SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار AndroidAirBang

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• نرم افزار AndroidAirBang

سلام به همه دوستان گل
    بعد مدتی تلاش تونستم نرم افزاری برپایه qt درست کنم که رابط کاربری یا GUI سیستم aircrack باشه .
    کار شما رو راحت تر کرده دیگه نیازی به نوشتن دستور و کد ندارید و فقط به صورت گرافیکی کارها انجام میشه .[img]images/smilies/Smileys/106.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/13.gif[/img]

خبر خوب ! با توجه به اینکه چارچوب کیوت سیستم کامپایل برای اندروید رو ایجاد کرده و توی اندروید میشه با پایتون و سی ++‌ برنامه نوشت توسط فریمورک کیوت
     این نرم افزار رو برای اندروید اماده میکنم

لطفا نظر خودتون رو هم اعلام بفرمایید

مشخصات :

کامپایل aircrack-ng برای برای پردازنده armv7 و اندروید (‌ گوشی حتما باید روت شده باشه )
    درحال ساخت محیط گرافیکی زیبا و جذاب با qml و html 5
    اضافه کردن دستورات aircrack-ng به نرم افزار

روش : کار بعد از اجرای نرم افزار برنامه اسم شبکه های وایرلس رو نشون میده (‌ باگ هست )‌ همیشه نشون نمیده (‌دلیل : خطای موجود نبودن کارت شبکه )
    بعد از انتخواب شبکه اون اسمش رو درتابع {BSSID} قرار میده ! و شماره کانال شبکه رو در {ch} و {ESSID} قرار میده

بعد از زدن دکمه شروع یا استارت این کد رو با توجه به تابع ها پردازش میکنهکد php:
     برنامه شروع به کپچر کردن میکنه البته حتما باید دستگاه روت شده باشه
    کد:
     airodump-ng -c {ch} --bssid {BSSID} -w [0-100] ath0
    خب نرم افزار رو تا اینجا ساختم !‌

برای دستورات replay باید از macchanger استفاده کنم ولی هنوز نتونستم درست روی اندروید پیاده سازیش کنم

حالا یه درخواستی دارم از دوستان

اگر ممکن هست نظرخودتون رو اعلام کنید و اینکه اگه جاوا بلد هستید من پروژه رو روی جاوا منتقل کنم چون واقعا سرعت qt پایین هست و عملکردش خیلی ضعیفه البته حق هم داره تازه کارش رو شروع کرده

با تشکر فراوان

https://bitbucket.org/leopardi/AndroidAirBang
    [img]images/smilies/Smileys/67.gif[/img]
    فعلا در حال کاربر روی نسخه 0.2 هستم که مخصوص اندروید هست

دوستانی هم که قصد همکاری دارند سریعتر اعلام بفرمایند

یا علی
    [align=center][/align]
    [align=center][/align]

RE: نرم افزار AndroidAirBang

قسمت انتخواب وایرلس و مشاهده سیگنال و نوع رمزنگاری

[img=384x628]http://up.persianscript.ir/uploads/c19a-Nexus-4-Portrait-with-Building-Blocks.png[/img]
    [align=center][/align]
    [align=center][/align]

نظر

صبر کنید ..
    X