SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرا رسیدن ماه عزاداری حسینی بر همه جهانیان تسلیت باد

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• فرا رسیدن ماه عزاداری حسینی بر همه جهانیان تسلیت باد

[align=center]درود

بارها گفته ام و بارا دگر می گویم یا حسین از حرمت بوی خدا می آید

نوکر زینبم عبد ولی آزادم من ابولفضلیم و اهل حسین آباد

موفق باشید

[/align]

RE: فرا رسیدن ماه عزاداری حسینی بر همه جهانیان تسلیت باد

کاش بودیم آن زمان کاری کنیماز تو و طفلان تو یاری کنیمکاش ما هم کربلایی می شدیمدر رکاب تو فدایی می شدیمالسلام علیک یا ابا عبدالله …
    به سلامتی اون پدری که هنگام تراشیدن موی کودک مبتلا به سرطانش گریه فرزندش رو دید ماشین رو داد به دستش و گفت:حالا نوبت ِ توئه … بتراش موهای منو

نظر

خیلی دعا کردم نشد -- مشک و بغل کردم نشد
      داداش حسین
      شرمندتم
      رفتم که برگردم
      نشد
      چشمام نمی بینه داداش -- بدجوری دستام خاکیه
      هرکار میشد کردم نشد -- شرمنده مشکم خالیه
      .
      از ناقه افتادم زمین -- دستام برام کاری نکرد
      تا خیمه ها راهی نبود
      مشک آبروداری نکرد
      دندون گرفتم عشق تو سینه سپرکردم نشد
      خواستم علمداری کنم
      رفتم که برگردم
       نشد
      رفتم که برگردم
       نشد
      رفتم که برگردم
       نشد
      .
      .
      خیلی دعا کردم نشد -- مشک و بغل کردم نشد
      داداش حسین
      شرمندتم
      رفتم که برگردم
      نشد
      چشمام نمی بینه داداش -- بدجوری دستام خاکیه
      هرکار میشد کردم نشد -- شرمنده مشکم خالیه
      شرمنده مشکم خالیه
      .
      از ناقه افتادم زمین -- دستام برام کاری نکرد
      تا خیمه ها راهی نبود
      مشک آبروداری نکرد
      دندون گرفتم عشق تو سینه سپرکردم نشد
      خواستم علمداری کنم
      رفتم که برگردم
       نشد
      رفتم که برگردم
       نشد
      رفتم که برگردم
       نشد

سلامتی اونی که حرمت نون و نمک حالیشه ... سلامتی رفیقی حکمه رفاقتشو با جوهر معرفت امضا میکنن نه با جوهر خیانت ...سلامتی رفیقی که شریکه روزهای تنگه .. نه رفیقی که فقط تو روزهای قشنگه

نظر

لبیک یا حسین
        اقا امسالم دعوتمون کن هیتت غلامی کنیم
         شیر برای اثبات شیر بودنش , نیازی به جنگیدن با هر شغالی را ندارد . تنها نیم نگاهش کافیست ...

نظر

دعامیکنم درماه محرم
          حسین ضامن دعاهایتان
          عباس مشکل گشایتان
          سجاد مرهم دردهایتان
          و مهدی زهرا سایبان دلتان باشد.
          آمین 
          [align=center]هر روز ساعت دلم را عقب میکشم تا خیال کنم دیر نکرده ای هنوز!
          الهم عجل لولیک الفرج...
          [/align]

نظر

RE: فرا رسیدن ماه عذاداری حسینی بر همه جهانیان تسلیت باد

امروز کمی هوایی اربابم / از صبح دلم گرفته و بی تابم
            تقویم بیاورید ای وای حسین / شب اول است و من در خوابم
            صلی الله و علیک یا ابا عبدالله
            [align=center]وما توفيقي الا بالله

نظر

سلام دوستان
              من هم به نوبه ی خودم فرا رسیدن این ماه را خدمت شما و تمامی مسلمانان جهان تسلیت عرض می کنم. امیدوارم خداوند به ما توفیقی عنایت کند تا بتوانم حسینی وار زندگی کنیم.

در ادامه سخنان گرانبهایی از دکتر شریعتی که درباره ی سالار و سرور شهیدان بیان کرده اند را ذکر می کنم. امیدوارم مورد قبول پسند شما دوستان واقع گردد.

