SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی درباره ی مراحل بعد از بک کانکت و اجرا نشدن فایل های Pl و Py و Cgi

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• درخواست راهنمایی درباره ی مراحل بعد از بک کانکت و اجرا نشدن فایل های Pl و Py و Cgi

با سلام خدمت کاربران محترم
    نمی دونم آیا پستم رو در جای مناسبی قرار دادم یا نه؟ اگه مکان پرسیدن این پست در جای مناسبی نیست از مدیر (مدیران) محترم بخش می خوام این پست من رو در جای مناسب قرار دهند.

من در دو سرور شل آپلود کردم.
    1- در سرور اول اجرای فایل های Perl و Python و Cgi امکان پذیر نیست و هنگام اجرا کردن این فایل ها پنجره ای ظاهر میشه که مربوط به دانلود فایل هست.
    البته فایل های .htaccess متفاوتی رو در سرور آپلود کردم که متأسفانه هیچ کدوم از اون ها جواب نداد. ضمناً این رو هم بگم که Safe Mode این سرور On هست و نمی تونم خاموشش کنم و اجرای توابع یا Function ها هم Disabled هست.
    سرور هم از نوع LiteSpeed هست.
    هیچ دستوری هم نمی تونم با شل اجرا کنم.
    به نظر شما من چه طور می تونم در این سرور دستورات مورد نظرم رو اجرا کنم؟

2- در سرور دوم بعد از بک کانکت شدن به سرور باید چه مراحلی را به ترتیب انجام بدم تا بتونم به سطح دسترسی روت برسم؟
    آیا در این رابطه فیلم های آموزشی وجود داره؟

3- چه طور میشه با دادن لیست یوزرهای یک سرور پسوردهای این یوزرها را بدون روش بروت فورس پیدا کرد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    با تقدیم احترام
    صداقت

RE: درخواست راهنمایی درباره ی مراحل بعد از بک کانکت و اجرا نشدن فایل های Pl و Py و Cgi

شما ابتدا باید Safemod را بای پس کنید . برای بای پس safemod داخل انجمن مطالب قرار گرفته جستجو کنید .

سپس یک فولدر و بعد از آن یک htaccess را با چند خط کد زیر ایجاد کنید :

کد:
    Options FollowSymLinks MultiViews Indexes ExecCGI
    AddType application/x-httpd-cgi .pl
    AddHandler cgi-script .pl
    AddHandler cgi-script .pl
    پریمیشن فایل و htaccess را هم 755 کنید :

کد:
     chmod 755 file.pl

[align=center][/align]

نظر

RE: درخواست راهنمایی درباره ی مراحل بعد از بک کانکت و اجرا نشدن فایل های Pl و Py و Cgi

جواب سوال 2 اینکه بعد از گرفتن بک کانکت با دستور:

کد:
      uname -a
      تا مشخصات کرنل رو بدست بیاریم (البته در بیشتر شل ها در بالای اون شل این مشخصات هست )
      خروجی دستور بالا به طور مثال:[php]Linux server .wekreate.com 2.6.32-220.7.1.el6.x86_64 # 1 SMP Wed Mar 7 00:52:02 GMT 2012 X86_64[/php]

خب حالا نیاز به لوکال روت دارید شما میای تو نت سرچ میکنی ببنی لوکال روت برای این مشخصات هست(در جستجو مقادیر Linux server .wekreate.com یا ساعت مهم نیست)
      اگه بود از فیلم زیر برای روت شدن استفاده کنید (البته فیلم برای اموزش روت شدن نیست ولی روت شدن رو نشون میده)
      فیلم شماره 2 رو ببینید
      http://iranhack.com/acc/thread-1889.html

جواب سوال 3 پسورد های shadow (یا همون یوزر های سرور) از نوع هش sha512 هست که هم میتونید با بعضی از کرکر ها که باید روی سرور اپلود کنید بعد کرک کنه یا اینکه از طریق نرم افزار john که یک فیلم هست:
      فیلم 4 رو ببینید
      http://iranhack.com/acc/thread-1889-post-5245.html#pid5245
      موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
      X