SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیغام خطا در هنگام بک کانکت گرفتن از سرور با استفاده از برنامه ی weevely

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• پیغام خطا در هنگام بک کانکت گرفتن از سرور با استفاده از برنامه ی weevely

با سلام خدمت تمام دوستان
    من با اس
    من با استفاده از ابزار Weevely در کالی لینوکس و در محیط ترمینال اقدام به ساخت یک فایل بکدور یا همون فایل php کردم.[php]weevely generate 123456 /root/Desktop/my.php

[/php]
    بعد از ساخت فایل آن را در سایت مورد نظرم آپلود کردم.
    سپس با استفاده از دستور زیر در ترمینال کالی قصد وصل شدن به سرور رو داشتم که با پیام خطا مواجه شدم.
    دستور مورد استفاده:[php]weevely http://www.site.com/folder/my.php 123456

[/php]
    مراحل انجام کار و پیغام خطای ظاهر شده در عکسی که ضمیمه می کنم به وضوح نمایش داده شده.
    اگه کسی مراحل انجام بک کانکت گرفتن با weevely رو بلد هست ممنون میشم بهم آموزش بده.
    با تقدیم احترام
    صداقت
    عکس از پیغام خطا:[php]http://www.shiaupload.ir/images/11737952959530471056.jpg

[/php]

RE: پیغام خطا در هنگام بک کانکت گرفتن از سرور با استفاده از برنامه ی weevely

چه پرمیژنی به فایل بکدور دادین تو سایت هدف؟!
    تو محیط VM کالی رو اجرا میکنین یا به صورت لایو؟!
    ای پی تون استاتیکه یا داینامیک؟
    [align=center]My Email: [email protected]
    [/align][align=left]mov problems,hell
    sub me,pain
    add me,love
    inc pleasure
    inc adrenaline
    push limits
    call hopeForAbetterTomorrow[/align]

نظر

ممنون از پاسخ تون.
      به پرمیژن نگاه نکردم.
      در محیط VMware Player کالی رو اجرا می کنم.
      از Adsl استفاده می کنم. بنابراین IP داینامیک هست.
      اما یک نکته:
      من در برخی فروم ها خوندم که با Weevely نیازی به داشتن آی پی استاتیک نیست.
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
      با تقدیم احترام.
      صداقت.

نظر

چون بک دور به زبان php هست ممکن بعضی از function ها در سرور غیر فعال باشه و نمیتونید این بک دور رو اجرا کنید (100 درصد نمیشه ازاین روش جواب گرفت)

اگه اشتباه نکنم weevely با تابع system ران میشود
        موفق باشید

نظر

بله علیرضا درست میگه
          من اول فک کردم که فایل php به ما وصل میشه چون تو اسکریپتش از socket استفاده کرده بعد متوجه شدم که نه برعکسه و ما به فایل بکدور وصل میشیم
          یکی از بچه ها گفت که این اسکریپت رو کالی مشکل داره اگه بک ترک دارید یه تست با اون بکنید وگر نه همون طور که علیرضا گفت 100% شما اجازه اجرای دستور رو ندارید به خاطر بستن فانکشن ها
          سعی کنید که اول Disable_function رو NONE کنید و safe mod رو off بعد دوباره تست کنید
          بعدش هم بک کانکت گرفتن با خود شلی که تو سرور میریزید راحت تره با با استفاده از این تولز!دلیل خواصی برای استفاده از این تولز دارید؟!
          sub me,pain
          add me,love
          inc pleasure
          inc adrenaline
          push limits

نظر

ممنونم از بابت پاسخ تمام دوستان
            دلیل خاصی در استفاده از برنامه Weevely ندارم. منتها در فروم های ایرانی خوندم که اگه از طریق شل نتونستیم بنابه هر دلیلی بک کانکت بگیریم با استفاده از از این برنامه میشه به راحتی بک کانکت گرفت بدون این که نیازی به آی پی استاتیک و یا باز کردن پورت خاصی باشه.
            سوال بعدی که دارم اینه:
            در یک سروری که از Apache استفاده می کنه و Safe mode اون خاموشه چه طور میشه اجرای توابع رو فعال کرد؟
            [PHP]
            Uname:     Linux 2.6.32-458.18.1.lve1.2.37.el6.x86_64
            PHP:     5.3.27 Safe Mode: OFF
            Disabled Functions:show_source, system, shell_exec, passthru, exec, popen, proc_open, allow_url_fopen
            SoftWare:     Apache
            [/PHP]
            من می خوام بک کانکت از این سرور بگیرم. چه راهی رو بهم پیشنهاد می کنید؟
            با تقدیم احترام
            صداقت

نظر

چند راه بک کانکت گیری : استفاده از vps (به طور خاص منظور vps نیست حالا ممکنه از طریق ssh یک سرور دیگه این کارو انجام بدین...)  / بک کانکت گرفتن با شیوه معمول وبا نت که اگرم مشکل ip دارید مودمو رو bridge ست کنید و بک بگیرید /یکی هم همین بک دوره .....
              اگه اشتباه نکنم weevely با تابع system ران میشود
              شما میتونید با استفاده از فایل (اپلود کنید رو سرور در محل شل)  php.ini فانکشن هارو فعال کنید

موفق باشید

نظر

آقای صداقت عزیز شما اگه از شل گروه b347k استفاده کنید دو نوع روش برای bc گرفتن از سرور در اختیارتون قرار میده اول اینکه به اون ای پی که بهش میدید وصل میشه و دوم اینکه میتونیند مثل هم weevely یه پورت رو سرور باز کنید و بهش متصل بشید.
                در کل ما باید فانکشن های

show_sourcesystemshell_execpassthruexecpopenproc_openallow_url_fopen

رو که اجازه اجرای دستورات سیستمی رو تو سرور میگیره رو بگیریم و این ها رو فعال کنیم
                که همون طور که علیرضا گفت راه های زیاده وجود داره که این دستورات رو فعال کنید
                اول اینکه یک فایل php.ini تو اون شاخه که شلتون رو آپلود کردید قرار بدید و داخل اون بنویسید:

کد:
                disable_functions =
                safe_mode = Off
                و بعد اقدام به بک کانکت گرفتن کنید
                اگر نشد روش های دیگه ای که تو نت برای فعال کردن دستورات سیستمی توی نت هست رو جست و جو کنید
                موفق باشید
                sub me,pain
                add me,love
                inc pleasure
                inc adrenaline
                push limits

نظر

صبر کنید ..
                X