SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پنجمین سالگرد ایران هک شاد باد .

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• پنجمین سالگرد ایران هک شاد باد .

انگار همین دیروز بود این تصویرو واسه صفحه اصلی تیم طراحی کردم :[align=center]

[/align]

چه شوق ، اشتیاق و فعالیتی شروع شد ، جمع بچه ها جمع شد . اولش که هممون تازه کار بودیم یه واقعیت که منکرش نمیشیم [img]images/smilies/Smileys/3.gif[/img] (خیلی بچه بودیم [img]images/smilies/Smileys/24.gif[/img])

یه عده واسه منفعت شخصیشون همه کار کردن یه عده توی تک تک لحظه ها کنارمون بودن که همینجا صمیمانه ازشون تشکر میکنم . ما همه موفقیت ها رو مدیون دوستامونیم .

دوستایی که توی بدترین شرایط اعتمادشونو نسبت به ما از دست ندادند و با قدرت هر چه بیشتر به فعالیتشون ادامه دادند .

این جشن سالروز شادی همه ماست . با اجازه اعضا یه جشن کوچیک توی مشهد داشتیم ، ان شا الله در سالهای آتی همه دور هم جمع میشیم .[align=center]

[/align]
    یادتون نره فعالیت و مشارکت های گروهی باعث کسب اطلاعات و تجاربی میشه که هیییییچ جای دنیا نمیتونین بدست بیاریدش .

[img]images/smilies/Smileys/8.gif[/img] دوستون دارم

XpR/.

[align=center][/align]

RE: پنجمین سالگرد ایران هک شاد باد .

منم به نوبه خودم به تمام بچه های تیم و دوستان عزیز تبریک میگم

حسین جان سهم ما رو بفرستی ها [img]images/smilies/Smileys/3.gif[/img]
    [align=center]IranHack Security Team
    My Home
    YAhoo : Faridmahdavi00
    Net-Line.ir

Coming Soon Android[/align]

نظر

RE: پنجمین سالگرد ایران هک شاد باد .

سلام

حقیر نیز به همه دوستان عزیز ایران هکی تبریک عرض میکنم...

حسین اقا لطفا این شیرینی ما رو بذارین کنار ، 15 روز دیگه مشهد مزاحمتون خواهیم شد حتما....

ارادت [img]images/smilies/Smileys/53.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/53.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/53.gif[/img][img]images/smilies/Smileys/53.gif[/img]
      [align=center][/align]
      [align=center]

ما زنـ-ـ-ـده به آنیـــم که آرام نگیریم
      موجیم که آسودگی ما عدم ماست

[/align]

نظر

صبر کنید ..
      X