SpareNet Servers Advertising & Link Exchange

اطلاعیه

بستن
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

زبان JavaScript

بستن
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
نوشته‌های جدید

• زبان JavaScript

باسلام خدمت اساتید محترم، خسته نباشید
    بنده میخوام زبان JavaScript رو یاد بگیرم، هدفم از یادگیری این زبان قوی کردن خودم در زمینه هک هست.
    لطفا بفرمایید که آیا این زبان در هک کاربرد دارد؟ دقیقا در هک چه کاربردهایی دارد؟
    ممنونم از لطفتون / الله یاری

RE: زبان JavaScript

[align=right]درود.
    جاوا اسکریپت یک زبان Client Side هست بنابراین شما باید ببینید که در میان آسیب پذیری های موجود در بحث Web Application، کدام یک سمت کلاینت هستند.[/align][align=right]خب در زمینه Web Application Hacking دو باگ XSS و CSRF سمت کلاینت هستند که این روزها هم رونق بسیاری دارند.
    اما زبان JavaScript بیشتر درحملات XSS( برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم آموزش های تصویری این باگ را در انجمن مشاهده کنید ) به کار شما خواهد آمد[/align][align=right]ولی در کل چنانچه شما قصد یادگیری برنامه نویسی در زمینه ی هک و امنیت را دارید پیشنهاد بنده PHP , Python , Ruby  هست.
    موفق و پیروز باشید.[/align]

[align=center]مشاجره، نادانی انسان را آشکار می کند و چیزی به مطلب حق او نمی افزاید. امام علی (ع)

همانا ارزشمند ترين بی نيازی عقل، بزرگ ترين فقر بی خردی، ترسناك ترين تنهايی خود پسندی و گرامی ترين ارزش خانوادگی، اخلاق نيكوست. امام علی (ع)[/align]

نظر

RE: زبان JavaScript

نوشته اصلی توسط Moji.Rider
      [align=right]درود.
      جاوا اسکریپت یک زبان Client Side هست بنابراین شما باید ببینید که در میان آسیب پذیری های موجود در بحث Web Application، کدام یک سمت کلاینت هستند.[/align][align=right]خب در زمینه Web Application Hacking دو باگ XSS و CSRF سمت کلاینت هستند که این روزها هم رونق بسیاری دارند.
      اما زبان JavaScript بیشتر درحملات XSS( برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم آموزش های تصویری این باگ را در انجمن مشاهده کنید ) به کار شما خواهد آمد[/align][align=right]ولی در کل چنانچه شما قصد یادگیری برنامه نویسی در زمینه ی هک و امنیت را دارید پیشنهاد بنده PHP , Python , Ruby  هست.
      موفق و پیروز باشید.[/align]
      خیلی ممنونم از لطفتون، زبان php یه مقدار برام مشکل بود حتی من به اچ تی ام ال هم واردم.... حالا که فهمیدم زبان JavaScript در حملات باگ xss کاربرد داره، با پشتکار شروع به یادگیری خواهم کرد...با تشکر از شما یا علی خدانگهدار

نظر

صبر کنید ..
      X