SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اجرای برخی شل ها و سیملینک و درخواست راهنمایی درباره ی بک کانکت

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• مشکل در اجرای برخی شل ها و سیملینک و درخواست راهنمایی درباره ی بک کانکت

سلام دوستان
    من در یک سرور شل آپلود کردم اما متأسفانه با برخی مشکلات مواجه شدم که به ترتیب اون ها را مطرح می کنم:
    1- وقتی که در پوشه های مختلف شل آپلود می کنم متأسفانه این شل ها اجرا نمیشن و پیغام خطا میدن مبنی بر عدم داشتن سطح دسترسی. من چه کاری باید انجام بدم تا بتونم شل های مورد نظرم رو در پوشه های دلخواه اجرا کنم؟
    2- با دستور cat /etc/passwd تونستم لیست یوزرها را به دست بیارم اما متأسفانه نمی تونم از سیملینک استفاده کنم. یعنی دستور ln -s /root.txt کار نمی کنه.
    به نظر شما من باید با استفاده از چه دستور یا دستوراتی این کار را انجام بدم؟
    3- برای روت گرفتن از این سرور از چه روشی یا شلی استفاده کنم؟ متأسفانه درباره ی روت گرفتن هیچ گونه اطلاعاتی ندارم.

مشخصات سرور
    [PHP]
    Linux server.linuxserver2009.com 2.6.32-358.18.1.el6.x86_64 #1 SMP Wed Aug 28 17:19:38 UTC 2013 x86_64
    [/PHP]
    ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ بدید.
    با تقدیم احترام
    صداقت

RE: مشکل در اجرای برخی شل ها و سیملینک و درخواست راهنمایی درباره ی بک کانکت

با سلام ، دوست عزیز شما وقتی نمیتونی دستور هارو اجرا کنی یعنی اینکه سرور پرم اجرای دستور رو به شما نمیده و همینطور اگه یوزر های سرور رو خوندی میتونی با اسکریپت های مختلف البته اگه بتونی او اسکریپت رو آپ کنی با به جای یه فایل دیگه ادیت کنی و قرارش بدی میتونی با دادن لیست یوزر های سرور سیملینک بزنید ...
    برای روت شدن به سرور شما یا باید از آتو روتر استفاده کنید ، یا باید لوکال روت مورد نظر خودتون رو اول پیدا کنید و بعد از اینکه بک کانکت گرفنتید از سرور لوکال روت خودتون رو کامپایل میکنین و به دسترسی روت میرسی ...
    آموزش های سرور هکینگ داخل فروم هست یه جست و جو بکنید اگه سوالی بود در خدمتم ...

یا علی

نظر

سلام دوست عزیز من بایپس etc/passwd رو برات میزارم امیدورام به دردت بخوره 
      کد:
      xxd /etc/passwd
      rev /etc/passwd
      tac /etc/passwd
      more /etc/passwd
      less /etc/passwd

[align=center]Life in Backtrack[/align]

نظر

دوست عزیز شما ابتدا باید سرور را بای پس نمایید .

شاید سرور از لحاظ امنیتی در کانفیگ مناسبی قرار گرفته باشد .

به عنوان مثال برای آپلود permissions ها اجازه ندهند و یا بطور کل تابع File Upload غیر فعال شده باشد .

شما برای آپلود در هر مسیری که میخاهید نیاز دارید سطح دسترسی مجاز برای ارسال را دارا باشید به عنوان مثال permissions اگر 400 باشد شما نمیتوانید فایلی انتقال دهید و یا ویرایش کنید و نیاز به بای پس دارد .

در هر صورت شما در یک سرور با روشی که فرمودید فکر نمیکنم دیگر نتیجه ای بگیرید چون قدیمی شده . روش open base dir و سیمیلینک از طریق Sftp را بررسی کنید و از ابزار بای پسر نیز استفاده کنید ان شا الله نتیجه میگیرید بنده چند تاپیک برای سهولت قرار میدم :

http://iranhack.com/acc/post-322.html
        http://iranhack.com/acc/thread-1209-post-4086.html
        http://iranhack.com/acc/thread-1681.html
        http://www.iranhack.com/acc/thread-1278.html
        [align=center][/align]

نظر

سلام جناب آقای مهندس
          از شما و سایر دوستانی که زحمت کشیدید و به سوالاتم پاسخ دادید بی نهایت سپاس گزارم.
          شما فرمودید : ((برای آپلود permissions ها اجازه ندهند و یا بطور کل تابع File Upload غیر فعال شده باشد.))
          همان طور که قبلاً عرض کردم من با آپلود هیچ فایلی حتی شل با مشکل مواجه نیستم. یعنی این که به راحتی شل آپلود میشه. حتی محتویات یکی از فایل ها را با کدهای شل عوض کرده و ذخیره کردم اما وقتی که روی لینک مربوط به شل یا فایل ویرایش شده میرم بهم پیغام خطا میده و این فایل اجرا نمیشه.
          بعد در جایی از گفته هاتون فرمودید: ((در هر صورت شما در یک سرور با روشی که فرمودید فکر نمیکنم دیگر نتیجه ای بگیرید چون قدیمی شده . روش open base dir و سیمیلینک از طریق Sftp را بررسی کنید و از ابزار بای پسر نیز استفاده کنید))
          به نظر شما من از چه روشی باید استفاده کنم تا بتوانم به روت اصلی سرور دسترسی پیدا کنم؟

با تشکر از زحمات شما و سایر دوستان
          با آرزوی توفیق الهی برای شما
          صداقت

نظر

کد:
            به نظر شما من از چه روشی باید استفاده کنم تا بتوانم به روت اصلی سرور دسترسی پیدا کنم؟
            همانطور ک دوستان گفتن باید از سرور بک کانکت بگیری و بعد با لوکال روت سرورو کمپایل میکنی
            [align=center]روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت...[/align]

نظر

روش open base dir و سیمیلینک از طریق Sftp را بررسی کنید.

لینک هم قرار دادم .
              [align=center][/align]

نظر

در ادامه صحبت های دوستان شما باید دنبال لوکال روت مربوط به سرور خودتون باشید که برا 2009 هم هستش خب من یک پک لوکال روت براتون آپلود کردم تست کنید 2009 ورژن 2.6 هم ظاهرا ساپورت می کنه امتحان کنید
                Download
                موفق باشید
                یا علی
                [align=center]IranHack Security Team
                My Home
                YAhoo : Faridmahdavi00
                Net-Line.ir

Coming Soon Android[/align]

نظر

black-sec  عزیز کرنل سرور ایشون 2013 هست نه 2009  و اینکه شما باید این لوکال روت رو تست بزنی (اگر سرور پچ نشده باشه)
                  2013 

روش ها سیملینک هم که گفته شد

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                  X