/img] نوبتی هم باشه نوبت ماست بریم سراغ زندگیمون سالهایی با شما دوستان بودم که از این بابات خیلی خوشحالم از خیلی ها تون چیز هایی یاد گرفتم و با خیلی هاتون خاطره هایه خوشی دارشتیم ... انشالله دوستان دیگری به این جمع اضافه خواهند شد و با کمک هم روز به روز بیشتر پیشرفت خواهید کرد...
    انشالله هیچ وقت به دنیایه سایبر ایران بر نگردم هیچ نکته مثبتی نداشت جز اشنایی با دوستانی خوب[img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img] بقیش نامردی ادم فروشی و دو دره بازی و صد در صد بی پولی [img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img]... کاش روزی بشه بشنوم تیم های امنیت ایرانی متحد شدن نه اینکه یکی رفته اون بالا داره سره مردمو رو کلاه میزاره و خون مردم رو تو شیشه میکنه پول های میلیونی رو میگیره و هیچ چیز به سواد مملکتمون اضافه نمیکنه ...
    بدی از ما دیدین حلال کنید...
    موفق و سربلند باشید

شیر برای اثبات شیر بودنش , نیازی به جنگیدن با هر شغالی را ندارد . تنها نیم نگاهش کافیست ...

RE: .::خداحافظی از دنیایه صفرویک::.

عععععع محمد جان واقعا ناراحتم شدم از این تصمیمت

کاش امکان داش بیشتر کنارمون بودی .ولی خب تصمیمی هستش که گرفتی وظیفه ما هم احترام به تصمیم شماست

امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق پیروز باشی خوش حالم که مدتی در کنار هم بودیم

موفق باشی

[align=center]IranHack Security Team
    My Home
    YAhoo : Faridmahdavi00
    Net-Line.ir

Coming Soon Android[/align]

نظر

محمد جان ببخشید دیر پیام میدم , یکی از بهترین دوستانم در این دوران بودی و خدافظی هم کنی همیشه کنار ما خواهی بود مخصوصا خودم .

امیدوارم در زندگی و کارت موفق سربلند ... باشی و ما بهت افتخار کنیم که همیشه افتخار میکنیم.

به یاد ما باش (اومدی تهران خبر بده D

موفق پیروز باشی X:

نظر

v30sharp عزیز در جریان هستم مدتی شلوغ هستید از بابت تحصیل و کار اما بهتر بود در مورد خداحافظی با بنده مشورت میکردید .

تیم در حال حاضر در انتظار تغییرات جدیدی هست و بهتر بود در کنار ما حضور داشتید .

در هر صورت ما همیشه در کنار شما و سایر دوستان هستیم .

[img]images/smilies/Smileys/6.gif[/img]
        [align=center][/align]

نظر

صبر کنید ..
        X