SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست نرم افزار مدیریت گوشی فرزند از راه دور با ارسال فایل

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• درخواست نرم افزار مدیریت گوشی فرزند از راه دور با ارسال فایل

با سلام
    پسری 15 ساله دارم که من و مادرش خیلی نگرانشیم . خیلی هم دوست داریم بدونیم این بچه با گوشی چه کارهایی میکنه و کجا ها میره
    قبلا 3 سال پیش یه برنامه مدیریت خانواده بود که با دسترس بودن گوشی بچه و نصب برنامه روی گوشی اون و دسترسی دادن میشد از طریق پنل مدیریت کنی . اون خوب بود . ولی خب حذف شد و.....
    الان بچه بزرگ شده و اصلا نمیشه گوشی رو از دستش گرفت . مگر اینکه با ارسال فایل و کلیک توسط اون کار انجام بشه
    چون شنیدم برنامه هایی هم هست که فایل رو روی گوشی بچم ارسال میکنم و روش کلیک کنه دسترسی به ما داده میشه
    شبکه های اجتماعی رو کنترل کنیم و پیام هاش و . فیلم هایی که میبینه .و....

اگر همچین برنامه ایی هست من میخوام . هزینه هم مشکلی نیست ای دی تلگرام من : @camdragon
    ممنون میشم . منتظر خبرتون هستم

نوشته اصلی توسط lona1386 نمایش پست ها
    با سلام
    پسری 15 ساله دارم که من و مادرش خیلی نگرانشیم . خیلی هم دوست داریم بدونیم این بچه با گوشی چه کارهایی میکنه و کجا ها میره
    قبلا 3 سال پیش یه برنامه مدیریت خانواده بود که با دسترس بودن گوشی بچه و نصب برنامه روی گوشی اون و دسترسی دادن میشد از طریق پنل مدیریت کنی . اون خوب بود . ولی خب حذف شد و.....
    الان بچه بزرگ شده و اصلا نمیشه گوشی رو از دستش گرفت . مگر اینکه با ارسال فایل و کلیک توسط اون کار انجام بشه
    چون شنیدم برنامه هایی هم هست که فایل رو روی گوشی بچم ارسال میکنم و روش کلیک کنه دسترسی به ما داده میشه
    شبکه های اجتماعی رو کنترل کنیم و پیام هاش و . فیلم هایی که میبینه .و....

اگر همچین برنامه ایی هست من میخوام . هزینه هم مشکلی نیست ای دی تلگرام من : @camdragon
    ممنون میشم . منتظر خبرتون هستم
    درود و خسته نباشید شما یک چیز بسیار ساده میخواید برای کنترل فقط یکم مطرح این موضوع در داخل انجمن زشت و جالب نیست شما میتونید قبل از زدن همچین تاپیکی در همچین انجمنی اول یه گوگل سرچ کنید
    ما کلی سایت داریم که این خدماتی که بهش میگید کنترل فرزند رو دارن میدن

مانند : https://sfp.family
    که فکر کنم با پرداخت خیلی کمی هزینه راحت میتونید یک نرم افزار رو گوشی خودتون و یک نرم افزار رو گوشی شخص نصب کنید تا کنترلش کنید
    در کل سوال شما در همچین انجمنی جالب نیست

نظر

نوشته اصلی توسط MR.DEf411 نمایش پست ها

درود و خسته نباشید شما یک چیز بسیار ساده میخواید برای کنترل فقط یکم مطرح این موضوع در داخل انجمن زشت و جالب نیست شما میتونید قبل از زدن همچین تاپیکی در همچین انجمنی اول یه گوگل سرچ کنید
      ما کلی سایت داریم که این خدماتی که بهش میگید کنترل فرزند رو دارن میدن

مانند : https://sfp.family
      که فکر کنم با پرداخت خیلی کمی هزینه راحت میتونید یک نرم افزار رو گوشی خودتون و یک نرم افزار رو گوشی شخص نصب کنید تا کنترلش کنید
      در کل سوال شما در همچین انجمنی جالب نیست
      با تشکر از شما
      والا احساس میکنم که با ذکر مطالب کامل قصد خودم رو کامل گفتم
      من نه خلاف کارم نه واسه کار بدی میخوام . واسه همین صادقانه گفتم
      البته که شما درست میگید
      درباره سایتی که معرفی کردید . بله دقیقا ما از همین داشتیم . ولی خب این با در دسترس بودن گوشی امکان پذیره . این سایت برنامش به این شکله که باید گوشی بچه دستت باشه و خودت فایل رو رو گوشیش نصب کنی و دسترسی بدی و بعد تو پنل خودت مدیریت کنی
      ولی مشکل ما اینه که نمیتونیم گوشیشو داشته باشیم . هزار تا قفل گذاشته . ولی شندیم برنامه هایی هست که با ارسال فایل از راه دور انجام میشه. مثلا فایل رو واسش بفرستم تو واستاپ اون به عنوان یه نرم افزار کلیک کنه و نصب کنه و بعد دسترسی به من داده میشه
      من دنبال همچین برنامه ایی هستم
      ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط lona1386 نمایش پست ها

با تشکر از شما
        والا احساس میکنم که با ذکر مطالب کامل قصد خودم رو کامل گفتم
        من نه خلاف کارم نه واسه کار بدی میخوام . واسه همین صادقانه گفتم
        البته که شما درست میگید
        درباره سایتی که معرفی کردید . بله دقیقا ما از همین داشتیم . ولی خب این با در دسترس بودن گوشی امکان پذیره . این سایت برنامش به این شکله که باید گوشی بچه دستت باشه و خودت فایل رو رو گوشیش نصب کنی و دسترسی بدی و بعد تو پنل خودت مدیریت کنی
        ولی مشکل ما اینه که نمیتونیم گوشیشو داشته باشیم . هزار تا قفل گذاشته . ولی شندیم برنامه هایی هست که با ارسال فایل از راه دور انجام میشه. مثلا فایل رو واسش بفرستم تو واستاپ اون به عنوان یه نرم افزار کلیک کنه و نصب کنه و بعد دسترسی به من داده میشه
        من دنبال همچین برنامه ایی هستم
        ممنونم
        عزیز شما خودت جواب خودتو دادی شما میتونی همون نرم افزار رو واسش بفرستی نصب کنی
        اگر یک چیزی میخواین که فقط با نصب و یک کلیک انجام بشه میخوریم به تخصص که این دیگه باید بلد باشید یک تروجان بسازید و قطعا نرم افزار های آماده کمکی به شما نمیکنه

نظر

سلام با توجه به سیاست های امنیتی جدید در ایفون و اندروید بیشتر ابزارهای موجود غیر فعال شده اند
          در صورتی که چنین ابزاری نیاز دارین باید سفارش بدین براتون طراحی کنیم .
          -----------------------------SAFE MASTER---------------------------
          تاپیک هکر های تازه وارد

نظر

درود
            من برنامه track view رو روی گوشی طرف نصب کردم ، برنامه هر چند روز یک بار از کار میفته و باید حتما از گوشی طرف بازش کنی تا درست بشه، البته برنامه رو تو یکی دیگه از گوشی های خودم نصب کردم ولی همچین مشکلی نداره، نمیدونم مشکل گوشیش چیه. حالا از کار افتاده و من به گوشی تا چند ماه دسترسی ندارم، میشه آیا از راه دور درستش کرد؟ خودم فکر نکنم بشه😞😞

نظر

صبر کنید ..
            X