SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وبسایت گروه IRIST و IDEB اکسپلویت دیتابیس هک شد .

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• وبسایت گروه IRIST و IDEB اکسپلویت دیتابیس هک شد .

بسم الله الرحمن الرحیم

خوشبختانه یا بد بختانه

ما مجبور شدیم وبسایت یکی از دوستان قدیمی را به علت توهین و حملات دیداسی که به سایت ایران هک میزد و یک سری حرفهای پشت پرده ، هک کنیم .

سایت های هک شده :

iedb.ir
    exploit.iedb.ir
    exploit.irist.ir

لینک های اثبات :

http://www.zone-h.org/mirror/id/20264114
    http://www.zone-h.org/mirror/id/20264103
    http://www.zone-h.org/mirror/id/20264113

Backup این وبسایت نیز به صورت کامل گرفته شد و در صورت تکرار این حرکات توسط آنها، انتشار داده خواهد شد.

[align=center][/align]

RE: irist.ir Hacked

نیاز به vip نیست حسین جان...
    همین قدر که فهمیدن امنیت هیچگاه 100% نیست و آدم نباید هرگز با تجربه ای که داره نباید مغرور بشه کافی هست...
    یادمه که میگفتن 11 سال تجربه و... دارن و به اتکای همین تجربه ها و با خیال امنیت مطلق سرور، کارهای پشت پرده شون رو انجام میدادند و فکر میکردند که ما همیشه ساکتیم و وقتی هم کاری نمیکنیم رو حساب عدم توانایی میزارن...
    امیدوارم که دیگه شاهد اینجور اتفاقات نباشیم چون دو سه تا تیم دیگه هم هستن که کم کم دارن یه کاری میکنن که یه دست عنایتی بهشون بکشیم!!
    به هرحال آرزوی پیروزی برای این تیم و تمامی تیم های ایرانی رو دارم...
    لینک های zone-hc :
    http://zone-hc.com/archive/mirror/aacfb7e_irist.ir_mirror_.html
    http://zone-hc.com/archive/mirror/d88ab28_iedb.ir_mirror_.html
    http://zone-hc.com/archive/mirror/06adcfa_exploit.iedb.ir_mirror_.html
    http://zone-hc.com/archive/mirror/0f7922a_exploit.irist.ir_mirror_.html

پیروز باشید...

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

حالا امیر باید به بعضی بچه هاش یکمی ادب آموزش بده .

اصلا دوست نداشتم همچین اتفاقی بیافته نزدیک به 3 4 ماهه دسترسی داشتیم منتظر بودیم به خاطر اون برخورد یه عذر خواهی خشکو خالی بکنه ولی خبری نشد ....
      [align=center][/align]

نظر

بحث سر چی هست میشه یکم توضیح دهید؟؟

نظر

از خداوند آرزوی توفیق برای همتون دارم امیدوارم در بندگی خدا شاگردی خوب برای شما باشم و از این کارا هم نکنم
          نوکر شما حامد

نظر

سلام و درود.
            خوب کاری کردی حسین جان.آفرین.خدایی جدی دارم می گم.
            کسی که هک می شه می گه هک شدم.نمی گه که دست خودم نبود و ...هک شدیم دیگه.نه شکایتی هستش نه چیز دیگه ای.این چیزا بچه بازیه.تقاص توی این دنیا بهتر از تقاص توی اون دنیاست؟درسه؟ههههه
            اشکال نداره.حتما کل دیتابیس رو بذارید واسه بچه ها و پابلیک هم بشه.این کارو حتما انجام بدین.
            یک سیملینک فایل منو روی سرور شیر کاری نیست که نشد داشته باشه.
            الان با گوشی هستم.امیدوارم فردا این مطلب باز باشه و بتونیم یکم با هم حرف بزنیم.
            معذرت خواهی هم خواهم کرد.چششششششششششششم.این کارو می تونم بکنم.
            Moji Rider جان شما استاد ما هستی.یادم میاد که اون زمان همه چیزهایی که یاد گرفتم از سمت شما بوده.خخخخ.حتما کارهای پشت پرده هم ذکر کنید.چون همه ذکر می شه.هههههه
            راستی اون پروژه ای که گفته بودی رو می دونستم و باز هم واستادیم.و باز هم وای میستیم.
            راستی چرا نمی رین روی سرور خودتون که هاست می دین؟:131:
            حسین جان خداوکیلی خوب کاری کردی پسر

نظر

به به ببین کی اینجاست .

بعضی از حرفهاتو واقعا درک نکردم

راستی چرا نمی رین روی سرور خودتون که هاست می دین ؟

ما سرور هاستینگ نداریم .

و در ضمن یادم نمیاد moji سمت شما اومده باشه اخه اصلا شما رو نمیبینه که بخواد توی جمع شما باشه ، فقط یکی از بچه هاتونو که قبلا مدیر شکاف بودو سایتشو صفا داد .

