SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درباره چگونگی افزایش امنیت سایت وردپرسی

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• سوال درباره چگونگی افزایش امنیت سایت وردپرسی

سلام خدمت اساتید محترم .
    بنده مدیریت یک سایت وردپرسی (وبلاگی و اموزشی) هستم و شدیدا نیاز دارم به علت امنیت کم دیتاسنتر و یا همون زیرساخت شبکه امنیت وب سایت رو خودم افزایش بدم . و سوالم اینه از کجا باید شروع کنم؟ و سوال دوم اینکه چگونه برگه* را برای عموم از دسترس خارج کنم؟ آیا راهی وجود دارد؟
    ویرایش توسط hamed9292 : https://www.iranhack.com/forum/member/7114-hamed9292 در ساعت 01-15-2022, 09:44 PM

نوشته اصلی توسط hamed9292 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم .
    بنده مدیریت یک سایت وردپرسی (وبلاگی و اموزشی) هستم و شدیدا نیاز دارم به علت امنیت کم دیتاسنتر و یا همون زیرساخت شبکه امنیت وب سایت رو خودم افزایش بدم . و سوالم اینه از کجا باید شروع کنم؟ و سوال دوم اینکه چگونه برگه* را برای عموم از دسترس خارج کنم؟ آیا راهی وجود دارد؟
    اگر سرور مشکل داشته باشه شما هرکاری هم که بکنید سایت از طریق سرور هک میشه نه از طریق وردپرس! از شرکتهای معتبر هاست یا سرور بخرید، شرکتهای کوچک و اشخاص معمولا سرویس دهی خوبی ندارند و اگر سایت پر بازدید داشته باشید اینها هراز گاهی به فایلهای شما دستبرد میزنند و یوزرهای شما را میدزدند.

وردپرس افزونه امنیتی زیاد داره مثل Wordfence اون را نصب کنید، و به روز رسان خودکار Wordpress برای هسته و پلاگین ها را فعال کنید که اگر نسخه جدید آمد شما هم به صورت خودکار دریافت کنید

از نصب کردن پلاگینهای ناشناس و کم کاربر اجتناب کنید

فایلهای تم را چک کنید که شل داخلش نباشه ( یکی از راههای هک اینه که تم های وردپرس هکی یا تم هایی که فارسی سازی شده را به ویروس آلوده میکنند وقتی شما تم را نصب میکنی در اصل داری یه شل از سایت خودت تقدیم میکنی به اینها )

نظر

صبر کنید ..
    X