SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انجمن ترفندستان

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

RE: انجمن ترفندستان هک شد

خودم هم به شخصه از تمامی کاربرای انجمن ایران هک عذر خواهی میکنم
    ولی تکلیف من چی میشه این وسط؟

نظر

من اماده همکاری هستم و هیچ مشکلی ندارم

نظر

درود
        با توجه به اتفاق اخیر پیش آمده، ما خوشحال می شویم که قدمی برای تأمین امنیت سایت شما بر داریم و در این زمینه با شما همکاری های لازم را انجام خواهیم داد.
        مورد دیگری که وجود دارد این هست که مدیر ترفندستان پس از هک شدن به دنبال ایجاد بی نظمی در فروم ایران هک نبود و این خودش از ارزش بالایی برای یک وب مستر برخودار هست که با چنین اتفاقاتی، طبیعی عمل کند. کاش دیگران هم یاد می گرفتند...
        باتشکر

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

با تشکر از جناب کسری

این که یک انجمن ایرانی هک بشه توهین به همه ماست چون اسم امنیت بر روی ماست و وظیفه ما ایجاب میکنه به هموطنان کمک کنیم .

ان شا الله در باب رفع مشکلات امنیتی با شما همکاری میکنیم .

همچنین خانم nazila موظف هست همکاری را به حد عالی به انجام برسانند .
          از شما و همکاری‌تون کمال تشکر رو دارم جناب بیضایی.
           من قصد بدی نداشتم اقای بیضایی الان هم حاضرم برای امنیتشون کمکشون کنم
          از شما خواهشمندم از طریق سایت با من تماس بگیرید.
          ولی تکلیف من چی میشه این وسط؟
          من حساب کاربری شما رو برگردوندم و البته مسدود کردم. لطفاً دیگه در این انجمن پست ندید و هر موردی هست داخل سایت و به شکل خصوصی با من مطرح کنید.
          با توجه به اتفاق اخیر پیش آمده، ما خوشحال می شویم که قدمی برای تأمین امنیت سایت شما بر داریم و در این زمینه با شما همکاری های لازم را انجام خواهیم داد.
          مورد دیگری که وجود دارد این هست که مدیر ترفندستان پس از هک شدن به دنبال ایجاد بی نظمی در فروم ایران هک نبود و این خودش از ارزش بالایی برای یک وب مستر برخودار هست که با چنین اتفاقاتی، طبیعی عمل کند. کاش دیگران هم یاد می گرفتند...
          من از شما و اظهار لطف شما سپاسگزارم دوست عزیز.

نظر

صبر کنید ..
          X