شما از همون لمر شکاف دفاع کردی و جواب هم شد این ، 2 ماه زمان کمی نبود تا یه عذر خواهی کنید ولی در جواب پشت سرم حرف زدید و لمرهاتونم دیداس

چیزی که عوض داره گله نداره

تاپیک بسته شد .
              [align=center][/align]

نظر

باسلام
                حسین جان حرف خوبی زد.
                پروژه؟ من؟ شما؟ من تا به حال با شما سلام علیک هم نکردم چه برسه به پروژه و اینجور حرفا...
                و در رابطه با رفتن روی سرور هاستینگ خودمون.
                فرضاً که ما سرور هاستینگ داشته باشیم. اول یه جوری امنش میکنیم که مطمئن بشیم سایت خودمون نمیخوره بعد میایم به بقیه و خودمون روش فضا میدیم واسه سایت... شما سرور خودتون رو به زور 4 تا فانکشن امن نگه داشتین و باز هم هک شدین اونوقت میخواین سرور مردم رو امن کنین؟ اون هم رایگان؟ جالبه!
                درضمن تا جایی که من یادم میاد شما کلکسیونی از باگ ها از سی ام اس های مختلف مثل vb , mybb و... داشتین و دارین پس اختصاصی بودن یا نبودن سرور ما نباید فرقی به حال شما بکنه که اینقدر ریسرچر قویی هستین! میگفتین هر روز م یک باگ از اینا پابلیک کنم بازم میفته رو دستم نصفش...
                و در مورد کارهای پشت پرده :
                1- حملات دیداسی که به وبسایت ایران هک زده میشد و ماجرای اخیر که مشکل برای هارد سرور بر اثر کرش کردن پیش اومد که دقیقاً بعد از Delete شدن یوزر شما از سایت ایران هک بود.
                2- ماجرای یوزر که با یوزر شما به مدیران تیم و مدیریت تیم فحش داده شد و ما هنوز مطمئن نیستیم که اکانت شما هک شده بود یا نه.
                بازهم بگم؟
                درضمن بنده نگفتم که شما این چیزها رو از من یاد گرفتین چون بنده کوچیک همه هم هستم و همه استاد من هستن. مخصوصاً شما با این تجربه ی چندین و چند سالتون!
                یه چیز دیگه هم هست که خیلیا بهش دارن اشاره میکنن و سر قضیه ی sec4ever هم همچین اتفاقی افتاد.
                یه عده میگن ما فقط بلدیم از سرور هک کنیم.
                آیا ضربت از سرور خورد ؟ میهن هک از سرور خورد ؟ sec4ever از سرور خورد ؟
                حداقل وقتی میخواید ارزش یه کاری رو پایین بیارید یه چیزی بگین که با عقل جور در بیاد نه اینکه تا یه سایتی هک میشه میرین reverse میگیرین و تا سرور share بود میگین آره سایت ما از سرور خورد و...
                موفق باشید /

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

خیلی جامع و کامل

تـــــــــــــــــــــــــــــــمام ...
                  [align=center][/align]

نظر

لازم دیدم مسایلی رو برای دوستان توضیح بدم این کار رو نمیخواستم انجام بدم اما حالا که مسایل رو خواستی باز کنی پس بهتره تمام مسایل باز بشه
                    امروز من به سایت امیر رفتم ( irist.ir ) و رو صفحه ایندکسش حرف های جالبی دیدم که همینجا تمامشو پاسخ میدم
                    عزیز من در مورد اینترپل و پلیس سایبری این مزخرفات رو سرهم نکن که اون موقع میتینگ فقط برای آشنایی و بالا رفتن سطح دانش بود که عاقبتش این شد که بیای و بگی SQL Injection هم از من یاد گرفتی

درمورد دیداس از طرف کشورهای دیگه عزیزم چندین بار به صورت مستقیم و غیر مستقیم خواستیم به شما بفهمونیم که دست از دیداس بردارید اما انگار نه انگار نمونش هم پنل دیداستون بود که مختص MyBB طراحی کرده بودین و بعد از 1 روز از طراحی ، سایت ما به شدت مورد حمله قرار گرفت . باز هم درمورد دیداس توضیح بدم ؟؟؟

پرانتز دوست خوبم مجتبی رو پاسخ نمیدم چون تمام جوابها رو در پست بالا داد .

در مورد پکیج ، این حرفت واقعا خنده داره الان نزدیک به ۵ ماه میشه که فروش پکیج رو متوقف کردیم و پکیج ها تماما دست من بود حسین نیازی به این پول ها نداره که بخواد از امسال شما ۵۰ تومان ۱۰۰ تومان بگیره بعد بگین کلاه برداری کرده امیر خان یکم حرفاتو مزه مزه کن بعد بزن که اینطور رسوا نشی .

