SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در تبدیل فایل .PCAP به CSV

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• مشکل در تبدیل فایل .PCAP به CSV

سلام
    من برای پایان نامه ام تشخیص بات نت دارم کار میکنم
    فعلا اول کار هستم. من با وایرشارک اسنیف انجام دادم ولیکن استادم ازم فایل PCAP رو در قالب دو فایل اکسل جدا که حاوی داده های TESTING و TRAINING هست میخواد
    باید چیکار کنم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    کلا PCAP رو هم نمیتونم به CSV تبدیل کنم جوری ذخیره میشه که خوانا نیست و شیت ها رو جدا نمی کنه از طرفی چیزی که استاد میخواد نمیشه. استاد دو تا فایل اکسل جدا میخواد از اون PCAP که بصورت testing data و training data باشه....
    کسی هست کمکی کنه بهم مطلبی راهنمایی چیزی؟هم در این مورد هم در کل در ارتباط با موضوعم
    botnet detection using svm

RE: مشکل در تبدیل فایل .PCAP به CSV

کد:
    $ tshark -r test.pcap -T fields -e frame.number -e eth.src -e eth.dst -e ip.src -e ip.dst -e frame.len > test1.csv

$ tshark -r test.pcap -T fields -e frame.number -e eth.src -e eth.dst -e ip.src -e ip.dst -e frame.len -E header=y -E separator=, > test2.csv

$ tshark -r test.pcap -R "frame.number>40" -T fields -e frame.number -e frame.time -e frame.time_delta -e frame.time_delta_displayed -e frame.time_relative -E header=y > test3.csv

$ tshark -r test.pcap -R "wlan.fc.type_subtype == 0x08" -T fields -e frame.number -e wlan.sa -e wlan.bssid > test4.csv

$ tshark -r test.pcap -R "ip.addr==192.168.1.6 && tcp.port==1696 && ip.addr==67.212.143.22 && tcp.port==80" -T fields -e frame.number -e tcp.analysis.ack_rtt -E header=y > test5.csv

$ tshark -r test.pcap -T fields -e frame.number -e tcp.analysis.ack_rtt -E header=y > test6.csv

[align=center][/align]
    [align=center][/align]

نظر

باید در t-shark بنویسم؟ نرم افزارش رو ندارم برای همین سوال میکنم و ویندوز دارم نه لینوکس از طرفی
      با این کد اون دو تا فایل اکسل که استادم میخواد بدست میاد؟! ممکنه راهنمایی بفرمایید

نظر

cmd رو باز کنید 

برید به محل نصب وایرشارک 

cd C:\Program Files\Wireshark

و از tshark برای خروجی گرفتن استفاده کنید

خب یعنی الان شما حمله بات رو شبیه سازی کردید ؟

[align=center][/align]
        [align=center][/align]

نظر

سلام
          فایلی که کپچر کردم ببینید استادم ازم خواست این فایل رو در قالب دو تا اکسل بهش تحویل بدم دو نمونه فایل اکسل برم فرستاد که اونا test و train بود گفت مثل این برام بفرست که بشه از روش برای  svm یا غیره کار کرد البته گفت باید feature ها رو در نظر بگیری....
          والا من زیاد وارد نیستم

نظر

دو تا فایل اکسل از این فایل وایرشارک ازم خواستن test و train
            که فایل ها لیبل گذاری شده باشه ،گفتن در svm ورودی و خروجی داریم. output همان 0 و 1 است . svm می خوان...

نظر

ببینید شما باید اول  فایل کپچر رو مورد برسی قرار بدید و اون هایی که مربوط به p2p یا svm هست رو جدا کنید ! بعد هم درقالب فایل csv ارایه بدید

http://www.uotechnology.edu.iq/tec_magaz/2014/volum322014/No.05.A.2014/Text%2812%29.pdf

[align=center][/align]
              [align=center][/align]

نظر

شما کپچر من رو دیدید؟
                والا من اصلا سر در نمیارم که دقیقا باید چیکار کنم[img]images/smilies/Smileys/18.gif[/img]

نظر

خب به استاد بفرمایید که نمیتونستید انجام بدید

چون برای درک کامل این موضوع شما باید حداقل اشنایی  دراین ضمینه  داشته باشید 

[align=center][/align]
                  [align=center][/align]

نظر

خب فق کار میخوان
                    من اکسل در اوردم ولیکن گفتن این چیه میخوایم فازی ببریم باید لیبل گذاری 0و1 بشه برای پیاده سازی و رول نویسی svm
                    گفتم من موندم چیکار کنم
                    گفتن مقاله هایی که مشابه نوشتم در مورد حملات بخون!

نظر

صبر کنید ..
                    X