SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک میکروتیک

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• هک میکروتیک

[align=center]سلام و خسته نباشید و با اجاز از مدیریت

نمیدونم جای این موضوع اینجا بود یا نه راستش گیج شدم نمیدونستم کدوم بخشو انتخاب کنم
    بهرحال اگر اشتباه تاپیک رو باز کردم عذر خواهی میکنم

یه مدتی هست دنبال هک میکروتیک رفتم یه چیزایی هم یاد گرفتم ولی کافی نیست

مثلا با نرم افزار های:
    brutus
    یا
    Mikrotik Cracker

کار کردم ولی متاسفانه پسورد رو پیدا نمیکنه انواع اموزش هکش رو هم دیدم
    ولی نمیدونم مشکل کجاست گاهی اوقان میکروتیکی پیدا میکنم با پورت 23 جواب نمیده
    مجبور میشم پورت رو 80 بزارم تا کار کنه ولی بازم پسورد رو پیدا نمیکنه
    پسورد لیست قوی هم ندارم
    دوستم راحت هک میکنه ابته اون روشش رو بهم نمیگه
    کسی از دوستان هست منو راهنمایی کنی واقعا دیگه موندم چیکار کنم
    سوالم رو هم توی هیچ انجمنی غیر از اینجا مطرح نکردم چون بنظرم کسی جوابم رو نمیداد
    بهرحال ممنون میشم یه نفر از دوستان بنده رو راهنمایی کنه (انشالله جبران کنیم)

[/align]

RE: هک میکروتیک

شما در واقع داری بیشتر از بروت فورس استفاده میکنی که کلا زیاد جواب نمیده و بستگی به امنیت پسورد و شانس شما داره ولی اون دوستی که میگی احتمال داره وقت بزاره و با پسورد لیست قوی کرک کنه و در کل باید دنبال اکسپلویت هاش باشی که چندتا اکسپلویتش هست که مربوط و حمله های DoS
    هست و اکسپلویتی که بشه روش کار کرد ندیدم ولی احتمالش هست 0day  هایی ازش باشه ....
    در ضمن میتونی از مهندسی اجتماعی و روش هایی مثل لاگ کردن کی ها و اینها استفاده کنی ..

[align=center]iRaNHaCk SeCuRitY TeAm

[/align]

نظر

سلام خیلی ممنون از پاسخ خیلی لطف کردین .
      این پسورد لیست قوی رو معمولا از کجا گیر میارن مثلا من یکی دان زدم 18 مگ ! هست ولی بازم نشد .در مورد مهندسی اجتماعی اگر اشتباه نکنم منظورتون همون حدس پسورد هست مثلا همون
      یورز: ادمین و پسورد ادمین درسته؟
      ممنونم

نظر

دوست عزیز باید با برنامه هایی که لیست میسازن خودتون اقدام کنین ! و حجمش هم معمولا زیاد میشه ... 18 مگابایت خیلی کمه ..

مهندسی اجنماعی اون نیست منظورم لاگ کردن کلید ها با کی لاگر و استفاده از رات ها و یا هک سیستم مدیر سرور میکروتیک هست که بتونی کلید هارو اونجوری بدست بیاری ... در این مورد هم تو بک ترک یا جدیدا کالی که اومده ابزارهایی هست

[/align]

نظر

سلام.
          شما می خواهین پسورد winbox رو کرک کنید؟
          تقریبا کرک کردن winbox غیر ممکنه..

یوزر پیش فرض برنامه admin هستش.
          و پسورد هم خالی هست.

نظر

هیچ چیز غیر ممکن نیست شدن میشه من قبلا چندتا تولز دیدم واسش ولی دیگه منسوق شده ..

[/align]

نظر

سلام. ممنون از دوستان بخاطر پاسخ گویی هاشون راستش دوستم خیلی سریع هک میکنه نمیدونم چطوری (بهم نمیگه) چند نفر دیگه هم هستن هک میکنن و میفروشن ولی من برای استفاده شخصی میخوام (این نامردیه که اونا هک میکنن میفروشن اونم به قیمت های بالا حالا یه نفر که این وسط واسه استفاده شخصی میخواد با هزینه بابتش بده) متاسفانه کسی هم روش هکش رو پابلیک نمیکنه درستشم همینه ولی خب چی میشه گفت .بهرحال ممنونم

نظر

صبر کنید ..
              X