اما درمورد نمایشگاه و تروجان دقیقا میشه بگی کدوم نمایشگاه منظورت هست ؟؟؟ مطمئنم حتی نیمدونی چه نمایشگاه هایی رفتیم بعد اومدی حرف از تروجان میزنی‌ و میگی تروجان دادی دست مردم ؟ چندتا عکس از نمایشگاه ها گذاشتیم فکر کردی همه چیز رو میدونی‌؟ اینجا یه پرانتز باز میکنم که گفتی تمام سایت های که زدیم از طریق تروجان بوده که مستقیما خودمون بهشون دادیم این حرفت قضاوت با دوستان ) امیرخان شمایی که میگی فکر میکنی کسی خبر نداره تو نمایشگاه ویروس میدیم دست تیم های دیگه و بعد ایمیل باقی قضایا توی این نمایشگاه هایی که این چند ساله رفتیم فقط مدیر اصلی یک تیم رو اونجا ملاقات کردیم اون هم نه به عنوان هکر به عنوان کارشناس بعد بر فرض محال ما میخواسنیم ویروس بدیم به سایر تیم ها یعنی اینقدر دانش مدیر باید پایین باشه که فایل رو از طرف مقابل دریافت کنه ؟

در مورد VIP ، نمیدونم به VIP تیم دسترسی داشتی یا نه اما اگر داشتی حتما دسترسی سطح ۲ داشتی اینم فقط برای این بوده که به شما احترام میذاشتیم بهتره اینو بدونی VIP ایران هک از ۲ بخش تشکیل شده

اما درمورد بستن تاپیک ، لازم نمیدیدیم این حرفها کش پیدا کنه اما مثل اینکه شما خیلی تمایل دارید این بحثو کش بدین

در جواب خریدن شل از بنده خدا ، شما که راست میگید ولی چرا اسم این بنده خدا رو نمیارید همه بشناسنش ؟ اصلا این حرفت بر چه اساسیه ؟ یه بار میگی از سرور هک کردیم ، یه بار میگی از تروجان ، حالا هم که نوبت به بنده خدا و خریدن شل رسید

درمورد دراز کردن پا از گلیم ، خیلی مشتاق هستم قدرت شما رو ببینم خواهشن اون خیلی کارها رو انجام بدین و خیلی چیزها رو هم بگین . منتظرم ...

درمورد یوزر دیتابیس ، عزیز من یوزر و پسورد دیتابیس از 10 کاراکتر کمتره اگه خواستی بهم پیام بده بهت یوزر و پسورد رو بدم من کلا از مهندسی اجتماعی راحت هک میشم )

واقعا یه تشکر بهتون بدهکارم که درک میکنید نظم فروم رو بهم نریزید و در سایت خودتون این مسائل رو مطرح کردین
                    اگه مطلبی دیگه هست عنوان کنید حتما پاسخ میدم

نظر

زمانی که امیر اومد میتینگ من تیم من یک تیم سازمان یافته بود و تا زمانی که یادم میاد ایشون یوزر سایت ما بودن .

من اینقدر حقیر شدم که بیام باگ از یه لمر یاد بگیرم واقعا جالبه !

جالبه وقتی امنیت این اقایون زیر سوال میره Sql injection هم میره سوال

در مورد بنده کلی حرفهای بی ربط زده شد در حدی که روزانه شاید چند نفر از اعضای تیم ایشون به تمسخر با بنده چت میکردن از یک لمر یک کولاک ساخته بودند کسی نمیدونست که ما این تیمو کلا حساب نمیکردیم .

ایشون باعث شدن بوزر های زیادی رو از دست بدیم و تمامی ضرر های وارده به تیم خودمو از چشم ایشون میبینم ولی فقط در جهت احترام سکوت کردم این چند سال سکوت با یک تلنگر احمقی به نام سجاد، ادمین شکاف جرقه خورد .

اخه تو واسه من چی هستی داغون

سر موضوع میهن هک رفتی پخش کردی شلشو تو هم داشتی اخه احمق تو اگه عرضه داشتی بقیه واست دیفیس نمیکردن ، سوتی هایی از شما دیدم که حد نداره ولی فقط در جهت دوستی هیچی نمیگفتم .

من شما رو متهم میکنم با زبون روزه هم نمیتونم دروغ بگم بچه های تیم من هم بنده رو خوب میشناسند .

شما یک دروغ گو و یک زبان باز بزرگ هستید .

درضمن تو که فرق رایدر و ریدر رو نمیفهمی بهتره که همچنان تو رویای هک کردن ایران هک بمونی به جای اینکه بیای تز الکی بدی که نام دیتابیس ما طولانیه برو سطح علمت رو ببر بالا پسر خوب.

واقعاً متأسفم برای تو و لمرهای تیمت
                      [align=center][/align]

نظر

لازم منم یه چیزی بگم :
                        مخاطب خاص یادته رفته بودی به دروغ به ادمین تیم امپرور گفته بودی فلانی می خواد دیدا ست کنه فکر کنم یادت نیست !!
                        این به اون در
                         شیر برای اثبات شیر بودنش , نیازی به جنگیدن با هر شغالی را ندارد . تنها نیم نگاهش کافیست ...

نظر

صبر کنید ..
                        X