SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Linux VS Windows

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• Linux VS Windows

سلام دوستان من قصد سفر به هند و دارم براي كذراندن دورههاي شبكه. ميخواهم كنار شبكه (سيسكو) ويندوز(mctip) يا لينوكس ردهت بخونم به نظر شما كدام يك از اين دو بازار كار بهتري داره? و كارش بيشتره? , البته هدف من سكيوريتي هست جه تو لينوكس جه تو ويندوز واسم اين مهمه مدارك و كرفتم بيكار نشينم و بازار بهم احتياج داشته باشه.

[align=center]LINUX OR WINDOWS ???[/align]

RE: Linux VS Windows

با سلام

توی کشور های خارجی با توجه به رعایت اصل قانون کپی رایت بهترین راه پیشرفت اوپن سورس می باشد
    اما توی کشور خودمون این قضیه رعایت قانون کپی رایت کمتر هست و بیشتر هم سمت ویندوز گرایش دارند

اما یک نکته مهم : با توجه به تغییرات و تحولاتی که در آینده نزدیک رخ خواهد داد اکثرا رو به سمت لینوکس و اوپن سورس خواهند برد لذا به نطر من بهترین راه برای پیشرفت لینوکس می باشد/.

در ضمن یادت باشه بهترین برنامه نویسان جهان در کشور هند وجود دارند من اگه جای شما بودم از این فرصت طلائی بهترین استفاده رو می بردم چون به نظر من اهمیت برنامه نویسی از هک و امنیت خیلی بالاتر است در صورتی که یک برنامه نویس خوب و عالی باشید میتونی یه هکر و امنیت کار خوبی هم باشی/.

باتشکر
    اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علي ذالكَ اللهمَّ العنِ العصابةَ التي جاهدتِ الُحسين وَشايعتْ و بايِعتْ و تابِعتْ علي قِتله اللهمَّ العنهم جميعاً.

نظر

صبر کنید ..
    X