SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خواندن کانفینگ

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• خواندن کانفینگ

سلام

من رو یه سروری شل دارم موقعی که میخوام از طریق شل web.root فایل کانفینگ ها رو به صورت txt بدست بیارم

یه فایل ایجاد میشه با نام tar.tmp و وقتی روش کلیک میکنم محتویاتش به صورت زیر نمایش داده میشه : 

راهی برای بای پس هست که بشه کانفنگ ها رو به صورت معمولی بدست اورد؟[php]tar -czf .tar root.txt root1.txt root2.txt root3.txt root4.txt root5.txt root6.txt root7.txt root8.txt root9.txt root10.txt

[/php]

RE: خواندن کانفینگ

با سلام
    شما ابتدا با توجه به مشخصات کرنل سرور ببینید میتونید روت کنید یا نه چون اگر بتونید کارتون خیلی راحت تر میشه و نیازی هم به سیملینک نیست دیگه.
    اما برای سیملینک روش های مختلفی هست مانند استفاده از دستور ln و استفاده از کدهای php و... که با یک جستجوی ساده میتونید آموزش های اون ها رو مشاهده کنید.
    موفق باشید...

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

ممنون از پاسخ گویی

مشخصات کرنل به صورت زیر هست : 
      کد:
      2.6.32-358.14.1.el6.x86_64
      البته یه یه لوکال روتی رو تست کردم نتیجه نداد.

در مورد دستور ln هر فایلی رو سیملینک میکنم پرمش به صورت زیر درمیاد و به نظرم اصلا سیم نمیخوره :

u-----

حتی وقتی میخوام یه فایلی رو از داخل دایکرتوری که شل توش قرار داره برای مثال خود شل رو سیم بزنم و به صورت 1.txt ذخیره کنم باز فایلی 1.txt با پرم بالا به وجود میاد و به نظرم اصلا خالی باشه.

حتی یه ln نیاز اپلود کردم و بهش پرم دادم و با اون دستورات رو اجرا کردم ولی باز همان نتیجه قبلی رو داد.

در ضمن شل Cgi به زبان پرل رو هم به راحتی میتونم اجرا کنم.

در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

نظر

کرنل مال چه سالیه ؟
        وضعیت فانکشن ها و سیف مود چطوره ؟
        همچنین سعی کنید از توابع PHP هم برای سیملینک زدن استفاده کنید.
        اسکریپت های زیر رو هم امتحان کنید :
        کد:
        http://iranhack.com/acc/thread-1051.html

http://iranhack.com/acc/thread-1278.html

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

حل شد.

نظر

صبر کنید ..
          X