SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برای دفعه nام هک شد!

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• برای دفعه nام هک شد!

p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }[font]با سلام خدمت شما دوستان عزیزم[/font]

[font]موضوع خیلی مهمی نیست برای گفتن[/font]

[font]فقط میخواستم که این تیم [/font]iedb [font]که مثلاً امنیتی هم هست هک شد دوباره[/font]! [font]نه ۳باره ااااا نه فک کنم به ۶ بار رسیدم اصلاً از شمارش از دستم در رفته[/font]![img]images/smilies/Smileys/10.gif[/img]

[font]من نمیدونم این مدیریشون کی میخواد درست بشه[/font]![font]؟[/font]

[font]باا برای دفعه [/font]n[font]ام هک شدی بیخیال هک و امنیت شو دیگه[/font]! [font]برو بشین یکم فقط یکم شروع کن به یاد‌گیری[/font]! [font]باور کن اگه به اندازه اون نطق مسخره و پر از دروغ سخنرانی که توی انجمنت

زدی به همون اندازه روی امنیتت کار میکردی این حال و روزت نبود[/font]!

[font]الان باز میره توی انجمنش میگه فعلانه چنانه ما از فلان جا خوردین و چنان ما پشمه دان[/font]!

[font]وقتی بفهمی که چطوری خوردی گریت میگیره[/font]!

[font]ما هم فعلاً به کسی چیزی نمیگیم تا آبروت نره![/font]

[font]اینقدر هک شدی که دیگه خدایشش خسته شدم از بس پست در مورد هک شدنت نوشتم[/font]!

[font]بیخیال شو[/font]!

[font]فرومتو ببند تا وقتی که یادگرفتی که احترام بزاری و دانش کسب کنی[/font]!

[font]قرار بود هفته‌ای یک بار هکت کنم ولی واقعا یکسری صحبت‌هایی شد گفتم پس بیخیال[/font]!

[font]فعلا[/font]!

آها راستی یه چی هم بگم که داشتم میرفتم دانشگاه عجله داشتم نتونستم صفحه دیفیس رو هم ویرایش کنم!
    ولی مهم نیست! مهم اینکه که هک شدی! اا که اینم مهم نیست!(الان میره اینو سوژه میکنه و حواس ها رو به یه سمت دیگه پرت میکنه و نوچه هاش هم میان تایید میکنن حالا ببین کی گفتم![img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img]!)

در کل!

اینم لینک اثبات!

http://www.zone-h.org/mirror/id/24056596

[font]دوستان میتونن به ادامه فعالیت‌های روزناشون بپردازن[/font]!([font]بحث مهمی نیست[/font]!)

[align=center]My Email: [email protected]
    [/align][align=left]mov problems,hell
    sub me,pain
    add me,love
    inc pleasure
    inc adrenaline
    push limits
    call hopeForAbetterTomorrow[/align]

RE: برای دفعه nام هک شد!

سید جان لایک اما بیخیال اینا بشین بخدا

من کلا ازشون گذشتم بزارین خوش باشن ما کارهای خیلی مهم تری داریم .
    [align=center][/align]

نظر

سید جان   ایول   داداش  [img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img]
      حسین جان اینا  باید بدونن کل ندازن با تیم دفعه  پیش  ندیدی  چقدر جوک  میگفتن[img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img]
      اما  داداش  یک   سوال  ارزش داشت   بکاپ تو  سرورمون  اپلود  کردی  فضا  زیادی میگیره  [img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img]
      [align=center]http://dl.iranhack.com/backup/iedb.zip[/align]
      سلامتی اونی که حرمت نون و نمک حالیشه ... سلامتی رفیقی حکمه رفاقتشو با جوهر معرفت امضا میکنن نه با جوهر خیانت ...سلامتی رفیقی که شریکه روزهای تنگه .. نه رفیقی که فقط تو روزهای قشنگه

نظر

خخخخخخخخخ واقعا برام جالبه بدونم اینبار میخواد چه دلیلی بیار .الان باز میاد میگه درسته ما هک شدیم ولی شما فلان و بهمان ......

باشد که رستگار شوند .

باید الان به پروژه های خودمون برسیم

یا علی

[align=center]IranHack Security Team
        My Home
        YAhoo : Faridmahdavi00
        Net-Line.ir

Coming Soon Android[/align]

نظر

[img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/21.gif[/img]Irhblackhat[img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img]

نظر

صبر کنید ..
          X