SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریپ کردن اسکریپت

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• ریپ کردن اسکریپت

سلام با عرض تبریک عید به تمامی دوستان ...

یه سوالی دارم ...

چطوری میتونم اسکریپت یه سایت رو ریپ کنم ؟ :105:

کل اسکریپتشو نه فقط قالبشو ها ...

ممنون :111:

RE: ریپ کردن اسکریپت

خروجی که وبسرور ها به کلاینت ها میدن HTML هست حالا اگر شما میخواهید قالبو بصورت HTML بگیرید میتونید از نرم افزار httrack استفاده کنی ولی اما اگر میخای قالب های مثل وردپرس رو ریپ کنی باید یه مقدار از زبان PHP و توابع وردپرس بدونی ولی در هر دو صورت اگر بخوای قالب CSS HTML اونو داشته باشی از همون httrack باید استفاده کنی و بعد در صورت نیاز تغییرات خودتو انجام بدی .
    [align=center][/align]

نظر

بعضی از وبسایت های وردپرسی فراموش میکنن پوشه قالب خودشونو حذف کنند ، بهتره سایتی که مد نظرت هست رو از لحاظ وجود پوشه زیب قالب چک کنی :

مثلا :

http://toofun.ir/wp-content/themes/TooFun.zip

البته این کار زیاد خوشایند نیست بهتره طراحی اونو یاد بگیری
      [align=center][/align]

نظر

نه من ریپ قالبو یاد دارم ، فقط میخواستم بدونم راهی هستش که بشه خود اسکریپت رو ریپ کرد ... فرض کن یه سایتی اسکریپت اختصاصی داره ... میخوام ریپش کنم ... اگه راهی نیست پس چطوری تو نت اسکریپت های نال شده این همه سایت ها پخش میشه ؟ چطور ریپ میکنن ؟ از پایه مینویسن اسکریپتو شبیه اون سایت ؟

طبق تحقیقاتی که کردم هیچ خروجی پی اچ پی وجود نداره ، وب سرور ها پی اچ پی رو میخونن و خروجی اچ تی ام ال رو فقط میدن بیرون و تنها راه ریپ کردن اینجور اسکریپت ها اینه که یا باگ داشته باشن که بشه دانلود کرد یا ازش شل بیگیریم ...

اگه کسی راهی چیزی یاد داره بقیر از باگ و نفوذ بشه ریپ کرد بگه ...

خیلی ممنون

نظر

اونایی که نال میشه اسکریپت هایی هستن که شما باید بخرید و اونا میان نال میکنن که رایگان استفاده کنین شما (یه باگی شلی چیزیم میذارن که خودشونم استفاده کنن)
          اگه شما اسکریپت اختصاصی سایتی رو میخواین باید همون به قول خودتون یا باگ داشته باشن یا شل

نظر

ییشتر میان و خروجی HTML CSS اونو میگیرن و بعد پسوند به PHP تغییر میدن از توابع همون اسکریپت توی قسمت های مثل title ، Body ,Sidebar و ... استفاده میکنن به این صورت
            [align=center][/align]

نظر

خوب اگه بخوان قالبو بزنن اره
              ولی الان شما فکر کن من اومدم یه اسکریپت با php نوشتم و اون رو هم انکد کردم.
              اولا که php به صورت html خروجی میده و به زبان محافظ سورس معروفه
              دوما اگه بخوان html بگیرن تنها ظاهر رو گرفتن نه اسکریپت رو چون دیگه کاری که اسکریپت میکنه رو انجام نمیده
              سوما اگه انکد شده باشه ...
              --------------------------------
              بهترین راه همون گرفتن یک دسترسی از رو سایت برای دانلود تمامی فایل ها هست.

نظر

وب سرور های قدیمی یه باگی داشت میشد فایل php رو دانلود کرد با یه سری پسوند که باید جلوی ادرس میزاشتی بعد اون فایل رو بهت میداد ولی الان کار نمیکنه دیگه
                [align=center][/align]
                [align=center][/align]

نظر

خوب سوال اینجاس ... تو هر سایت دانلود رایگانه اسکریپتی که بری یه موضوعی داره به نام اسریکپت های نال شده ...

چطور نال یا همون ریپ میکنن ؟؟ نمیان که سورس اچ تی ام ال رو بگیرن و شروع کنن به نوشتن کد php

هنوز که هنوزه میان نال میکنن و تو سایت ها قرار میدن

نظر

عزیز من اونا برای دانلود تو سایت اصلی قرار گرفتن و شما باید یه لایسنس بخری از سایت تا بتونی استفاده کنی وقتی نال شد دیگه نیازی به خرید لایسنس نیست.
                    شما داری میگی اسکریپت اختصاصی خوب اون رو که برای دانلود نمیذارن که

نظر

صبر کنید ..
                    X