SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایت hacked.ir هک شد

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• سایت hacked.ir هک شد

سلام
    =====
    با یاری خداوند و همراهی و هم دلی اعضای رسمی، سایت hacked.irمورد حمله قرار گرفت مدیریت این وب سایت جناب ELVATORمی باشند (آقای نوید نقدی) که چندی پیش fبه تیم ایران هک توهین کرده بودند، باشد تا درس عبرتی برای دشمننان تیم

لینک اثبات :
    hacked.ir
     شیر برای اثبات شیر بودنش , نیازی به جنگیدن با هر شغالی را ندارد . تنها نیم نگاهش کافیست ...

RE: سایت hacked.ir هک شد

نابودگر 1 ، نابودگر 2 ، مجموعه جدید شکاری !!

جالبه پکیج هک هم فروش دارند و پلیس فتا هیچ برخوردی باهاشون نداره !

اگر قانونه که باید واسه همه قانون یکسان باشه .

بدون شناختی از افراد این آقای نوید شروع کرد به توهین و ناسزا گفتن به بنده و تیم ، در اشیانه و حتی زمان برای پاسخ دادن به من هم ندادند و اخراج کردند ! چه دموکراسی جالبی

امیدوارم به راه راست هدایت شوند . و کمی هم ادب فرا بگیرند .
    [align=center][/align]

نظر

با سلام به همه..
      به نظر من محمد جان این راه انتقام و تلافی و اینکه بینم فلان کس چی گفته تو هم سایتش رو دف کنی کار اصلا جالبی نیست. کل ماها برای یه چیز دیگه تو نت هستیم. اگه هدف همه ما ارتقا دادن سطح علمی کشورمونه پس این جور کارها توجیح پذیر نیستن...
      من نمیخام از کار نوید یا هرکس دیگه ای دفاع کنم چون اعتقاد دارم هر چی میکشیم ما از این غرورمونه ..
      امید وارم روز برسه که به جای دف کردن هم به دنبال کمک به هم باشیم تا در کنار هم بتونیم موفقتر از همیشه باشیم../

نظر

ARTA چیزی که شما الان میگی واسه ما شده خاطره ، ما دست دوستی دراز کردیم فحشو ناسزا شنیدیم .

هدف همینه ولی یه سری افراد مایه ابرو ریزی هستند که حقشونه که اینطوری ابروشون بره .

کسب در آمد از طریق تجارت سیاه و دیداس کردن سایتهای امنیتی مختلفی که در راستای تحقیقات سایبری فعالیت میکنند شده حکم فعلی فضای سایبری ایران !!!
        [align=center][/align]

نظر

سلام.
          اتفاقا کار خیلی خوبی کردید...
          من که کیف کردم...

بعضیا باید سرشون پایین بیاد تا یاد بگیرن توهین نکنن.

نظر

صبر کنید ..
          X