SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با مادربورد

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• مشکل با مادربورد

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. ببخشید من 1ماه پیش یه مادربورد قدیمی [bgcolor=#00ff00]ddr [/bgcolor]داشتم همه وسایلشاو هم داشتم بعد یه مادربرد ddr3 خریدم و از این مادربورد جدید استفاده کردم و اون مادربوردو گذاشتم خونه حالا چندروز پیش یه جلد کیس و یه مانیتور خریدم که اون مادربوردو بذارم تو کیسو داداش کوچیکم سرگرم بشه. حالا همه وسایلاشو جازدم فنش میچرخه چراغ مادربورد روشن میشه اما تو مانیتور هیچی نمیاد فقط چراغ مانیتور چشمک میزنه و بالا نمیاد. مادربوردو از کیس بیرون اوردم ک گفتم شاید اتصالی کرده روشن نمیشه ولی بازم مانیتور بالا نیومد. [bgcolor=#00FF00]cpu[/bgcolor] عوض کردم.[bgcolor=#00ff00]رم[/bgcolor] عوض کردم ولی بازم بالا نمیاد مشکل از کجاست کمک کنید مررررسی

RE: مشکل با مادربورد

با سلام دوست عزیز
    آیا وقتی سیستم رو روشن میکنید سیستم بوق میزنه؟!!
    اگه میزنه به چه نحوهی هست به طور کامل اینجا شرح بدید
    ممنون
    [align=center]My Email: [email protected]
    [/align][align=left]mov problems,hell
    sub me,pain
    add me,love
    inc pleasure
    inc adrenaline
    push limits
    call hopeForAbetterTomorrow[/align]

نظر

نه هیچ بوقی نمیزنه . رم بیرون اوردم سیستم روشن کردم بازم هیچ بوقی نمیزنه. فکرکنم فیش های اسپیکر مادربورد وصل نیست نمیدونم کجاش باید وصل کرد

نظر

گرافیک  داره 

یانه ؟

باتری بایوس  بردار  یکبار دوبار جا بزن ؟
        ساعت  و تاریخ  بایوس چک  کن داداش  ؟
        من که  بباید  ببینم 
        وگرنه اینجوری نمیشه گفت  از چیه ؟؟؟

سلامتی اونی که حرمت نون و نمک حالیشه ... سلامتی رفیقی حکمه رفاقتشو با جوهر معرفت امضا میکنن نه با جوهر خیانت ...سلامتی رفیقی که شریکه روزهای تنگه .. نه رفیقی که فقط تو روزهای قشنگه

نظر

سلام. بله گرافیک داره ولی شک دارم که شاید خراب باشه

باتریش برداشتم دوباره جا زدم

ساعت  و تاریخ  بایوس چطوری چک کنم اخه روشن نمیشه که چک کنم

داداش گلم پیش شما خدمات کامپیوتری هست که گرافیک مادربورد DDR1 داشته باشه؟ اگه اره شمارشو بده من یه گرافیک سفارش بدم توی شهر ما که قشم هست گرافیکش گیر نیومد

نظر

اکثرا  با delet میره   تو  بایوس 
            میگی  تصویر نمیده  دیگه  پس نمیشه   رفت 
            من خودم این مشکل  داشتم   بایوس  مشکل  داشت   سخت  افزاری اپدیت  کن   داداش 
            cpu درست  جا  زدی  داداش cpu  چندتا خار  داره  کج نشده  باشه  یا  با  قدرت  بخوای جا بزنی 
             وصل نیست نمیدونم کجاش باید وصل کرد
            رو  خود  مادربرد  نوشته اسپیکر   
            ​این  اسپیکر مثل   بلندگو هست  رو  مادربرد  وصل  میکنی  هر حالت   بوق   نشانه  یک  مشکل   از سخت  افزار ه  
            برا  گرافیک  دنبال هستم  خودم  خدمات   کامپیوتری  دارم  تو  کار تعمیرات  هستم   میگم   باید دید  نمیشه   اینطوری راهنمایی کرد  [img]images/smilies/Smileys/105.gif[/img]
            یک چی میگم   استاد میکنی از اون   بدتر میشه  [img]images/smilies/Smileys/5.gif[/img]
            سلامتی اونی که حرمت نون و نمک حالیشه ... سلامتی رفیقی حکمه رفاقتشو با جوهر معرفت امضا میکنن نه با جوهر خیانت ...سلامتی رفیقی که شریکه روزهای تنگه .. نه رفیقی که فقط تو روزهای قشنگه

نظر

بله cpu کاملا درست جا زدم هیچکدوم از خارهاش خم نشده. الان گرافیک مادربرد ddr1 داری داداش؟

نظر

نخیر این  گرافیک ندارم  اما  ببین  همکارم  دنبال هستم  
                یک  شماره  پیام خصوصی کن   تا  پیدا  شد  زنگ بزنم   

نظر

صبر کنید ..
                X