مقتدایان امام حسین‏ علیه السلام كسانى هستند كه از مایه ی جان خویش در راه خدا نثار می كنند و به راستى حسین آموزگار بزرگ شهادت است كه هنر خوب مردن را در جان بی تاب انسان‏ هاى عاشق، تزریق می كند. (دکتر شریعتی)

حسین بیش تر از آب تشنه ی لبیک بود. افسوس که به جای افکارش، زخم های تنش را نشان مان دادند و بزرگ ترین دردش را بی آبی نامیدند. (دکتر شریعتی)

در عجبم از مردمی که خود زیر شلاق ظلم و ستم زندگی می‌کنند اما برای حسینی که آزاده زندگی کرد٬ می‌گریند. (دکتر شریعتی)

آنان که رفتند، کاری حسینی کردند. آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند، وگرنه یزیدی اند. (دکتر شریعتی)

اگر در جامعه ای فقط یک حسین و یا چند ابوذر داشته باشیم هم زندگی خواهیم داشت هم آزادی هم فکر و هم علم خواهیم داشت و هم محبت هم قدرت و سرسختی خواهیم داشت و هم دشمن شکنی و هم عشق به خدا. (دکتر شریعتی)

از كودك حسین (ع) گرفته تا برادرش، و از خودش تا غلامش، و از آن قاری قرآن تا آن معلم اطفال كوفه، تا آن مؤذن، تا آن مرد خویشاوند یا بیگانه، و تا آن مرد اشرافی و بزرگ و باحیثیت در جامعه ی خود و تا آن مرد عاری از همه ی فخرهای اجتماعی، همه برادرانه در برابر شهادت ایستادند تا به همه ی مردان، زنان، كودكان و همه ی پیران و جوانان همیشه تاریخ بیاموزند كه باید چگونه زندگی كنند. (دکتر شریعتی)

حسین‏ علیه السلام زنده ی جاویدی است كه هر سال، دوباره شهید می‏ شود و همگان را به یاری جبهه ی حق زمان خود، دعوت می‏ كند. (دکتر شریعتی)

این كه حسین (ع) فریاد می‌زند: «آیا كسی هست كه مرا یاری كند و انتقام كشد؟» «هل من ناصر ینصرنی؟» مگر نمی داند كه كسی نیست كه او را یاری كند و انتقام گیرد؟ این سؤال، ‌سؤال از تاریخ فردای بشری است و این پرسش از آینده است و از همه ی ماست. (دکتر شریعتی)

از هنگامی كه به جای شیعه ی علی (ع) بودن و از هنگامی كه به جای شیعه ی حسین (ع) بودن و شیعه ی زینب (س) بودن، یعنی «پیرو شهیدان بودن»، «زنان و مردان ما» عزادار شهیدان شده‌اند و بس، در عزای همیشگی مانده‌ایم! (دکتر شریعتی)

حسین (ع) یك درس بزرگ‌تر ازشهادتش به ما داده است و آن نیمه‌تمام گذاشتن حج و به سوی شهادت رفتن است. مراسم حج را به پایان نمی‌برد تا به همه ی حج‌گزاران تاریخ، نمازگزاران تاریخ، مؤمنان به سنت ابراهیم، بیاموزد كه اگر هدف نباشد، اگر حسین (ع) نباشد و اگر یزید باشد، چرخیدن بر گرد خانه ی خدا، با خانه ی بت، مساوی است. (دکتر شریعتی)

و ....

با تقدیم احترام
              صداقت

نظر

کسي چون من گل پرپر نبيند
                گلـوي پـاره اصغـر نبينـد
                بدست خويش کندم قبر او را
                که اين قنداقه را مادر نبيند
                اصغر که نسيم عشق مويش بوسيد
                خورشيد ولايت سر و رويش بوسيد
                مي خواست حسين تا ببوسد لب او
                تير آمد و زودتر گلويش بوسيد

ما هم فرارسیدن این ماه را به تمامی شیعیان و امام عصر (عج) تسلیت می گوئیم.[align=center]آجرک الله فی مصیبتک یا صاحب الزمان (عج)[/align]
                نام کاربری و فعالیت مجدد به 3cure تعلق و تغییر یافت...

نظر

[align=center][/align][align=center] [/align][align=right]اصلا حسین جنس غمش فرق میکند![/align][align=right][align=right]این راه عشق پیچ و خمش فرق میکند![/align][align=right][align=right]اینجا گدا همیشه طلبکار میشود![/align][align=right][align=right]اینجا که آمدی کرمش فرق میکند[/align][align=right][align=right]شاعر شدم برای سرودن برایشان[/align][align=right][align=right]این خانواده محتشمش فرق میکند![/align][align=right][align=right]صد مرده زنده میشود از ذکر یا حسین[/align][align=right][align=right]عیسای خانواده دمش فرق میکند![/align][align=right][align=right]از نوع ویژگی دعا زیر قبه اش[/align][align=right][align=right]معلوم میشود حرمش فرق میکند![/align][align=right][align=right]تنها نه اینکه جنس غمش جنس ماتمش[/align][align=right][align=right]حتی سیاهی علمش فرق میکند![/align][align=right][align=right][font]فرا رسیدن ماه محرم ، را به تمامی دوستان تسلیت عرض میکنم. التماس دعا[/font]
                  [align=center][/align]
                  [align=center]

ما زنـ-ـ-ـده به آنیـــم که آرام نگیریم
                  موجیم که آسودگی ما عدم ماست

[/align]

نظر

صبر کنید ..
                  X