SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک کنید

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• کمک کنید

تو رو خدا بهم بگید چطور یه سایت رو هک کنم
    فقط میخوام سایت های +18 بزنم بترکونم 
    میدونم اول باید اسکن کنم اما با چی؟ 
    بعدش چی کنم؟یکی بهم بگه تو رو خدا 
    آقا نمک گیرم کنید 
    رشتم هم کامپیوتر-نرم افزار هست

RE: کمک کنید

درود...

برای هک یک وبسایت شما در ابتدا باید به اسکن سایت مورد نظر بپردازید که برای اینکار می توانید از نرم افزار Acunetix Web Vulnerability Scanner استفاده نمایید. این نرم افزار وبسایت مورد نظر شما را اسکن نموده و نقاط ضعف و قوت آن را نمایش می دهد که شما می توانید با استفاده از نقاط ضعف، به وبسایت نفوذ نمایید.

استفاده از افزونه، Wappalyzer در مرورگر فایرفاکس نیز گزینهء مناسبی است.

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/wappalyzer

این افزونه پس از نصب به شما اعلام می کند که در سایتی که شما در آن حضور دارید از چه نرم افزارها و زبانهای برنامه نویسی، فریم  ورک ها و ... استفاده شده است . مثلاً اگر وبسایت مورد نظر شما از نرم افزار تحت وب WordPress استفاده می کند، شما می توانید از آسیب پذیری هایی که برای وردپرس منتشر و گزارش گردیده است، برای نفوذ استفاده کنید.

پ.ن: اگر توضیحات بنده در این رابطه دچار اشتباه و نیاز به ویرایش است، مدیران محترم نسبت به تصحیح آن اقدام نمایند.[img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img]

موفق و پیروز باشد.

[align=center]

[/align]

نظر

داداش میشه بهم اموزش تغییر ای پی رو یاد بدی
      اخه میرم چت روم هی اخ میشم یه چی یادم بده اخ نشم یا وقتی شدم دوباره برممم تو کمکم کن
      [hr]
      داداش راجب هک سایت که گفتی مرسی اما اینایی که گفتی اکثرشو میدونستم اما کار با نرم افزار بلد نیستم چرا شما یه فیلم اموزشی یا عکس نمیزارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط viralboy
        داداش میشه بهم اموزش تغییر ای پی رو یاد بدی
        اخه میرم چت روم هی اخ میشم یه چی یادم بده اخ نشم یا وقتی شدم دوباره برممم تو کمکم کن
        [hr]
        داداش راجب هک سایت که گفتی مرسی اما اینایی که گفتی اکثرشو میدونستم اما کار با نرم افزار بلد نیستم چرا شما یه فیلم اموزشی یا عکس نمیزارید؟

یعنی چی اخ ؟ اخ به چه معنی هست ؟ به مسخره نگیر انقدر همه چیز رو 
        [align=center][/align]
        [align=center][/align]

نظر

سلام...ممنون میشم اگه درباره هک سایت هم یه اموزش تصویری بزارید...من همیشه وسط کار به مشکل برمیخورم :77:

نظر

[align=right] [/align]
            نوشته اصلی توسط angry-hacker
            سلام...ممنون میشم اگه درباره هک سایت هم یه اموزش تصویری بزارید...من همیشه وسط کار به مشکل برمیخورم :77:

[align=right][align=right] [/align]با سلام.
            لطفا از پرسیدن اینگونه سؤالات در وسط تاپیک های دیگر خودداری کنید، علاوه بر این شما با جستجو میتوانستید به جواب سؤال خود برسید.
            بخش آموزش های تصویری : http://forum.iranhack.com/forum-150.html

موفق باشید[/align]

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

صبر کنید ..
            X